ginekologinja
Dr. Magdalena Božič, ima pa ordinacijo v zdravstvenem domu v Novi vasi, Cesta Proletarskih brigad 71, Tel. 02/420 77 55.
Samo ne vem če še sprejema preko koncesije ali le samoplačniško. Jaz sem najprej hodila samoplačniško in sem enkrat bila na rednem pregledu ob pravem času na pravem kraju in me je vprašala če bi bila njena redna pacinetka, da se ji je enomesto tisti dan sprostilo.
LP
Osebni nasvet : Samo h Kolaričevi ne! Izredno neprijazna in arogantna. Sama sem jo iz teh razlogov (prepozno) menjala. Povrh vsega je uspela prezreti 7,5 cm velik ‘tumorček’. Sem razmišljala, da jo prijavim zaradi malomarnosti, glede na to, da ga je druga ginekologinja našla v roku 2 minut- povsem brez dodatnih instrumentov… UZ je zadevo le potrdil. Skratka: Kolaričeva je katastrofa na vseh sferah.
Prednost: ni čakalnih dob. (Morda je zgoraj našteto razlog za to?) Poleg tega je (vsaj takrat, 2 leti nazaj) pri njej zaposlena izredno prijazna sestra.
Forum je zaprt za komentiranje.