Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Frogica

Frogica

Meni ni nič jasno o teh teorijah…

Žaba  prvi list ????

Kokoš je zblaznela do konca, piše pod desetimi fredami in drugimi niki sam s sabo in hoče podtikat. Zakaj tega motenca trajno ne odstranijo z mona?

Da se tema, kjer zmerjajo.nm, monne zmore brisati.

Jebite se 🙂

Frogica ne sekiraj se. Tako je na starševskemu čveku. Kreg,, obtožbe,, podtikanja,, Tisti, ki te tu in tam spremljamo, znamo oceniti kako in kaj.Novo leto, ne pomeni novih pameti.Jebač vsako drugo žica, da mu da noge narazen.Ostalo v tej temi so večinoma privoščljivi in nevoščljivi.

Frogica ne vem kdo stoji za tem, vsi komentarji niso moji. Meni ni nič več jasno kot sem napisal.

Jah.. bolani ste, ni druga.. uživajte v tem dreku.

Kako ste otročji. Jebač bi znal biti Milan sam, ali pa ta kokoši. Nista normalna ne eden ne drugi.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close