Fajonka Obup!
Pa saj je glavno vlogo imela Godčeva. Vodila je smer razprave, vpadala v besedo, kritizirala kot se šika za SDS. Škoda, da se je prej pozabila počesati, pa da ji stilistka ni svetovala zamenjavo čevljev ali hlač. Baba in pol! S svojim mačizmom je čisto zasenčila ostale pikice, ki so ji segale le do ramen. A niste zadovoljni z njenim gargamelstvom, da grizete samo Fajonovo?
Bori se za nateg stoletja. Palestino.
Poglejte kaj je Palestinec (sin ustanovitelja Hamasa), ki je na listi Hamasa, da ga ubijejo – točno tisti, ki jih podpira Fajonka povedal: .https://www.youtube.com/watch?v=I4QuBFVKGQk
že slišano, 15.09.2023 ob 08:10
To veliko ljudi pravi. Osebno se mi ne zdi res nič posebnega. Bi lahko izbrali kakšne boljšega zunanjega ministra. Jih je v koaliciji precej, ki bi bili primerni.
Ne spomnim se, kako je bila izvoljena za zunanjo ministrico? Osebno mi ni všeč, pa nisem desna ( še zdaleč ne).
Forum je zaprt za komentiranje.