Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Frogica

Frogica

Ne kradi mi imena, že tako me ima za idiota. Vidim zdaj, zakaj je tako nastrojena in me odbije takoj.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG ?, 02.01.2024 ob 18:19

Odgovor na objavo uporabnika
Jebac441, 02.01.2024 ob 18:10

Odgovor na objavo uporabnika
Mah, 02.01.2024 ob 18:05

Odgovor na objavo uporabnika
Jebač, 02.01.2024 ob 16:54

Vidim, da si nazaj. Si za akcijo?

Res ni top vedenje, ampak ne morem ga krivit. Pravijo, da nam je moškim važen izgled pri ženski. Ampak Frogica se mi zdi na način pisanja zelo seksi. Nebi je pa vabil med rjuhe, ker je že vezana. Pač, tako sem bil vzgajan.

Nje ne rabiš vabit, ona sama priskače v posteljo, se rine k dedom ko fašenk v nebesa, tako tako ja

Haha??? pa nism js tvoja mt, da bi se povsod vlačla, niko se nism rabla nikamor rinit☝️ pa slabo ti gre to podtikanje idiot!!

Opazila sem, da tudi tebi kradejo ime. Tudi ti ugotavljaš, da nekdo stalno podtika drugim razne neumnosti?

Ma ima kr pravi vzdevek, ce je v akciji, jo pogledaš in že mresti med nogami, vlago lahk z lopato odmetavaš, ko porivaš je kot bi tiscal bejzbolski kij v ajmar z želejem

Viharc ti krade nick. Kot vsem nam. Njegove besede ga izdajo.

Samo povem da se sam izdaja. Sem sokolovo oko.

Odgovor na objavo uporabnika
za jebač, 02.01.2024 ob 18:35

Viharc ti krade nick. Kot vsem nam. Njegove besede ga izdajo.

Samo povem da se sam izdaja. Sem sokolovo oko.

Seveda, če verjameš ? in zanalašč je uporabil besede, ki jih on uporablja, da bi se sam izdal. Tako neumen pa ja ni noben. Iz letala je videt, da je nekdo napisal kao da je viharc,  kot da on žali crazy frog. Bedna fora

Res se je oddaljil od mene. Ne morem pa verjeti, da bi to počel. On pa že ne!

Bojim se, da žabica misli, da sem jaz kriva za te neumnosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Jebač Frogač, 02.01.2024 ob 18:35

Ma ima kr pravi vzdevek, ce je v akciji, jo pogledaš in že mresti med nogami, vlago lahk z lopato odmetavaš, ko porivaš je kot bi tiscal bejzbolski kij v ajmar z želejem

Še meni si ogaben za brati.

P.s Frogica, si preprečana da ne bi poglobila najinega prijateljstva za prijetnih 20 cm?

Vse kaže, da mi je temo vzel viharni Milan. Frogač jo je klical on. Frogica jaz se s tabo ne pogovarjam tako, kot je zadnji komentar.  Imam 19cm.

Tudi o vulgarnih poglobljenih odnosih je pisal on. Vse je taktika Milana.

Moj Milan nima 20 cm, ima pa sprejemljivih 14 cm, zame dosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Freda Dolenšek, 02.01.2024 ob 19:04

Moj Milan nima 20 cm, ima pa sprejemljivih 14 cm, zame dosti.

Res ne razumem, zakaj žabica misli, da jaz pišem takšne reči. Res ne razumem.

Tudi jaz sem mnenja, da za tem stoji Milan. Lahko pa celo, da je Šnelca. Njo je luna nosila in ljubosumna je že od nekdaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2430, 02.01.2024 ob 19:59

Tudi jaz sem mnenja, da za tem stoji Milan. Lahko pa celo, da je Šnelca. Njo je luna nosila in ljubosumna je že od nekdaj.

Pomoje je pa nekdo,ki hoče, da mislimo da je viharc

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6862, 02.01.2024 ob 18:39

Seveda, če verjameš ? in zanalašč je uporabil besede, ki jih on uporablja, da bi se sam izdal. Tako neumen pa ja ni noben. Iz letala je videt, da je nekdo napisal kao da je viharc,  kot da on žali crazy frog. Bedna fora

Ti pa nisi ravno brihten, ali pa ne poznaš Viharca!

Ja obstaja nekdo, ki piše v VIHARČEVEM stilu, da bi potem VIHARCA obtožili. To dela naprimer MATIAS, ke pisaril anonimno v VIHARČEVEM stilu, da se je VIHARCA obdolžilo, potem pa se je zasral in je nekaj kot MATIAS prijavljen zapisal v VIHARČEVEM stilu, ker se je pozabil odjaviti.

 

Večinoma pa anonimno piše bedarije VIHARC. Problem je, ker PIJE in ker NI RAVNO BRIHTEN in ne zna spreminjati stila pisanja. Se je že velikokrat izdal, ko je napisal iste stvari kot prijavljen(kot MODRI VRAG) in kot anonimno.

Nparimer je blesave fotografije lepil anonimno, potem pa jih je še kot MODRI VRAG. Se napijem, se pozabi odjaviti itd.

Zakaj bi želel viharc žaliti Frogico in kaj bi imel Matias od tega???

Jaz mislim, da je to prej Matias kot Viharni. Matiasa ona ne šmergla in ga dela to nervoznega. Verjetno je Jebač Matias.

Bilo bi čudno, če ne bi kokoš prišla v temo.

Sicer pa, koga briga kdo je kdo. Nekega haska take teme nimajo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2430, 02.01.2024 ob 20:16

Zakaj bi želel viharc žaliti Frogico in kaj bi imel Matias od tega???

Lej jaz ti ne govorim kaj bi MATIAS imel od tega. To ugotovi sama.

Jaz ti govorim o temu, da sem dejansko videl MATIASA kako je anonimno dalj časa oponašal VIHARNEGA zato, da bi ljudje obdolžili VIHARCA, potem se je pa izdal, ko se je pozabil odjaviti in je kot MATIAS zapisal nekaj v VIHARČEVEM stilu.

Zgodilo se je to kako leto nazaj.

Žal mi je, da nisem shranil imena teme, ali si zapisal naslov.

Osebno bi frogačo dal najraje čez kolena in jo našeškal po goli riti,mmm bi kvakala in regljala žvauca mala

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9220, 02.01.2024 ob 20:31

Osebno bi frogačo dal najraje čez kolena in jo našeškal po goli riti,mmm bi kvakala in regljala žvauca mala

Jaz bi ji skuhal večerjo in tudi pomil posodo. Potem bi jo pol ure konkretno masiral po hrbtu. Ji dal lupča za lahko noč in jo pokril z odejo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9220, 02.01.2024 ob 20:31

Osebno bi frogačo dal najraje čez kolena in jo našeškal po goli riti,mmm bi kvakala in regljala žvauca mala

 

……………………………

…………………………..

 

No o temu naprimer govorim, ko pravim, da VIHARC anonimno piše bedarije.

Zadnjič je to napisal kot REGISTRIRAN MODRI VRAG !

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 02.01.2024 ob 22:02
Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9220, 02.01.2024 ob 20:31

Osebno bi frogačo dal najraje čez kolena in jo našeškal po goli riti,mmm bi kvakala in regljala žvauca mala

 

……………………………

…………………………..

 

No o temu naprimer govorim, ko pravim, da VIHARC anonimno piše bedarije.

Zadnjič je to napisal kot REGISTRIRAN MODRI VRAG !

Kje?

Samo še kura je manjkala v tej temi. ????

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši so za v juho, 02.01.2024 ob 22:12

Samo še kura je manjkala v tej temi. ????

Saj tokrat ni težil z geji. Ni treba vsega, kar napiše, metat v isti koš.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close