Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Ej “Brihta” s starševskega.. Ej “Brihta” s starševskega.. Spider 02.02.2012 ob 21:34 zadnji odgovor 03.02.2012 ob 16:40 Ko me nekaj prcaš zadnje mesece, daj javi se in razloži smisel svojega početja. Iz letala se vidi, da nisi za kar se izdajaš. Prijavi _______________ So it goes. - Kurt Vonnegut - anonimni uporabnik 03.02.2012 ob 07:48 zadnji odgovor 03.02.2012 ob 16:40 Veš, kako to gre: “Ko te jebe naka ti i plati 🙂 “ Prijavi Spider 03.02.2012 ob 16:35 zadnji odgovor 03.02.2012 ob 16:40 Popolnoma nesmiseln stavek.. Prijavi _______________ So it goes. - Kurt Vonnegut - Spider 03.02.2012 ob 16:40 zadnji odgovor 03.02.2012 ob 16:40 Slabo jo oponašaš, zelo slabo. nehaj s tem, no. Prijavi _______________ So it goes. - Kurt Vonnegut - Forum je zaprt za komentiranje.