Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Elektronski odganjalec podgan, miši…. Elektronski odganjalec podgan, miši…. anonimni uporabnik 12.10.2012 ob 10:34 zadnji odgovor 12.10.2012 ob 10:49 V hiši na podstrešju, oziroma pod stropom vsaj tako se sliši, imamo očitno podgane ali miši. Ima morda kdo izkušnje z elektronskim odganjalcem, ali to res deluje?? Je še kaka druga rešitev da se jih znebimo, kakšna ideja preden začnemo rušiti strop…..? Hvala. Prijavi anonimni uporabnik 12.10.2012 ob 10:49 zadnji odgovor 12.10.2012 ob 10:49 Elektronski odganjalci motijo domače živali, tudi če v reklami trdijo drugače. Hja, nastavite pasti in mišolovke, je pa prav mogoče, da imate le nekaj drugega – podlasice, kune, polhe … Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.