Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Fantivščina

Fantivščina

Kaj menite o tem da bi s fanti odšli za fantovščino za en teden na Kubo? Moja in še nekaj drugih deklet se ne strinja! Vaše mnenje!?

LOL, tud jaz se nebi! pa mislm da ni težko ugotovit, zakaj 😉

Kolko te to stane?

Saj ste svobodni ljudje, če imate željo, pojdite. Ampak ne pozabit, da so tudi vaša dekleta svobodna. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nekomu je očitno film Hangover malce naškodil. 🙂

Kuba in fantovščina je meni osebno idotska ideja, ampak ok, sto ljudi sto čudi. Je pa seveda marsikaj odvisno tudi od življenjskega stila posameznika.Če bo fantovščina na Kubi,potem bi morala bit dekliščina recimo na Tajskem ali vsaj v Kostariki. Poroka v Sloveniji 3x sanjska, poročno potovanje pa kakšna huda eksotika, ki bi trajala vsaj 3 tedne. Drugače ni šanse, da se zaročenka s tem strinja.
Če bo fantovščina na Kubi, poroka v Sloveniji ena navadna vaška veselica, proočno potovanje pa v najboljšem primeru Grčiji, potem rajši opusti to idejo. 🙂
Sicer pa Kubanke najdeš tudi v Sloveniji. In ne mislim cigare.


hahaha DOBER KOMENTAR!

Yonix

pred poroko so protu “Kubi”, po poroki bodo proti pijači, športu s frendi …. po 5 letih bo njen še tvoj TRR, po 7 letih boš pa živel v puifih za otroške doklade.

odpikaj jo takoj

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Šele po petih letih? Uf, ti si imel pa srečo 😉


@Krnekdo
nič nisi napisal zakaj se punce ne strinjajo? A sploh veš?

Šele po petih letih? Uf, ti si imel pa srečo 😉


@Krnekdo
nič nisi napisal zakaj se punce ne strinjajo? A sploh veš?[/quote]
zakaj srečo ??? — nisem pisal o orzupaciji mojega TRR ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Menim da bi bilo veliko bolje da bi se s svojo bodočo ženo skupaj odpravila na poročno potovanje na Kubo.. fantovščina naj ostane enodnevna, cel teden pa raje posveti svoji dragi…

Jaz pa menim, da naj kar gre s prijatelji na Kubo in naj se zaužije samskega stanu 🙂

Potem pa bo tako in tako vso svoje življenje posvetil svoji dragi. 🙂

Jaz pa menim, da naj kar gre s prijatelji na Kubo in naj se zaužije samskega stanu 🙂

Potem pa bo tako in tako vso svoje življenje posvetil svoji dragi. :)[/quote]

Morda pa si potem premisli in tega se najbrž boji bodoča nevesta.. da spozna radosti samskega stanu 🙂

Mah Kubanke so grde 🙂 Tako da ko boš v Kubi, boš šele videl, kaj imaš doma. Tvoja stvar, če boš postavil zvezo na kocko zaradi neke okužene pocestnice.

P.S Tvoji priporočam, da ti stisne v roko ducat ali dva kondomov.

Kubanske jineteras so podmazane z vsemi žavbami. Se lahko zgodi, da se s fantovščine vrne v Slovenijo že poročen. 🙂

Jaz pa menim, da naj kar gre s prijatelji na Kubo in naj se zaužije samskega stanu 🙂

Potem pa bo tako in tako vso svoje življenje posvetil svoji dragi. :)[/quote]

A se ti ne zdi, da če potrebuješ se naužit samskega stanu, zato ker boš potem svoje življenje posvetil svoji dragi … je nekaj narobe že v osnovi.

Mogoče malo idealistično, ampak z vsemi dvomi in bojaznimi bi se moral nekdo veseliti (hrepeneče pričakovati) poroke. Če nekdo vidi fantovščino kot zadnjo priložnost, da uživa v življenju, preden se zaveže čemurkoli/komurkoli že, potem se meni zdi, da nekaj ni v redu.

Sicer pa – zakaj ne gresta oba na Kubo in naj se dekliščina in fantovščina odvijata vzporedno…?


Sine — res si povsem brezveze v mukah na križu umiral

Se kolega Alah strinja in Buda prikimava, da nekaterim pač ni pomoči

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Sine — res si povsem brezveze v mukah na križu umiral

Se kolega Alah strinja in Buda prikimava, da nekaterim pač ni pomoči[/quote]

NM-3w – mal se moderniziraj 😛


Sine — res si povsem brezveze v mukah na križu umiral

Se kolega Alah strinja in Buda prikimava, da nekaterim pač ni pomoči[/quote]

NM-3w – mal se moderniziraj :P[/quote]
a ni zadosti, da sem že na netu ☺ — še smejčke znam delati tukaj – kar na tipkovnici

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jaz pa menim, da naj kar gre s prijatelji na Kubo in naj se zaužije samskega stanu 🙂

Potem pa bo tako in tako vso svoje življenje posvetil svoji dragi. :)[/quote]

A se ti ne zdi, da če potrebuješ se naužit samskega stanu, zato ker boš potem svoje življenje posvetil svoji dragi … je nekaj narobe že v osnovi.

Mogoče malo idealistično, ampak z vsemi dvomi in bojaznimi bi se moral nekdo veseliti (hrepeneče pričakovati) poroke. Če nekdo vidi fantovščino kot zadnjo priložnost, da uživa v življenju, preden se zaveže čemurkoli/komurkoli že, potem se meni zdi, da nekaj ni v redu.

Sicer pa – zakaj ne gresta oba na Kubo in naj se dekliščina in fantovščina odvijata vzporedno…?[/quote]

Jaz v tem ne vidim nič spornega.:)

Oba ne gresta zato, ker bosta potem itak vedno skupaj.:) (moje mnenje), avtor pa zase najbolj ve, zakaj ne.:)

A se ti ne zdi, da če potrebuješ se naužit samskega stanu, zato ker boš potem svoje življenje posvetil svoji dragi … je nekaj narobe že v osnovi.

Mogoče malo idealistično, ampak z vsemi dvomi in bojaznimi bi se moral nekdo veseliti (hrepeneče pričakovati) poroke. Če nekdo vidi fantovščino kot zadnjo priložnost, da uživa v življenju, preden se zaveže čemurkoli/komurkoli že, potem se meni zdi, da nekaj ni v redu.

Sicer pa – zakaj ne gresta oba na Kubo in naj se dekliščina in fantovščina odvijata vzporedno…?[/quote]

Jaz v tem ne vidim nič spornega.:)

Oba ne gresta zato, ker bosta potem itak vedno skupaj.:) (moje mnenje), avtor pa zase najbolj ve, zakaj ne.:)[/quote]

Saj nisem napisala, naj imata fantovščino in dekliščino skupaj. Napisala sem VZPOREDNO.

Mogoče bi pa morala dati karte na mizo, Če bi on rad en teden spal s kubanskimi prostitutkami, je vprašanje, ali je to človek, s katerim se ona želi poročiti. Dejstvo pa je, da če to zdaj želi, ne bo po poroki nič drugače in tudi s tem, da ne bo šel na Kubo, ona ne bo rešila ničesar.

Če je pa njen odpor zgolj izraz neke negotovosti, je pa moj predlog o VZPOREDNIH dogodkoh dober, saj omogoča celo paleto aranžmajev od tega, da se vseh 7 dni ne vidita, do tega, spita vsak dan skupaj v isti postelji 😛

desc, ti si kar privošči!!! Če greš te forume mal prečekirat … če se pred poroko ne boš naseksal, se po njej tudi ne boš.

Vzporedno na Kubi :))))

Meni je pa itak vseeno ali gre on sam, ali gresta skupaj in vzporedno odvijata … to kar pač mislita …. jaz sem samo dala svoje mnenje o tem 🙂

Jaz zase vem, da na Kubo ne bi šla … še manj pa imela vzporedno dekliščino :))))))

Meni je pa itak vseeno ali gre on sam, ali gresta skupaj in vzporedno odvijata … to kar pač mislita …. jaz sem samo dala svoje mnenje o tem 🙂

Jaz zase vem, da na Kubo ne bi šla … še manj pa imela vzporedno dekliščino :))))))[/quote]

kam bi pa ti šla?

Meni je pa itak vseeno ali gre on sam, ali gresta skupaj in vzporedno odvijata … to kar pač mislita …. jaz sem samo dala svoje mnenje o tem 🙂

Jaz zase vem, da na Kubo ne bi šla … še manj pa imela vzporedno dekliščino :))))))[/quote]

kam bi pa ti šla?[/quote]

No v tem primeru, ko gre “on” na Kubo, jaz ne bi šla … drugače povedano, šla bi nekam, kjer bi bila brez njega oz. on brez mene 🙂

drugače povedano.. lahko ostaneš doma.. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close