Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek global

global

A je kdo slišal za dogajanje v diskoteki nad mestom, kjer naj bi baje par, fanta in punco varnostniki tako pretepli, da sta pristala v bolnici, zraven pa še njun kolega, ki jih je hotel branit…?Policija se baje sploh ni odzvala na klice in so prišli šele v bolnico…Koliko jaz vem varnostniki nikoli ne smejo udarit prvi ampak le v primeru silobrana…..v Globalu pa so se spravili na parček, ki je imel baje ljubezenski prepirček….kamere pa baje niso zasledile nič….

Če je vse to res, kam to pelje?

Jep, je res. Poznam to punco, zgodba je resnična. In ni edina.še malo morje je takih zgodbic, sam da se ne sliši…

ja, ja, ne samo da so blazno neprijazni, tud nasilni so. enako kot do moških do žensk. končno je prišlo v javnost.

Men je pa Global zoprn. Sem bila 2x tam. Prvič še čisto na začetku ko se je odpru in ni bilo še take gužve, pa sva šla s fantom samo gor razgled pogledat pol pa prec ven, ker je bilo bedno, drugič pa enkrat popoldne na kavi. Za varnostnike tam sem pa tudi enkat že v časopisu brala, da radi koga tko mal brezveze usekajo.

jst tudi poznam enga, ki so ga pretepli. Je šel na policijo in najel odvetnika, da jih bo tožil. Pa se je potem odvetnik ustrašil in odnehal. očitno so še njemu zagrozili. Policija pa tudi ni dala nič od sebe.

Pa kakšne divje “redarje”pa ima ta “razkošni”lokal.Vse v radu,da ukrepajo upravičeno saj je dandanes vse več ponorelih ljudi,ampak,da udarijo dekle,to je pa že res nečloveško.Po eni strani je to slaba reklama za ta lokal.Naduti redarji pamet v glavo.

Včasih so take bolezni pozdravili tako, da so ljudje nehali zahajati v lokal. Morda pa varnostnikom ne bi škodilo, če bi zaradi tega postali tehnološki višek ???

Lastnik je gotovo kakšen mafijec,divji varnostniki pa hladnokrvni ultra mazohisti in sadisti.Vse bi poslal na Goli otok,če bi še obstojal.

kolk ste naivni….
a ne veste da je mafija samih varnostnikov ena ena večjih kriminalnih izsiljevalskih združb, ki jim nihče nič ne more. lastniki lokalov nimajo dost izbire pri tem oziroma se hočeš nočeš morajo spajdašiti z njimi. lastnik odpre lokal, ‘varnostniki’ pridejo, če jih ne vzame v službo, mu razf*** lokal, v katerega jasno nihče ne bo prišel. čim pride do kakšnih nesoglasij se pa jasno zgodi točno tako kot v globalu.

Ali v Slovenuji ni policije,ki bi se organizirano postavila po robu takim kriminalcem?Zakaj in kdo dopušča ,da se to lahko dogaja?Neučinkovitost policije,pomankljivi kazenski ukrepi,premajhne kazni za kršitelje,ne vem.Ve kdo?

Ne lastnik je izredno simpatičen in delaven človek,njegov brat je pa bolj playboy in grozen važič.Redarji si resnično sami izberejo lokale.Kakor vem so bili na začetku eni drugi,potem so se pa med sabo zmenili kdo bo vodil naprej (ne vem pa ali s pestmi ali kako).

Ampak vseeno, men ni jasno, kam to vodi…ne morem verjet, da tej mafiji nihče nič ne more….jasno, kreteni znajo obračunavat samo fizično….a veste kaj bi jaz naredila, da se meni to zgodi….stožila bi jih do konca….nikogar se nebi ustrašla, če ne bi šlo drugače, bi si pa hrbet zaščitla z drugo mafijo, sej vem da niso vsi med sabo prov prjatli….JOJ PROV JEZNA RATAM….res, to ni za nikamor…tej ljubljanski nadlogi je samo svinc v glavo za poslat….

Včasih je red in mir naredila MILICA in je bilo malo strožje.Narod se ni upal delati kaznivih dejanj,ker so bile visoke zaporne ali denarne kazni.Danes si ljudje upajo več in kazni so premajhne.Narašča nasilje,kraje,posilstva,ropi…Zakaj?Ker je danes preveč vsega dovoljenega,kazni pa majhne.

Če se take stvari dogajajo, ne morem verjet, da recimo noben časopis še ni pisal o tem. Sej cajtngi danes o vsem pišejo, recimo kakšna Mladina.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ja Spider, saj se je pisalo, ampak ne na prvih straneh….imajo preveč protekcije iz vseh strani….edino to bo rešitev, da bo folk sam začel zapuščati lokale v katerih se te stvari dogajajo!Sam še to loh pričakujemo, da bodo začel streljat nedolžen folk!Imam pa upanje, da to pride v širšo javnost, saj se je zadevo lotil raziskovat gospod Jerman….

O se dogajajo take stvari se..poznam vec takih primerov in seveda niso prsli v javnost…pa ne samo v globalu tud v enem lokalu k je bliz globala..pa se kje zagotovo. Seveda se vse skupaj potem potlaci in varnostniki zanikajo vse skupaj, lastniki tud in to je to.

www.studentarija.net

Ja sej pred kakšnim letom so enga fanta tako pretepli (ne redarji) in tudi nožek je dobil med rebra (ne vem kako se je z njim končalo) vem da pa sem jaz ravno zapustila lokal, kolegi pa so ostali in vse videli, jasno tudi to, da redarji niso vmes skočili ampak počakali, da je fant obležal v mlaki krvi in spravili nasilneže na varno (beri spustili so jih ven, da so jo pobrisal) nato pa poklicali policijo in reševalce.
Kako žalostno in kako podkupljeno.

O saj pišejo, a vse takoj potihne. Vsake toliko časa kaj napišejo. Enkrat v Delu celo četrt strani, drugič 15 vrstic. Žurnal se je razpisal čez eno ali dve strani, nato pa zopet vse tiho…
Policija ima tipčke (varnostnike) za ovaduhe in jim potem marsikaj spregleda. Malo bi morali še policijo prevetrit.

Spider napisal:

> Če se take stvari dogajajo, ne morem verjet, da recimo noben
> časopis še ni pisal o tem. Sej cajtngi danes o vsem pišejo,
> recimo kakšna Mladina.

****Ali v Slovenuji ni policije,ki bi se organizirano postavila po robu takim kriminalcem?****

Žan, policija je zato, da ti pokasira, če se boš 65km/h pripeljal v mesto ali pa spil dva piva, ne pa zato, da bi lovili kriminalce.

Megaboy se strinjam s tabo.

što su tražili to su dobili

Nismo na Hrvaškem,niti v Srbiji in ne Bosni.Zato piši po slovensko,VALJDA.

Em, to se ne strinjam s tabo.

Ne moreš kar tako obsojati. Kaj pa če boš ti šla jutri nekam ven, pa te bo ena budala, ni nujno da redar, nalomila ko piksno? ..In bodo drugi rekli, da si dobila kar si iskala, potem pa ti ne bo prav.

Ma jaz čist verjamem, da se take stvari dogajajo. Ti redarji zgledajo ko navadni uličarji, zato je precej verejtno, da koga za hec malo premikastijo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

e pa neću
i šta sad

Kaj praviš,ne razumem te?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close