Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Elektronski odganjalec podgan, miši….

Elektronski odganjalec podgan, miši….

V hiši na podstrešju, oziroma pod stropom vsaj tako se sliši, imamo očitno podgane ali miši.

Ima morda kdo izkušnje z elektronskim odganjalcem, ali to res deluje??

Je še kaka druga rešitev da se jih znebimo, kakšna ideja preden začnemo rušiti strop…..?

Hvala.

Elektronski odganjalci motijo domače živali, tudi če v reklami trdijo drugače.

Hja, nastavite pasti in mišolovke, je pa prav mogoče, da imate le nekaj drugega – podlasice, kune, polhe …

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close