Edina stvar, ki gre dobro tej vladi, so afere
Lahko mirne volje rečemo,da je Janša kralj škandalov in mu nobeden ne seže niti do kolen. Najhujši škandal je ,da je bivši zapornik in s toliko obiskov na sodiščih kot jih ima on ni nobenega v naši državi,pa še zmeraj dobi aplavz in ga ljudje umazano podpirajo.. V normalni državi takšen politik ne bi moral priti niti blizu parlamenta, kaj šele v parlament. Toliko o tem kako pošteni državljani smo, če se gre za svojega kandidata. Le kaj bodo govorili naši zanamci ,ko bodo ugotovili,da nismo znali reči svojemu kandidatu, da je to nesprejemljivo in da je čas ,da se poslovi za vedno.
pazakaj so taki škodljivci, 26.08.2025 ob 13:20
Sedaj bo nadzor nad nakupom in Afera helikopterji. Afera na afero na afero.
Toliko škode, kot je naredila ta vlada, je niso niti vse janšistične skupaj!
Dokler jim afere kuhajo brezzobi SDSS intelektualci s pomožno šolo, nisem preveč v skrbeh.
Ena514, 31.08.2025 ob 10:47
Vsi so isti, vsi! Zato sem se odločila, da ne bomnveč hodila na volitve. Kaj me briga. Itak vedno naredijo tako, da je za njih najbolje.
Noben ni isti, vsak človek je drugačen! Kako dolgočasen ni bil svet, če bi bili vsi isti!
Si predstavljate 7 milijard Hitlerjev?
Nisem še videl človeka, ki bi zgledal isto, mislil isto, čutil isto, bil isto.
To bi bolj držalo za robote, pa še tam imaš drugačne robote!
Protestiramo, 31.08.2025 ob 20:25
Lahko mirne volje rečemo,da je Janša kralj škandalov in mu nobeden ne seže niti do kolen. Najhujši škandal je ,da je bivši zapornik in s toliko obiskov na sodiščih kot jih ima on ni nobenega v naši državi,pa še zmeraj dobi aplavz in ga ljudje umazano podpirajo.. V normalni državi takšen politik ne bi moral priti niti blizu parlamenta, kaj šele v parlament. Toliko o tem kako pošteni državljani smo, če se gre za svojega kandidata. Le kaj bodo govorili naši zanamci ,ko bodo ugotovili,da nismo znali reči svojemu kandidatu, da je to nesprejemljivo in da je čas ,da se poslovi za vedno.
On je specialni povratnik. Taki zaporniki se nikoli ne spremenijo. Bedno je, da zakonodaja dopušča, da kriminalci sedijo v parlamentu. Naše krivosodje je omogočilo, da mu je 3/4 kriminalnih dejanj zastaralo.
Točn tko, 09.09.2025 ob 18:22
On je specialni povratnik. Taki zaporniki se nikoli ne spremenijo. Bedno je, da zakonodaja dopušča, da kriminalci sedijo v parlamentu. Naše krivosodje je omogočilo, da mu je 3/4 kriminalnih dejanj zastaralo.
Če bi bil Tito še živ, sigurno ne bi dopustil, da 30+ let cuza davkoplačevalski dinar in služi s korupcijskimi aferami. Dal bi ga izučiti za nek poklic, da si sam služi svoj kruh in da ni toliko let na plečih delovnih ljudi. Običajno so se taki izučili za kamnoseka… na Golem otoku!
Forum je zaprt za komentiranje.