Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Edina stvar, ki gre dobro tej vladi, so afere

Edina stvar, ki gre dobro tej vladi, so afere

Sedaj bo nadzor nad nakupom in Afera helikopterji. Afera na afero na afero.

 

Toliko škode, kot je naredila ta vlada, je niso niti vse janšistične skupaj!

če nimaš kaj pametnega za početi, se pač ukvarjaš sam s sabo.

To pa znajo zelo dobro. Pa davke nabijati, lagati…

Tekoče zadeve smo obdelali, sedaj pa začnite brskati in beležiti zadeve iz preteklosti. začetek brskanja se naj začne z letom 1991. Ostale zadeve so oddelane že do sedaj.

Vsi so isti, vsi! Zato sem se odločila, da ne bomnveč hodila na volitve. Kaj me briga. Itak vedno naredijo tako, da je za njih najbolje.

Lahko mirne volje rečemo,da je Janša kralj škandalov in mu nobeden ne seže  niti do kolen. Najhujši  škandal je ,da je bivši zapornik in s toliko obiskov na sodiščih kot jih ima on ni nobenega v naši  državi,pa še  zmeraj dobi aplavz in ga ljudje umazano podpirajo.. V normalni državi  takšen politik ne bi moral priti niti blizu parlamenta, kaj šele v parlament. Toliko o tem kako pošteni državljani smo, če se gre za svojega kandidata. Le kaj bodo govorili naši zanamci ,ko bodo ugotovili,da nismo znali reči svojemu kandidatu, da je to nesprejemljivo in da je čas ,da se poslovi za vedno.

Ne bi rekla da je več afer, samo opozicija je bolj dejavna.

Drugače pa isto sranje drugo pakovanje

Odgovor na objavo uporabnika
pazakaj so taki škodljivci, 26.08.2025 ob 13:20

Sedaj bo nadzor nad nakupom in Afera helikopterji. Afera na afero na afero.

 

Toliko škode, kot je naredila ta vlada, je niso niti vse janšistične skupaj!

Dokler jim afere kuhajo brezzobi SDSS intelektualci s pomožno šolo, nisem preveč v skrbeh.

Najbolj jim gredo od rok nabijanje davkov, korupcija, lopovščina, nepotizem, klientelizem, mešanje zraka…

Vrh ledene gore so Litijska, SPIRIT, Karigador, helikopterji, dolgotrajna oskrba…

V drugem mandatu bi tega bilo še več.

 

Seveda, SDS greznica jim pa še podtika vse živo.

kaj budale eni niste še spoznali/ugotovili, da je DOKTOR ROBERT GOLOB nić drugega kot JANKOVIĆ-ev podrepnik 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Ena514, 31.08.2025 ob 10:47

Vsi so isti, vsi! Zato sem se odločila, da ne bomnveč hodila na volitve. Kaj me briga. Itak vedno naredijo tako, da je za njih najbolje.

Noben ni isti, vsak človek je drugačen! Kako dolgočasen ni bil svet, če bi bili vsi isti!

Si predstavljate 7 milijard Hitlerjev?

Nisem še videl človeka, ki bi zgledal isto, mislil isto, čutil isto, bil isto.

To bi bolj držalo za robote, pa še tam imaš drugačne robote!

Ja to pa res obvladajo.

Odgovor na objavo uporabnika
Protestiramo, 31.08.2025 ob 20:25

Lahko mirne volje rečemo,da je Janša kralj škandalov in mu nobeden ne seže  niti do kolen. Najhujši  škandal je ,da je bivši zapornik in s toliko obiskov na sodiščih kot jih ima on ni nobenega v naši  državi,pa še  zmeraj dobi aplavz in ga ljudje umazano podpirajo.. V normalni državi  takšen politik ne bi moral priti niti blizu parlamenta, kaj šele v parlament. Toliko o tem kako pošteni državljani smo, če se gre za svojega kandidata. Le kaj bodo govorili naši zanamci ,ko bodo ugotovili,da nismo znali reči svojemu kandidatu, da je to nesprejemljivo in da je čas ,da se poslovi za vedno.

On je specialni povratnik. Taki zaporniki se nikoli ne spremenijo. Bedno je, da zakonodaja dopušča, da kriminalci sedijo v parlamentu. Naše krivosodje je omogočilo, da mu je 3/4 kriminalnih dejanj zastaralo.

Odgovor na objavo uporabnika
Točn tko, 09.09.2025 ob 18:22

On je specialni povratnik. Taki zaporniki se nikoli ne spremenijo. Bedno je, da zakonodaja dopušča, da kriminalci sedijo v parlamentu. Naše krivosodje je omogočilo, da mu je 3/4 kriminalnih dejanj zastaralo.

Če bi bil Tito še živ, sigurno ne bi dopustil, da 30+ let cuza davkoplačevalski dinar in služi s korupcijskimi  aferami. Dal bi ga izučiti za nek poklic, da si sam služi svoj kruh in da ni toliko let na plečih delovnih ljudi. Običajno so se taki izučili za kamnoseka… na Golem otoku!

Vsak pač vidi, kar hoče videti. Jaz sem videl, kako so mi zavarovalnice podražile “prostovoljno” zavarovanje in je vlada to podražitev “ustavila”.

Seveda nekdo drug kriči, da so nam nabili dodatni “davek”.

In imava oba po svoje prav.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close