Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Fajonka Obup!

Fajonka Obup!

Pa kje so spet Fajonko dali na Tarčo? Trapa velika. Nemogoča je.

Od nje resnično nikoli, ampak res nikoli ne slišiš nič drugega razen floskul. Bruuuuhh

Briga njo kaj bo čez 20 let. Ona nima otrok ona je navadna prazna lupina obdana s 10 kg mejkapa.

Ta baba je zlo Soroševa podmizna podgana.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ime319, 14.09.2023 ob 21:05

Od nje resnično nikoli, ampak res nikoli ne slišiš nič drugega razen floskul. Bruuuuhh

TO je pa res. Izgubljene minute!

Zakaj obstaja tale von Braunova. Posmehuje se itak Slovencem, komunistom in podjetnikom v fris. Kolk loverjev že ima? Vseen ji je za vse, razen za lastno rit. Pa alko ji full dobr tekne.

Kako laže fajonka. Ponovno. Iz njrnih ust nikoli nic pametnega, kdaj jo bodo odrezali, katastrofaaaa

B R U H     B R U H

Fajonka je lizala rit Klausu Schwabu na WEF gospodarski svetovni forumu v Davosu. Ko sem jo gledal kako se mu slini, da mu je lahko sploh roko dala, mi je šlo res na bruhanje.

FAFA PRAŠIĆKU.

 

To veliko ljudi pravi. Osebno se mi ne zdi res nič posebnega. Bi lahko izbrali kakšne boljšega zunanjega ministra. Jih je v koaliciji precej, ki bi bili primerni.

 

V Sloveniji že ne moreš več dobiti niti službe, da ne bi bil zaposlen vsaj en tujec v njej. Slovenski jezik že težje slišiš v Sloveniji, kot tujega.

Večina Slovencev je volila nov obraz v politiki. Takrat ni pomislila, da je nov obraz le maska, za katero se skrivajo stari obrazi. Grdi, pohlepni, hlapčevsko servilni, ki bi že za drobtinico pozornosti gospodarjev, kaj šele za denar, prodali lastno mater.

Ta baba je poosebljena zloba. Govori prav na silo s tistim priučenim umirjenim glasom, zafrustrirana, sovražno nastrojena in jezna pa na cel svet. Z željo, da se vse uniči, ker ona ni zadovoljna, ni sposobna za družino, otroke, za nič, kar bi ji dali zadovoljstvo v življenju.

Ste kdaj opazovali njen nasmeh?
Nasmeh, poln vzvisenosti, zasmehovanja, ignorance, celo zanicujoc nasmeh?

Ima, morda motnjo obraznega zivca?

Ona in Vonta bi lahko komot ostali doma.

Odgovor na objavo uporabnika
Li, 15.09.2023 ob 11:16

Ona in Vonta bi lahko komot ostali doma.

SE strinjam

 

Od Fajonke ni nikoli bilo nič drugega kot prazno leporečenje in mlatenje prazne slame. Nič, nula, nada, zero… Podn!

Pa saj je glavno vlogo imela Godčeva. Vodila je smer razprave, vpadala v besedo, kritizirala kot se šika za SDS. Škoda, da se je prej pozabila počesati, pa da ji stilistka ni svetovala zamenjavo čevljev ali hlač. Baba in pol! S svojim mačizmom je čisto zasenčila ostale pikice, ki so ji segale le do ramen. A niste zadovoljni z njenim gargamelstvom, da grizete samo Fajonovo?

Odgovor na objavo uporabnika
niuhi, 15.09.2023 ob 11:13

Ste kdaj opazovali njen nasmeh?
Nasmeh, poln vzvisenosti, zasmehovanja, ignorance, celo zanicujoc nasmeh?

Ima, morda motnjo obraznega zivca?

 

Ni pristen nasmeh. Se vidi na daleč. Tudi njena drža, kako gleda vse kao zviška.(.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Mnenje978, 15.09.2023 ob 12:22

SE strinjam

 

 

Res ne moreš primerjat nje in Vonte. Vonta je marsikaj povedala. Dobro povedala.

 

Fajonka mlati prazno slamo! Totalna nula od človeka.

Kolk casa bo še pomagala krojiti našo usodo?

Fajonova ima baje gliste hahahaha

Jaz to ze skoz govorim, da je Fakinka kaca.

Bori se za nateg stoletja. Palestino.

Poglejte kaj je Palestinec (sin ustanovitelja Hamasa), ki je na listi Hamasa, da ga ubijejo – točno tisti, ki jih podpira Fajonka povedal: .https://www.youtube.com/watch?v=I4QuBFVKGQk

Odgovor na objavo uporabnika
že slišano, 15.09.2023 ob 08:10

 

To veliko ljudi pravi. Osebno se mi ne zdi res nič posebnega. Bi lahko izbrali kakšne boljšega zunanjega ministra. Jih je v koaliciji precej, ki bi bili primerni.

 

 

Ne spomnim se, kako je bila izvoljena za zunanjo ministrico?  Osebno mi ni všeč, pa nisem desna ( še zdaleč ne).

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close