Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek GAZON, SMARJE, POMJAN

GAZON, SMARJE, POMJAN

Te vasice nad Koprom so velikorat opevane. Zato sem s stiri dnevnih pocitnic. Bila sem v Gazonu. Velika vas. Tam ni nic! Ni trgovine, ni nic. Nobene table, kam bi lahko sel. Tu pa res moras biti iznadljiv!

Jebemu, težko je živeti, če je mir!

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close