escort
tale video si poglej do konca
če ne gre, 24.12.2023 ob 17:44
Hja, če je moški totalna zguba, je edina varianta, da plača, da se ga katera dotakne. V Sloveniji se najdejo ali kake drogerašice, ki za drogo tudi seksajo al pa kake tujke, ki se pač prodajajo luzerjem.
Nehej no a veš koliko moških normalnih in vredu tudi z družinami hodi na to. Hodijo od mladih športnikov do starih. Glej za moške je težje dobiti žensko za eno noč in če trenjtno niso v vezi je to top rešitev. Nobenemu ne polagajo računov in jih ne jebejo in razdirajo družin. Prov jim dam in veliko jih hodi danadanes samo, da vam ne povedo. So vse zasedene pa jih ni malo vsak dan predvsem v LJ.
Kot prvo eskort ni plačanka za luzerje. Dobro, če imajo ti luzerji fotre, strice in podobno z naftnimi vrtinami ali so holivudski mogotci, ali starci služijo na Wall Streetu potem že, samo teh ni v Slovenij. Eskort so vrhunske prostitutke. Resnični dobrega ajmo rečt manekenskega izgleda in mer (vsaj večina, v Slo to ni nujno), pogosto dokaj izobražene, (na primer končajo sociologijo) in dobro govorijo vsaj dva do tri tuje jezike. Njihove tarife so tudi zelo vrhunske. V starih časih tam 60 let nazaj so se imenovale animir dame, potem call girls, na Japonskem so pa še danes gejše.
Za slovenske luzerje so uličarke ali štacjonke s kopico spolnih bolezni. Tisti manj luzerski gredo na Tinder in podobno. Sploh pa ne vem kaj se razburjate. Najstarejša obrt se ne imenuje najstarejše brez razloga. Samo nekaj desetletij nazaj je bilo kar veliko starih stricev, ki so obdržali junfer do smrti. Ni denarja, ni muzike.
jazd, 07.01.2025 ob 14:15
jaz bi rekla takole: da je nekaj narobe s tipi, da niso sposobni normalnega odraslega razmerja in jim je lažje plačati prostitutko
A z ženskami, ki pravijo da ne rabijo prasca futrat zarad ene klobase je pa vse ok. Jaz ne morem nikogar obsojat. Je kar je. Vsak po svoje, punce pa z ropotalčkom.
lloyd, 07.01.2025 ob 15:52
A z ženskami, ki pravijo da ne rabijo prasca futrat zarad ene klobase je pa vse ok. Jaz ne morem nikogar obsojat. Je kar je. Vsak po svoje, punce pa z ropotalčkom.
isto bolana fora, kot tvoja “Če sama izbiraš, se pa še sama potrudi.”
Samo tule se pogovarjamo o tem, zakaj nekateri moški raje obiskujejo eskort, kot pa da bi bili v razmerju. Ker na razmerju je pa potrebno delat, ane.
ženska201, 07.01.2025 ob 16:18
isto bolana fora, kot tvoja “Če sama izbiraš, se pa še sama potrudi.”
Samo tule se pogovarjamo o tem, zakaj nekateri moški raje obiskujejo eskort, kot pa da bi bili v razmerju. Ker na razmerju je pa potrebno delat, ane.
Imam teorijo, ki ti verjetno ne bo všeč. Glede na to da menda hodijo h kurbam tudi taki, ki jim sploh ne stoji več, jim verjetno še najbolj manjka družba., Nekdo ki jih posluša. Tako da ja, v razmerju je treba delat. Ampak obema. Gre dokler gre, ne vem, imam premalo izkušenj z razmerji, s kurbami pa nič. Čaki, če bom najdu…
Najdu!
a veš ko babnce jamrajo, da dedci nič ne čutijo… sploh ni res. Dedci imamo tega toliko, da smo prav patetični vsake toliko, hec je v tem, da ste večinoma tako polne same sebe, da tega nimate časa porajtat. Pol pa stisnemo zobe pa gremo dalje.
lloyd, 07.01.2025 ob 16:24
Imam teorijo, ki ti verjetno ne bo všeč. Glede na to da menda hodijo h kurbam tudi taki, ki jim sploh ne stoji več, jim verjetno še najbolj manjka družba., Nekdo ki jih posluša. Tako da ja, v razmerju je treba delat. Ampak obema. Gre dokler gre, ne vem, imam premalo izkušenj z razmerji, s kurbami pa nič. Čaki, če bom najdu…
tudi to, kar pišeš čisto drži, samo to je kategorija nesamcev
Forum je zaprt za komentiranje.