Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek fazaniranje na šoli

fazaniranje na šoli

A lahko prijaviš na policijo?

Otroku so uničili oblačila, torbo in stvari.

Mi smo imeli lani srečo s tem, na njihovi šoli se sploh ne grejo tega

Lahko! Gre za uničenje osebnih stvari.

Pri nas je bila sola zaklenjena da ne bi kateri od fazanov se izmuznil. Lahko prijavimo solo in ravnateljico?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close