Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › eno resno vprašanje eno resno vprašanje anonimni uporabnik 07.11.2004 ob 08:30 zadnji odgovor 07.11.2004 ob 08:30 Da nema mene nebi bilo tebe-kapiraš. Prijavi 1 2 Forum je zaprt za komentiranje.