Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › evropska himna evropska himna anonimni uporabnik 15.10.2012 ob 18:26 zadnji odgovor 15.10.2012 ob 15:40 Za Evropsko himno bi predlagala Prešernovo Zdravljico, ker je lepa in v skladu z mirom med sosedi, kar si Evropa tudi prizadeva. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.