en fleten vic
Robi, ti menda nisi šel volit. S tem si dal glas tistemu, ki je “zmagal”. Kaj pa misliš, da si napravil dobrega?
Torej? Iti v politiko? Ali delati dobro na drugem področju? Ali se ne s tem ukvarjati kakorkoli…?
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Robi, zdaj ne vem, če sem prav razumela ponovno… tole si mislil, sicer pa cenzuriraj, če misliš, da je treba…
Nasmešek.press 🙂 🙂
[youtube]D1-TDFdP16U[/youtube]
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Ta je pa fleten in resničen 🙂
Vojak za 800 EURO tvega življenje.
Policist 800 EURO skrbi za varnost ljudi.
Gasilec za 800 EURO rešuje življenja.
Medicinska sestra za 800 EURO skrbi za zdravje ljudi
Učitelj za 2.000 EURO pripravlja ljudi na življenje.
Zdravnik za 4000 EURO zdravi ljudi.
Politik pa za 6.000 EURO zjebe življenje vsem…. .
Forum je zaprt za komentiranje.