Splash › Forum › Starševski čvek › ERUDIO ERUDIO ERUDIO 14.05.2025 ob 16:05 zadnji odgovor 14.05.2025 ob 16:05 Zanima me, kakšne izkušnje imate z gimnazijo Erudio? Koliko je treba tu plačevat? Učitelji? Znanje? Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.