F-16
Včeraj zvečer je nebo kar bobnelo od preletov bombnikov, najprej me je bilo strah, da se je začela kakšna vojna. 🙂 Danes zjutraj pa berem tole novičko, da se je šlo za skupne vaje. Drugače se pa vseeno čuti napetost v zraku, kot neka medijska propaganda pred vojno- demoniziranje islama, ugibanje o kanibalizmu severnokorejcev…. En dan nas bodo kar sestrelili iz planeta v imenu “višjih ciljev”, se bojim…
http://www.24ur.com/ameriski-f-16-strmoglavil-v-jadransko-morje.html
Forum je zaprt za komentiranje.