Splash › Forum › Starševski čvek › fazaniranje na šoli fazaniranje na šoli problem764 04.09.2024 ob 16:02 zadnji odgovor 04.09.2024 ob 16:39 A lahko prijaviš na policijo? Otroku so uničili oblačila, torbo in stvari. Prijavi Anonimno 3194 04.09.2024 ob 16:04 zadnji odgovor 04.09.2024 ob 16:39 Mi smo imeli lani srečo s tem, na njihovi šoli se sploh ne grejo tega Prijavi Poizvedba 04.09.2024 ob 16:15 zadnji odgovor 04.09.2024 ob 16:39 Lahko! Gre za uničenje osebnih stvari. Prijavi Jodl413 04.09.2024 ob 16:39 zadnji odgovor 04.09.2024 ob 16:39 Pri nas je bila sola zaklenjena da ne bi kateri od fazanov se izmuznil. Lahko prijavimo solo in ravnateljico? Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.