Fehtam še tu :)
Tebe pa že dolgo ni nihče pocartal, a?[/quote]Zdi se kot, da ga še pes ne povoha….. :/[/quote]
kolk sta se lepo najdla One in Japkica — brez mene vama nebi uspelo
pošlita slikco, ko se bosta scala
:))) Vsi psi, ki so na glasovanju bodo tudi na koledarju. To je določila komisija revije Kužek.
Prve tri, po največjem številu glasov dobijo pa še nagrado.
Jaz si želim, da bi sestra dobila naročnino na to revijo, zato fehtam glasove 🙂
Lahko daš glas tudi za najgršega psa.
Bi se pa rada zahvalila vsem za glasove, je res delovala, trenutno je na 4 mestu.
Lep je občutek, da nekateri neznanci preprosto kliknejo glas in s tem pomagajo.
@ o psih…kakega psička imaš? Pozdravi ga in odpočiji si oči. Je pa ta tudi zlatkan veš 🙂 tudi ko prdne ha ha 🙂
LP
@NM-3w hvala, ti si pa res ena prijazna oseba.
Pozdrav
Forum je zaprt za komentiranje.