Fehtam še tu :)
Rabiš prevod?
Ne, nimam ga zaradi tebe. Če gre tebi po glavi fuk s psom, meni še na kraj pameti ne pade.
To je vse. Koliko se ti zdi logično, me pa ne zanima.[/quote]
ko bi bilo pri tebi samo vprašanje zanimanja za logiko bi se dalo s tabo še tipkati … ob tvojem popolnem pomanjkanju logike pa imava takle kot imava od tipkanja[/quote]
O logiki pa res ne mislim s tabo razpravljat, še manj pa tebi dokazovat ali imam sposobnosti logičnega mišljenja ali ne. Sem to že dokazala pred malce večjimi umi in legendami od tebe.
Niti nimam kakšne želje po tem, da bi se tipkala s tabo. Samo tvojih domišljijskih spisov na nivoju osnovnošolskega delinkventa se mi ne ljubi brat. In ne, nihče ti ne daje pravice, da o drugih pišeš, kar pišeš. Ima pa vsakdo pravico ukrepat v takšnem primeru. Tudi s pravnimi sredstvi.
No, uporabila sem sleng…again:). Saj tukaj uporabljamo pogovorni jezik ali pač ne?:) Drugače bi izpadlo še bolj resno in skrajno napeto:). Situacije bi se ob izbiri knjižnega jezika le poslabšale, ker ljudje se še v svoji govorici ne razumejo, kaj šele v neki knjižni različici:).
Aja, pri psih smo…avtorica je predvsem izrazila željo po všečkanju kar tako, ker njej je to najlepši kuža na svetu:). Po moje mora biti grozno poslušati njegovo hropenje. Samo je res popularna pasma zadnjih let. Ne vem sicer zakaj, ker je zelo nedinamičen pes.
ko boš doumela kako s takšnimi bedarijami sediš v lasni luži in dreku — boš na poti na bolje ☺[/quote]
Ko boš doumel, da mislim resno in da vse, kar nekdo skozla na netu niso samo neki bitki, ampak besede, ki imajo tudi določen pomen in efekt in da zanje nosi določeno odgovornost tudi njihov avtor, potem boš tudi ti na poti na bolje. Se pa bojim, da si v enosmerni ulici in boš težko zamenjal smer.
pa, saj ni treba da klikneš po svojem okusu … v tej temici gre samo za izpolnjevanje želje/prošnje prosjačke
meni je to bolj všeč kot pa izpolnjevanje nekih FDV anket ☺
pa, saj ni treba da klikneš po svojem okusu … v tej temici gre samo za izpolnjevanje želje/prošnje prosjačke
meni je to bolj všeč kot pa izpolnjevanje nekih FDV anket ☺[/quote]
…hvala…kako ti vse preprosto razumeš…
Ja, želim sestri naredit še jaz malo veselja z njeno Luči 🙂
So pa meni bolj všeč kaki kosmatinci v obliki Shih-tzu.
Pač tu gre za glasove … sej ne piše, pravila glasovanja 🙂
Zaradi mene lahko oddate glas za najgršega psa…samo, da je to Lučka 😉
Lepo se imejte…imejte se radi! Vse je lahko tako preprosto….
ko bi bilo pri tebi samo vprašanje zanimanja za logiko bi se dalo s tabo še tipkati … ob tvojem popolnem pomanjkanju logike pa imava takle kot imava od tipkanja[/quote]
O logiki pa res ne mislim s tabo razpravljat, še manj pa tebi dokazovat ali imam sposobnosti logičnega mišljenja ali ne. Sem to že dokazala pred malce večjimi umi in legendami od tebe.
Niti nimam kakšne želje po tem, da bi se tipkala s tabo. Samo tvojih domišljijskih spisov na nivoju osnovnošolskega delinkventa se mi ne ljubi brat. In ne, nihče ti ne daje pravice, da o drugih pišeš, kar pišeš. Ima pa vsakdo pravico ukrepat v takšnem primeru. Tudi s pravnimi sredstvi.[/quote]
A to se ti namesto mene pričkaš?
Ne pljuvam in ne psujem, sem pa z veseljem dala glas na njeno željo. To je pa tudi vse. Brez filozofiranja in mehkobe. V mehko stanje me spravijo povsem druge zadeve. 🙂
krula zagamana in ausšuš človeštva .. ne gre za to, kateri pes je tebi +/- … ampak za glasovanje v korist njegovega lastnika … zgnij še nocoj debilka
A veš da res. 🙂
V času, ko sem imela dalmatinca sem imela težave s hiperpigmentacijo. ;)[/quote]
ja sej … pi.zde pa ne nastavita ne psom ne vodnikom psov
crknta, da s prdenjem ne kvarita zraka psom
A veš da res. 🙂
V času, ko sem imela dalmatinca sem imela težave s hiperpigmentacijo. ;)[/quote]
ja sej … pi.zde pa ne nastavita ne psom ne vodnikom psov
crknta, da s prdenjem ne kvarita zraka psom[/quote]
Tebe pa že dolgo ni nihče pocartal, a?
ja sej … pi.zde pa ne nastavita ne psom ne vodnikom psov
crknta, da s prdenjem ne kvarita zraka psom[/quote]
Tebe pa že dolgo ni nihče pocartal, a?[/quote]Zdi se kot, da ga še pes ne povoha….. :/
Forum je zaprt za komentiranje.