Splash › Forum › Starševski čvek › fenomenalno fenomenalno stara sablja 15.09.2025 ob 16:49 zadnji odgovor 15.09.2025 ob 20:03 vreme imamo. Da bi trajalo do božiča ? Prijavi Zartrose 15.09.2025 ob 17:08 zadnji odgovor 15.09.2025 ob 20:03 bilo mi je fejst vroče na poti domov, pod gosto kodrasto dolgo čupo, si zaželela met punđo na vrhu glave, pa nobene špangice pri roki.. bi človek pomislil, da mi bo pozimi okej, me bo pa zeblo.. jaoooo… ? Prijavi Anonimno 2751 15.09.2025 ob 18:39 zadnji odgovor 15.09.2025 ob 20:03 Piha. Dež bo opet. Prijavi Anonimno 2423 15.09.2025 ob 20:03 zadnji odgovor 15.09.2025 ob 20:03 .https://www.facebook.com/share/v/1A3GfAnFYr/ Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.