Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek fenomenalno

fenomenalno

vreme imamo. Da bi trajalo do božiča ?

bilo mi je fejst vroče na poti domov, pod gosto kodrasto dolgo čupo, si zaželela met punđo na vrhu glave, pa nobene špangice pri roki.. bi človek pomislil, da mi bo pozimi okej, me bo pa zeblo.. jaoooo… ?

Piha. Dež bo opet.

.https://www.facebook.com/share/v/1A3GfAnFYr/

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close