Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Frogica

Frogica

Vidim, da si nazaj. Si za akcijo?

Odgovor na objavo uporabnika
Jebač, 02.01.2024 ob 16:54

Vidim, da si nazaj. Si za akcijo?

Zakaj to počnete?

Ali res ni možna prijava? Je na temu spletnemu mestu res vse dovoljeno?

Odgovor na objavo uporabnika
Freda Dolenšek, 02.01.2024 ob 16:59

Zakaj to počnete?

Ali res ni možna prijava? Je na temu spletnemu mestu res vse dovoljeno?

Zakaj se ti pretvarjaš, da si ženska?

Počnem kaj?

Freda je živčna, ker nje že sto let nobeden ni povabil na “akcijo”.

Pa malo humorja tud ne bi škodilo pri marsikaterem uporabniku tega foruma.

Dejte se eni mal sprostit, pa bo življenje lažje.

🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Jebač, 02.01.2024 ob 17:29

Počnem kaj?

A nisi opazil da so zdaj ene kar “fine dame”? ?

Odgovor na objavo uporabnika
za jebač, 02.01.2024 ob 17:33

A nisi opazil da so zdaj ene kar “fine dame”? ?

Vse monklje so nekaj fine se mi zdi.

Odgovor na objavo uporabnika
jahhNo, 02.01.2024 ob 17:33

Freda je živčna, ker nje že sto let nobeden ni povabil na “akcijo”.

Pa malo humorja tud ne bi škodilo pri marsikaterem uporabniku tega foruma.

Dejte se eni mal sprostit, pa bo življenje lažje.

🙂

Ti pa bolj slabo veš kaj je humor. Nadležen in neizviren trol freda, ki nikoli ne neha, to zagotovo ni.

Seveda

..https://youtube.com/shorts/CyR9NUbdVx0?si=e7Ndvbsf9het9hsr..

S tabo veliko te.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG ?, 02.01.2024 ob 17:40

Seveda

..https://youtube.com/shorts/CyR9NUbdVx0?si=e7Ndvbsf9het9hsr..

S tabo veliko te.

Ni problema. Rad imam divje mačke.

Odgovor na objavo uporabnika
Jebač, 02.01.2024 ob 17:42

Ni problema. Rad imam divje mačke.

Ma nehaj s temi glupimi forami.. nisi zabaven, ne zanimiv..

Jaz sem za akcijo, Milan ne more, jaz pa potrebna kot šimpanzinja v ljubljanskem živalskem vrtu.

Odgovor na objavo uporabnika
Freda Dolenšek, 02.01.2024 ob 17:46

Jaz sem za akcijo, Milan ne more, jaz pa potrebna kot šimpanzinja v ljubljanskem živalskem vrtu.

Tako slabo mi ne gre, da bi rabil starko fukat. Kot mulc sem kdaj kakšno abrahamovko, ker so se rade dobro nasadile. Frogica poskusiti ni greh. Lahko, da bi ti postalo zabavno…

Komej čakam, deluješ zlo uravnovešeno. Skrajšano: idiot- nehaj!

Veš ljubček, nisem starka, sem dobro ohranjena in izkušena ženska, ki ti lahko nudi užitke o katerih ti le sanjaš ko v temnem kotu svoje sobe onaniraš na žabico.

Odgovor na objavo uporabnika
Freda Dolenšek, 02.01.2024 ob 18:00

Veš ljubček, nisem starka, sem dobro ohranjena in izkušena ženska, ki ti lahko nudi užitke o katerih ti le sanjaš ko v temnem kotu svoje sobe onaniraš na žabico.

Tk ja. Kr zmenta se.??

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG ?, 02.01.2024 ob 18:01

Tk ja. Kr zmenta se.??

Se bova kr midva zmenla, baje si radodajka in tud tvoj moz nima kaj proti ce te kak popegla

Res ni top vedenje, ampak ne morem ga krivit. Pravijo, da nam je moškim važen izgled pri ženski. Ampak Frogica se mi zdi na način pisanja zelo seksi. Nebi je pa vabil med rjuhe, ker je že vezana. Pač, tako sem bil vzgajan.

Žabica moj je samo prvi komentar. Verjetno si opazila, da mi nekdo krade ime?

Odgovor na objavo uporabnika
Mah, 02.01.2024 ob 18:05

Res ni top vedenje, ampak ne morem ga krivit. Pravijo, da nam je moškim važen izgled pri ženski. Ampak Frogica se mi zdi na način pisanja zelo seksi. Nebi je pa vabil med rjuhe, ker je že vezana. Pač, tako sem bil vzgajan.

Nje ne rabiš vabit, ona sama priskače v posteljo, se rine k dedom ko fašenk v nebesa, tako tako ja

Odgovor na objavo uporabnika
Jebac441, 02.01.2024 ob 18:10

Nje ne rabiš vabit, ona sama priskače v posteljo, se rine k dedom ko fašenk v nebesa, tako tako ja

Mene matra in ravno zato mi je všeč. Res nimam občutka, da je lahka.

Haha??? pa nism js tvoja mt, da bi se povsod vlačla, niko se nism rabla nikamor rinit☝️ pa slabo ti gre to podtikanje idiot!!

Jaz tudi mislim tako. Z nobeno iz foruma se pa ne bi zapletal.

Frogi se vidi, da rabi pozornost, doma suša, pol proba mal tu mal tam, vrze mamac in se prime, mal pozornosti, vcas pa tud hlacke odletijo adijo

Namenjemo Mah.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close