Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Givency III

Givency III

Baje so ta parfum nehali proizvajati. Če ga je slučajno katera še kje zasledila, lepo prosim za informacijo, kje ga še imajo. Hvala!

Kaj pa parfum Babydoll od YSL, ki sem ga dobila za darilo, steklenička je v obliki vrtavke, vsebina pa je roza barve. Ful diši, zdaj mi ga že zmanjkuje in ga ne najdem nikjer več HELP!

Jaz vse kupujem tukaj, pa še ceneje je ponavadi kot pri nas:

In deluje? Je res brez poštnine?

Pija napisal:

> Jaz vse kupujem tukaj, pa še ceneje je ponavadi kot pri nas:
>
>

Baby Doll imajo v Mullerju, videno pred kratkim.
Sama sem ga imela nekaj let nazaj in je fajn, pa še kar obstojen je.

Res je brez poštnine, plačaš toliko kot piše in nič več. Seveda pa če si izbereš stvar ki je dražja kot 9.000 SIT (preračunano iz $), potem tukaj plačaš na pošti še carino in DDV, ki sicer ni veliko, ampak jaz raje izberem stvari do 9.000, potem pa ni nič za plačati, prinese ti poštar. Kakšna stvar je pa kljub carini in DDV cenejša kot pri nas. Pride pa v enih 10 dneh.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close