Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek fant ne zna voziti

fant ne zna voziti

Hayy

moj fant zelo slabo vozi in je velik mečkač, prejšnji tip je res znal pritisnit po gasu in parkirati skoraj v miže, mislila sem da to znajo vsi moški, in to mi tudi paše zraven pravega lika moškega. no sedanji vozi ko moja babica, saj ne da sem sama kaksna dirkačica, pa me vseno moti, bi vas tudi?
problem je tudi, ker ni kaj prida v postelji, prejšnji je bil pa super, mislite da obstaja kakšna korelacija tukaj?

Prepričan sem, da je to prikrit homoseksualec. V tvojih opisih to popolnoma ustreza. Čakam še, da napišeš, da izvrstno kuha, pospravlja, lika, …., skratka, opravlja ženska dela.

Tudi moj prejšnji je bil izvežban vozač,kar mi je šlo kasneje že malo na živce.Dolga predigra,vse,kot v filmu.

No,sedanji je tudi bolj previden.Najprej mi je kar manjkalo,sčasoma sva se ujela in ne bi več zamenjala.

Jaz tudi nisem najbolj vešč parkiranja. Sem pač generacija, ki že vse od začetka uporablja parking senzorje ali pa avto kar sam parkira, kot spodaj…

[youtube]_PSe-_ZQBxU[/youtube]

Lep pozdrav, Iztok http://www.facebook.com/avtoovernet Avto.Over.Net na Facebooku http://twitter.com/#!/avtoovernet Avto.Over.Net na Twitterju http://avto.over.net/ http://iztokfranko.tumblr.com/

Moj tudi ni znal vozit, ne v avtu, ne v spolnosti..

Tudi moj sin ne zna vozit.

Z njim se nekam peljat je ena sama muka!! Divja, bremza pred ovinki, čeprav bi lahko zmanjšal s prestavljanjem v nižjo prestavo.
Okoli ovinkov na polno, da vse škripa. Norec!

Kdo mu je dal izpit? Samo čakam………………….

Iztok a pri parkiranju sam salta in pade v nek automatic mode, al je treba rocico prestavljat?

Prestavljaš ročico seveda v prvo in vzratno ter seveda dodajaš plin in spuščaš sklopko ter slediš navodilom. Preprosto.

Lep pozdrav, Iztok http://www.facebook.com/avtoovernet Avto.Over.Net na Facebooku http://twitter.com/#!/avtoovernet Avto.Over.Net na Twitterju http://avto.over.net/ http://iztokfranko.tumblr.com/

Moj ima joystick.Fenomenale.

Mene bi najbolj motil tip, ki bi “znal pritisnit po gasu”

Zanimiva tema :-))) Sem se spomnila enega bivšega, ki je imel probleme z globinskim vidom, kar mi je seveda kar se je dalo dolgo prekrival. Na momente se je bilo kar “zanimivo” voziti z njim, še posebej problematični so bili ovinki. Še zdaj dobim kurjo kožo ko se spomnim :-)))))

Pa kakšna si ti MATI???????????? Lepo te prosim nooooooo. Kaj pišeš, da samo čakaš. Kaj čakaš, da se ti bog ne daj ubije, ali kaj? Daj mu nasvete in trobi in trobi mu vsak dan, če je treba. Moja hčera tudi včasih rada pritisne na gas in vedno ji trobim, da naj se pazi. Kamorkoli gre ji povem, da naj po pameti pelje in naj se čuva. Da bi pa rekla, da samo čakam kot ti. Haloooooooooooooo!!!!!! Kaj si ti mati brez čustev ali kaj??? Daj mu nasvete pa bo, in vsak dan mu trobi in trobi, da boš že sitna in mu povej, če bo vozil hitro naj se samo na tebe spomni…….. Vsem našim otrokom želim varno in prijetno vožnjo ter, da vozijo po pameti.

Res to delaš? Kar trobiš? In trobiš? Halooooooooooooooooo!!!!!!

Tudi jaz vsem želim varno in prijetno vožnjo, po pameti – brez trobljenja!

Vozi korektno in previdno, ni agresiven norec. Parkira čudovito spretno in tudi v spolnosti je enako 😀

Verjetno je bolj pozno prišel do avta in izpita za avto. Posledično tudi do ženske za jo dolčkat. Ko jih bo ene par zamenjal, žensk in avtov, bo že boljše. :)))
Zato pa boljše, da se vse punce, ki jim je do dobrega seksa, izogibajo moških, ki do 30.leta niso prišli do izpita za avto. Iz takšnega ne bo nikoli dobrega je…ča. Toliko o korelaciji. :)))

Predlagam ti zamenjaj fanta,kaj boš z takšnim,ki še avta ne ve vozit..

tip ki ne zna vozit je tudi v ostalih zadevah totalen levak. Pa je 50% moških takih, samo malce poglejte dlje od pokrova motorja ko se kam peljete.

Ja in kaj, če mu vožnja z avtom ne gre najbolje?
Meni tudi žal ne gre. Velik del mojih težav se skriva v težavah z vidom: visoka dioptrija, težave z globinskim vidom, težave z nočnim vidom. Pač za silo mi dajo potrdilo za izpit vsake par let. In zdaj me bo vsak moški skenslal, ker sem zanič šoferka?

Neka tipično moška lastnost obstaja, ki večini žensk dela težave in to je prostorska percepcija.
In če je moški pri tem “slab” se lahko upravičeno sprašuješ o njegovih drugih naravno pogojenih moških zadevah…. :/
V pradavnini je imelo to pogubne posledice za moškega, danes pa to ni več takšna težava in komot prenese svoje gene v novi rod 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

On_, saj ne vem kaj si hotel povedat.
Dejstvo pa je, da imamo moški in ženske enake sposobnosti za vožnjo in ne vem zakaj se toliko zgražat, če nekemu moškemu to ne gre. Mogoče ima tudi take težave kot imam jaz z vidom.
Sicer pa v povprečju opažam, da so ženske boljše voznice kot moški (jaz sicer ne). V škarje me ponavadi prehitevajo moški, izsiljujejo ponavadi moški, ampak pred mano cincajo tudi največkrat kaki stari gospodi, ne gospe.
AJa, pa če smatram, da sem slab voznik, še to ne pomeni, da se po AC peljem 100, ampak 130 oz. se prilagodim razmeram. Meni bolj težave delajo parkiranja in nočna vožnja.

:))) Hvala da si potrdila moje pisanje, kaj si želela povedat pa tudi jaz ne vem. 🙂
Ali pa mogoče vem….. ženskam gre bolj od rok komunikacija, “parkiranje besed”, v to ne dvomim 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

če ti je kriterij dobrega tipa dobra vožnja, si izberi za fanta poklicnega šoferja!

Oprosti, nisem nikjer potrjevala tvojega pisanja, ker se ne strinjam z njim.

:))) Hvala da si potrdila moje pisanje, kaj si želela povedat pa tudi jaz ne vem. 🙂
Ali pa mogoče vem….. ženskam gre bolj od rok komunikacija, “parkiranje besed”, v to ne dvomim ;)[/quote]

Za potrditev se niti ne rabiš, to je logična posledica tvojega pisanja, tvojih besed… tvojega spola, če hočeš 😉

Preblizu stojiš in ne vidiš cele slike…. 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Niso to znanstvena opažanja, so pa MOJA opažanja. To, namreč, da so si moški, ki dobro vozijo in imajo radi fuzbal nekako v določenih stvareh med sabo podobni. Moški, ki ne marajo fuzbala in cincajo, ko vozijo, pa so tudi drugače v lajfu bolj cincavi. Glede seksa ne vem, ker vseh cincavih nisem sprobala, ampak kolikor sem, je bilo tudi tam približno isto. 🙂
Drugače je hecno to, da jaz osebno sploh ne maram nogometa in ne maram hitre vožnje, me pa privlačijo samo moški, ki se najdejo v tem in to različnih profesij, od umetnikov do strojnikov. Še zdaleč niso to izključno poklicni šoferji. Verjetno ima to nekaj opravivti z ravnijo testosterona. 🙂
Ni pa potrebe po tem, da so zdaj moški, ki ne marajo nogometa in hitre vožnje, užaljeni. Saj tudi vse ženske niso tigrice v postelji. Si pač najdejo eno cincavo in skupaj lahko cincarijo do konc življenja. Tisti, ki jim paše več adrenalina, pa izberejo kaj drugega. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close