Givency III
Res je brez poštnine, plačaš toliko kot piše in nič več. Seveda pa če si izbereš stvar ki je dražja kot 9.000 SIT (preračunano iz $), potem tukaj plačaš na pošti še carino in DDV, ki sicer ni veliko, ampak jaz raje izberem stvari do 9.000, potem pa ni nič za plačati, prinese ti poštar. Kakšna stvar je pa kljub carini in DDV cenejša kot pri nas. Pride pa v enih 10 dneh.
Forum je zaprt za komentiranje.