Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Fantivščina

Fantivščina

Ni nujno, lahko on ostane doma. 🙂

Meni je pa itak vseeno ali gre on sam, ali gresta skupaj in vzporedno odvijata … to kar pač mislita …. jaz sem samo dala svoje mnenje o tem 🙂

Jaz zase vem, da na Kubo ne bi šla … še manj pa imela vzporedno dekliščino :))))))[/quote]

kam bi pa ti šla?[/quote]

Na dekliščino???
Pa na Dansko seveda… :)))))
Imaš visokorasle blondince s kilometrskimi nogami in fenomenalnimi zadnjimi platmi :D. Da se jih fajn in hitro “zmehčati”, da se sprostijo. Pa še malo morje je takih, ki imajo neke postkolonialne pied a terre na eksotičnih lokacijah … Zadnji tak dragulj, ki sem ga srečala, je imel chalet na Grenlandiji in poletno hišo na Tajskem :)))

Vprašanje je, če bi se s take dekliščine sploh vrnila 😛

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close