Frogica
jahhNo, 02.01.2024 ob 17:33
Freda je živčna, ker nje že sto let nobeden ni povabil na “akcijo”.
Pa malo humorja tud ne bi škodilo pri marsikaterem uporabniku tega foruma.
Dejte se eni mal sprostit, pa bo življenje lažje.
🙂
Ti pa bolj slabo veš kaj je humor. Nadležen in neizviren trol freda, ki nikoli ne neha, to zagotovo ni.
CrazY FroG ?, 02.01.2024 ob 17:40
Seveda
..https://youtube.com/shorts/CyR9NUbdVx0?si=e7Ndvbsf9het9hsr..
S tabo veliko te.
Ni problema. Rad imam divje mačke.
Freda Dolenšek, 02.01.2024 ob 17:46
Jaz sem za akcijo, Milan ne more, jaz pa potrebna kot šimpanzinja v ljubljanskem živalskem vrtu.
Tako slabo mi ne gre, da bi rabil starko fukat. Kot mulc sem kdaj kakšno abrahamovko, ker so se rade dobro nasadile. Frogica poskusiti ni greh. Lahko, da bi ti postalo zabavno…
Mah, 02.01.2024 ob 18:05
Res ni top vedenje, ampak ne morem ga krivit. Pravijo, da nam je moškim važen izgled pri ženski. Ampak Frogica se mi zdi na način pisanja zelo seksi. Nebi je pa vabil med rjuhe, ker je že vezana. Pač, tako sem bil vzgajan.
Nje ne rabiš vabit, ona sama priskače v posteljo, se rine k dedom ko fašenk v nebesa, tako tako ja
Forum je zaprt za komentiranje.