Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Gimnazija Šentvid

Gimnazija Šentvid

 

Little known fact, tip je prisel na Šentvid z Aškerčeve gimnazije,v zgodnjih 2000ih letih kjer so ga baje nekateri dijaki,beri čapci, pretepli oz. mu grozili s še hujsimi stvarmi. Sam se končal s to gimnazijo l 2002/3 in ga imel eno leto, snov podaja katastrofalno, teste je imel astronomsko težke, obraz pa mu krasi glupi nasmešek, ki deluje, kot da se ti posmehuje. Ampak tako je, sam sem v 5 letih na tej soli zamenjal 7 profesorjev matematike in od teh je samo ena odlicno podajala snov, testi pa so bili pri vseh tezki, tako da, če mislite otroka vpisati na Šentvid in ima probleme z matematiko,… Just don’t. Prišparajte na inštrukcijah, ker jih boste potrebovali.

Tako je, ko se na gimnazijo vpisete taksni, ki tja ne sodite.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close