Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek fant ne zna voziti

fant ne zna voziti


Kako se lahko ne strinjaš z nečim, kar sploh nisi razumel(a)? Kakšna logika je to?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Hitra vožnja ni enako dobra vožnja.
Jaz ob tipih, ki divjajo po cestah, prehitevajo v škarje, izsiljujejo, kršijo hitrostne omejitve… dobim občutek, da kompenzirajo. Če jim drugje ne gre, pa se na cesti pokažejo za velike frajerje.

Kaj ima pa nogomet in dobra vožnja pa ne vem? Prej bi rekla, da so nogometaši nevarni vozniki kot pa varni.

Da pa so nenogometaši odlični vozniki in odlični ljubimci pa tudi vem :-).


Misliš, da VSI hitri vozniki tudi “počasi” vozijo v postelji? Eni res veste samo tisto, kar ste sami doživeli, brez kančka abstraktnega razmišljanja ali pa pogleda okrog sebe. Ko fjakarski konj. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Je mogoče ena izmed tvojih značilnosti, da si nagnjena k živčnosti in nestrpnosti ? 🙂

Oprosti, ampak tipi, ki prehitevajo v škarje, izsiljujejo in sploh divjajo po cestah in kršijo vse omejitve… takih niti pod razno ne bi preskušala v postelji.
Če je na cesti tako nestrpen, nesramen, nevaren, … ne hvala. Taki moški me ne zanimajo. Agresiven, nesramen na cesti, ravno tak v službi, postelji, kjerkoli.
ALi pa misliš, da tak tip postane pa kar naenkrat ves topel, prijazen in tako naprej?
Zanič značaj, zanič ljubimec.

Sicer pa bi mislila, da si toliko star, da bi že vedel, da v postelji niso zaželeni hitri vozniki. Ti se namreč obregaš v počasne voznike.
Mogoče si kar prav dojel, prehiter na cesti, prehiter v postelji :).


Misliš, da VSI hitri vozniki tudi “počasi” vozijo v postelji? Eni res veste samo tisto, kar ste sami doživeli, brez kančka abstraktnega razmišljanja ali pa pogleda okrog sebe. Ko fjakarski konj. :)[/quote]

Pa kakšna si ti MATI???????????? Lepo te prosim nooooooo. Kaj pišeš, da samo čakaš. Kaj čakaš, da se ti bog ne daj ubije, ali kaj? Daj mu nasvete in trobi in trobi mu vsak dan, če je treba. Moja hčera tudi včasih rada pritisne na gas in vedno ji trobim, da naj se pazi. Kamorkoli gre ji povem, da naj po pameti pelje in naj se čuva. Da bi pa rekla, da samo čakam kot ti. Haloooooooooooooo!!!!!! Kaj si ti mati brez čustev ali kaj??? Daj mu nasvete pa bo, in vsak dan mu trobi in trobi, da boš že sitna in mu povej, če bo vozil hitro naj se samo na tebe spomni…….. Vsem našim otrokom želim varno in prijetno vožnjo ter, da vozijo po pameti.[/quote]

Da imam tebe v avtu in da mi trobiš in trobiš se bom po vsej verjetnosti zaletela zaradi tebe ker najedaš človeka in ga delaš živčnega. Če pa kaj šoferu dopizdi je pa sigurno “pazi kako voziš, pa si prehiter, pa tukaj je ovinek, bremzaj, pazi, itd.” Boga tvoja hči.


Jaz kar dobro vozim, nogomet rad igram, sovražim pa gledanje tekem po TV.
Povej mi vse o meni.

Načeloma dobro vozi (beri meni “ustrezno”. Včasih bi si želela, da bi bil bolj previden. “Slabo” vozi le takrat, ko je jezen.

Sicer pa sem jaz za vožnjo blazno obćutljiva in se nerada peljem s komerkoli. S možem in nekaterimi sorodniki še gre, pa s svojo najboljšo prijateljico tudi, v druge avte me pa ne spravite – saj ob slabem vozniku dobim zraven živčni zlom…

Človek, ki nikoli ni spremljal na urgenci ali kje drugje, kakšne so posledice prometnih nesreč, težko razume mojo obsesijo 🙂


Jaz kar dobro vozim, nogomet rad igram, sovražim pa gledanje tekem po TV.
Povej mi vse o meni.[/quote]

Mislim, da si človek prave akcije. Po mojem bi se dobro ujela. :))))

Slovenci slovimo kot objestni vozniki – in potemtakem tudi kot dobri jebači! :)))
Poklicni šoferji ga znajo rikverc parkirat miže! A, je kaj bolj erotičnega??? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Avti in fuzbal in dober seks. 🙂

http://www.telegraph.co.uk/health/healthnews/6316522/Fast-cars-boost-mens-testosterone-levels-research.html

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2121477/Playing-football-match-boosts-testosterone-levels-30-cent.html

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close