Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek energijsko zdravljenje – koga bi priporočili?

energijsko zdravljenje – koga bi priporočili?

Koga bi priporočili za kakšno tereapijo? Sem iz LJ
Hvala

Golovec, Rožnik, Janče…. Terapevtski gozdovi.

Je za to najboljši Elektro Ljubljana. Samo pazi, da se zdravis z trifaznim, ker dvofazni nima primernih nihajnih informacij.

Očitno imaš viška denarja in bi ga rada začela metat proč.

Obrni se na zdravnike, če si kaj bolna in ne nasedaj šarlatanom in nategunom.

Enver Jusić bioenergetik iz Kočevja…res je car…pomaga ( ima spletno stran)

Jaz priporocam Anavito Laureni. Super. Meni je pomagala in vec ljudi poznam, prav tako…Poisci jo na netu…

Jaz pa priporočam sebe (Ani iz Zg. Vukojebine), imam odlične rezultate, ena seansa ugodnih 75 eur.

energijska terapevtka violicno.vesolje111@gmail.com

… imate očitno preveč denarja in ga želite nekaj stran zmetat. To so sami nategi.

Priporocam ti, da najdes nekoga ali nekaj, ki te bo naucil poiskati energijo v sebi, ker to imamo vsi, samo ne najdemo je ali je ne znamo uporabljat.
Ni nujno, da je energijski terapevt. Lahko je gozd, kot je ena omenila…

Priporočam, res odličnega in vrhunskega zdravilca, meni in moji družini je več kot preveč pomagal

poišči Andrej Karničar iz obale.

zakaj in s kakšnimi argumenti se utikaš, oz. se ti zdi sploh pomembno pisati, v denar kogar koli, ki ga ima namen vložiti v nekaj kar mu nekaj 🙂 pomeni?

poznam ljudi, ki se z energijami ukvarjajo in poznam ljudi, ki so te terapije uporabljali. Ne boš verjel-a, rezultati so uporabnikom izboljšale življenje, tudi odpravile marsikaj, kar jih je bremenilo. Ljudje so drugačni v plus. Daš dam, je ritem vesolja.

Spraševalka, uporabi iskalnik, najdi tistega, ki te pritegne. Če si iskrena, bo to to, sicer pa dobiš fake.

Poišči kraniosakralna resonanca oz. terapija, Karima Valentina Hočevar

Na nateg lahko naletiš povsod, tudi v zdravstvenem domu se lahko čudiš, da je recimo neka oseba dobila diplomo medicinske fakultete.

Ljudje smo energija, zato je nekaj na tem. Meni osebno je energijski terapevt pomagal, vendar se strinjam, da mora biti pravi. Terapevt samo začne neke stvari, sam pa moraš delati na tem, da prideš stvarem do konca in si pomagaš. Energijski terapevt ne more delati čudežev.

koliko vam plačajo za te laži?

*

*

zakaj in s kakšnimi argumenti se utikaš, oz. se ti zdi sploh pomembno pisati, v denar kogar koli, ki ga ima namen vložiti v nekaj kar mu nekaj 🙂 pomeni?

poznam ljudi, ki se z energijami ukvarjajo in poznam ljudi, ki so te terapije uporabljali. Ne boš verjel-a, rezultati so uporabnikom izboljšale življenje, tudi odpravile marsikaj, kar jih je bremenilo. Ljudje so drugačni v plus. Daš dam, je ritem vesolja.

Spraševalka, uporabi iskalnik, najdi tistega, ki te pritegne. Če si iskrena, bo to to, sicer pa dobiš fake.
[/quote]
*

*

*

*

Ni rečeno, da ljudje svetujejo le na podlagi pričakovanih koristi. Morda so ti ljudje uspeli pomagati njim ali njihovim najbližjim – na svoj način. Včasih dela topla beseda in zaupanje skoraj čudeže.

Ni rečeno, da ljudje svetujejo le na podlagi pričakovanih koristi. Morda so ti ljudje uspeli pomagati njim ali njihovim najbližjim – na svoj način. Včasih dela topla beseda in zaupanje skoraj čudeže.
[/quote]

Včasih dela topla beseda in zaupanje skoraj čudeže.

to je res.

ampak zakaj treba toplo besedo vroče zaračunat!

Včasih dela topla beseda in zaupanje skoraj čudeže.

to je res.

ampak zakaj treba toplo besedo vroče zaračunat!
[/quote]

Vidim, da razumeš.

Ni rečeno, da bodo tovrstne tople besede zaračunane. Vsaj meni niso bile.

Terapije meni pomagajo. Zakaj zaračunajo, zato, ker delajo. A naj delajo,da bi vi imeli zastonj, za vas je to fajn, oni pa od tega živijo…hm, kakšna logika je to, da lahko kritizirate, če ne dobite kar zastonj. Torej vsak dan v štacuno po hlebec kruha in skozi vrata, zakaj bi plačali, saj je zastonj…bože moj, saj oni tudi delajo, saj ne pada kar z neba, če pada, pa pod dež…stopi, ta je zastonj,ljubi bog no….

Kruh si lahko tudi sam spečeš, je treba le ocenit, je lažje it v trgovino li ga je laje speči doma. Kakor komu, a ne?

Enako je s temi energijami in guruji, je lažje plačati nekomu, da dela nekaj namesto nas ali je lažje narediti sam? Kakor komu, a ne?

Zgoraj je ena dobro povedala, če se že podajate v to, najdite nekoga, ki vas bo naučil, da poiščete energijo sami v sebi in da znate sami sebe napolnit.
Je ta stvar veliko bolj življenjskega pomena kot štruca kruha in se ne moreš vedno zanašati na druge, da te bodo popravili, ko se pokvariš…

Lahko rečem, da je meni pomagalo. Kot slišim, je precej dober pokazatelj tudi to, da terapije učinkujejo na čisto majhne otroke, ki še ne vedo, za kaj gre. V mojem krogu smo bili zadovoljni z Željkom Šušnjaro iz Lavrice, g. Rimele iz Ptuja, Štefanom Titanom iz okolice Murske Sobote, Veseljkom Tomičem iz Celja.

Ani

Bog ti pomagaj saj ne ves kaj govoris

Ali bi lahko prosim sporocili njegovo spletno stran? In kje se trenutno nahaja?

Jan Pravst na Viču.

Morda še kdo iz Ljubljane? Pred leti sem hodila k Štefanu Titanu in mi je pomagalo, zdaj pa mi je predaleč.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close