fant ne zna voziti
Hayy
moj fant zelo slabo vozi in je velik mečkač, prejšnji tip je res znal pritisnit po gasu in parkirati skoraj v miže, mislila sem da to znajo vsi moški, in to mi tudi paše zraven pravega lika moškega. no sedanji vozi ko moja babica, saj ne da sem sama kaksna dirkačica, pa me vseno moti, bi vas tudi?
problem je tudi, ker ni kaj prida v postelji, prejšnji je bil pa super, mislite da obstaja kakšna korelacija tukaj?
Jaz tudi nisem najbolj vešč parkiranja. Sem pač generacija, ki že vse od začetka uporablja parking senzorje ali pa avto kar sam parkira, kot spodaj…
[youtube]_PSe-_ZQBxU[/youtube]
Prestavljaš ročico seveda v prvo in vzratno ter seveda dodajaš plin in spuščaš sklopko ter slediš navodilom. Preprosto.
Pa kakšna si ti MATI???????????? Lepo te prosim nooooooo. Kaj pišeš, da samo čakaš. Kaj čakaš, da se ti bog ne daj ubije, ali kaj? Daj mu nasvete in trobi in trobi mu vsak dan, če je treba. Moja hčera tudi včasih rada pritisne na gas in vedno ji trobim, da naj se pazi. Kamorkoli gre ji povem, da naj po pameti pelje in naj se čuva. Da bi pa rekla, da samo čakam kot ti. Haloooooooooooooo!!!!!! Kaj si ti mati brez čustev ali kaj??? Daj mu nasvete pa bo, in vsak dan mu trobi in trobi, da boš že sitna in mu povej, če bo vozil hitro naj se samo na tebe spomni…….. Vsem našim otrokom želim varno in prijetno vožnjo ter, da vozijo po pameti.
Verjetno je bolj pozno prišel do avta in izpita za avto. Posledično tudi do ženske za jo dolčkat. Ko jih bo ene par zamenjal, žensk in avtov, bo že boljše. :)))
Zato pa boljše, da se vse punce, ki jim je do dobrega seksa, izogibajo moških, ki do 30.leta niso prišli do izpita za avto. Iz takšnega ne bo nikoli dobrega je…ča. Toliko o korelaciji. :)))
Ja in kaj, če mu vožnja z avtom ne gre najbolje?
Meni tudi žal ne gre. Velik del mojih težav se skriva v težavah z vidom: visoka dioptrija, težave z globinskim vidom, težave z nočnim vidom. Pač za silo mi dajo potrdilo za izpit vsake par let. In zdaj me bo vsak moški skenslal, ker sem zanič šoferka?
Neka tipično moška lastnost obstaja, ki večini žensk dela težave in to je prostorska percepcija.
In če je moški pri tem “slab” se lahko upravičeno sprašuješ o njegovih drugih naravno pogojenih moških zadevah…. :/
V pradavnini je imelo to pogubne posledice za moškega, danes pa to ni več takšna težava in komot prenese svoje gene v novi rod 😉
On_, saj ne vem kaj si hotel povedat.
Dejstvo pa je, da imamo moški in ženske enake sposobnosti za vožnjo in ne vem zakaj se toliko zgražat, če nekemu moškemu to ne gre. Mogoče ima tudi take težave kot imam jaz z vidom.
Sicer pa v povprečju opažam, da so ženske boljše voznice kot moški (jaz sicer ne). V škarje me ponavadi prehitevajo moški, izsiljujejo ponavadi moški, ampak pred mano cincajo tudi največkrat kaki stari gospodi, ne gospe.
AJa, pa če smatram, da sem slab voznik, še to ne pomeni, da se po AC peljem 100, ampak 130 oz. se prilagodim razmeram. Meni bolj težave delajo parkiranja in nočna vožnja.
Niso to znanstvena opažanja, so pa MOJA opažanja. To, namreč, da so si moški, ki dobro vozijo in imajo radi fuzbal nekako v določenih stvareh med sabo podobni. Moški, ki ne marajo fuzbala in cincajo, ko vozijo, pa so tudi drugače v lajfu bolj cincavi. Glede seksa ne vem, ker vseh cincavih nisem sprobala, ampak kolikor sem, je bilo tudi tam približno isto. 🙂
Drugače je hecno to, da jaz osebno sploh ne maram nogometa in ne maram hitre vožnje, me pa privlačijo samo moški, ki se najdejo v tem in to različnih profesij, od umetnikov do strojnikov. Še zdaleč niso to izključno poklicni šoferji. Verjetno ima to nekaj opravivti z ravnijo testosterona. 🙂
Ni pa potrebe po tem, da so zdaj moški, ki ne marajo nogometa in hitre vožnje, užaljeni. Saj tudi vse ženske niso tigrice v postelji. Si pač najdejo eno cincavo in skupaj lahko cincarijo do konc življenja. Tisti, ki jim paše več adrenalina, pa izberejo kaj drugega. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.