Splash › Forum › Starševski čvek › Fetiš Fetiš Taurus525 13.09.2025 ob 00:33 zadnji odgovor 13.09.2025 ob 09:37 Nor sem na lepe ženske noge v najlonkah in visokih petkah. Še koga rajca to? Prijavi Lana557 13.09.2025 ob 00:42 zadnji odgovor 13.09.2025 ob 09:37 Ne. Postavo želim v obliki peščene ure. Sem zelo štirioglata. Prijavi tudi jaz905 13.09.2025 ob 08:58 zadnji odgovor 13.09.2025 ob 09:37 Tud js imam fetiš na ženske v hlačnih nogavicah in lakastih salonarjih. Seksi mi je tudi, če je elegantno oblečena (satenasta bluza, krilo, suknjič). Prijavi Anonimno 3679 13.09.2025 ob 09:37 zadnji odgovor 13.09.2025 ob 09:37 jaz imam fetiš na moške v pajkicah ? Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.