Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek En klik in vesela bom :)

En klik in vesela bom :)

188+1 = 189 :))

kako malo je treba, da nekoga razveseliš.:)))

188+1 = 189 :))

kako malo je treba, da nekoga razveseliš.:)))[/quote]

189+1 = 190 🙂

sem najprej zračunala, da je 200, pa vidim, da ni nič z vami 🙂

188+1 = 189 :))

kako malo je treba, da nekoga razveseliš.:)))[/quote]

189+1 = 190 🙂

sem najprej zračunala, da je 200, pa vidim, da ni nič z vami :)[/quote]

Pa še kar ni 200…wtf?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

189+1 = 190 🙂

sem najprej zračunala, da je 200, pa vidim, da ni nič z vami :)[/quote]

Pa še kar ni 200…wtf?[/quote]

Ko sem jaz kliknila je bilo 197 🙂 počasi napredujemo, sicer pa … počasi se tudi daleč pride 🙂

Pa še kar ni 200…wtf?[/quote]

Ko sem jaz kliknila je bilo 197 🙂 počasi napredujemo, sicer pa … počasi se tudi daleč pride :)[/quote]

Res je, pa vendar toliko folka tu čveka, da bi pa vsak dan oddali en klik….zgleda, da se prosi preveč 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Se bojijo, da bi Kiki123 bila preveč vesela:)))))))))

212 + 1 = ?????

danes sem tako “lena”, da se mi še računat ne da :))

Če pa lahko nekoga s klikom razveselim, pa se potrudim in klikam :)))

221 :)… no, saj ste kar pridni…. da vas ne bom samo “kregala”

Samo, da se vam zahvalim za klikanje, res ste prijazni.
Bibita_melita in zmedena samica…hvala, ker poskrbita, da je tema na vrhu 🙂
Res hvala….ko sem oddala sliko si nisem mislila, da bom dobila toliko klikov.
Hvala temu forumu 🙂 s fb pa si ne morem toliko pomagat, očitno imam samo fajn prijatelje 🙂
Waaaa druga sem :))))))
Potrebuje kdo gnojilo za orhideje, ga delim.
Vračam dobro voljo…
Imejte se fajn
Čau čau

Kaj ste zopet vsi zaspali?:)))))))

Dajmo še mal klikat, saj nas nič ne stane.:)

Mi smo gnojilo za tvoje orhideje drugače ne bi bile tako visoko…. :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Saj tudi jaz klikam….

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Japkica, saj za tebe se itak ve, da si pridna in marljiva. 🙂

Japkica, saj za tebe se itak ve, da si pridna in marljiva. :)[/quote]
Ne gre več glasovati.

Rezultat: 247 glasov in 3. mesto 🙂 upam, da je avtorica teme vsaj malo zadovoljna.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close