Fajonka Obup!
Odgovor na objavo uporabnika
narejen, 15.09.2023 ob 12:31
narejen, 15.09.2023 ob 12:31
Odgovor na objavo uporabnika
niuhi, 15.09.2023 ob 11:13
niuhi, 15.09.2023 ob 11:13
Ste kdaj opazovali njen nasmeh?
Nasmeh, poln vzvisenosti, zasmehovanja, ignorance, celo zanicujoc nasmeh?
Ima, morda motnjo obraznega zivca?
Ni pristen nasmeh. Se vidi na daleč. Tudi njena drža, kako gleda vse kao zviška.(.
Praviš,moteč ta nasmeh? Mogoče res ni naraven. Tisto brado drži naprej . Pa , ko govori, ne more imeti glave na miru. Ali se ne more osredotočiti in zato malo premika glavo levo-desno? Ni to neka kritika, le opažanje.
Odgovor na objavo uporabnika
ne moreš primerjat, 15.09.2023 ob 12:33
ne moreš primerjat, 15.09.2023 ob 12:33
Odgovor na objavo uporabnika
Mnenje978, 15.09.2023 ob 12:22
Mnenje978, 15.09.2023 ob 12:22
Odgovor na objavo uporabnika
Li, 15.09.2023 ob 11:16
Li, 15.09.2023 ob 11:16
Ona in Vonta bi lahko komot ostali doma.
SE strinjam
Res ne moreš primerjat nje in Vonte. Vonta je marsikaj povedala. Dobro povedala.
Meni je Vonta fajn. Zna povedat. Pove naravnost, a s tem ni nič narobe. Več Vont bi morali imeti.
Forum je zaprt za komentiranje.