Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Easistent

Easistent

Pozdravljeni zanima me mnenje kaj bi vi naredili?

Easistenta placujem popouni okol 50 e smo za komunikacijo drugih stvari ne izpolnjujejo razen ocen in previrjanj, gor so še druge rubrike ki so prazne zakaj ne vem,pač če plačujemo mora biti vse ispopounjeno mi tudi ne mormo kupit avta brez brisalcev

E-asistent nam je bila najbolj zoprna zadeva v gimnaziji…pa smo imeli samo brezplačnega… Hvala bogu gre naš oktobra na faks in tam tega helikoptrskega nadzora več niiii…

Glede na to, da srednja šola ni obvezna pa se grejo tak nadzor…recimo …še v vrtcu se lahko otroc izmuznejo … tu pa pri skoraj polnoletnih tak hajk…

meh, to je vse biznis, pač  eni so pogruntal tržno nišo in služijo…

Ma kakšen asistent. Mi smo bili asistenti, ko smo roza redovalnice nosili iz razreda v razred

Ja, ker ste dovolili, da tak sistem prevlada in svet staršev ni urgiral in se uklonil.

Plačljivo, za dva učenca ali dijaka. Mi tega pred okoli 15 leti nismo dovolili.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Razkurjen upm, 09.09.2025 ob 21:58

Pozdravljeni zanima me mnenje kaj bi vi naredili?

Easistenta placujem popouni okol 50 e smo za komunikacijo drugih stvari ne izpolnjujejo razen ocen in previrjanj, gor so še druge rubrike ki so prazne zakaj ne vem,pač če plačujemo mora biti vse ispopounjeno mi tudi ne mormo kupit avta brez brisalcev

Noter je tisto, kar prfoksi vpišejo. Ne plačuješ pa njih, ampak aplikacijo.

Sam si kriv. Najbrž nisi poslušal na roditeljskem sestanku, kjer so sigurno povedali, kaj objavljajo in česa ne.

Kaj bi pa ti sploh rad videl?
Če te kaj zanima, si moraš otroka vzgojiti tako, da ti bo sam vse povedal. Easistent ni elektronski babysitter.

Sicer pa idi na govorilne ure in vprašaj, a ne?

Plačuj! Dokler se ne naučiš slovnice in pravopisa plačuješ veliko premalo!

 

Koliko pa stane sedaj recimo, da vidis ocene in prisotnost. Pac najnižji paket.

Meni je absurd, da eno podjetje, toliko zasluzi na račun e asistent. In, da je ministrstvo za, šolstvo dovolilo tak projekt nekomu, da služi na račun otrok.

Osnovni paket je zastonj. Uporabljat ga dejansko ne rabiš. Če te zanimajo ocene in špricanje pouka, vprašaš otroka, če se ti zdi, da sončece muti, pokličeš razredničarko. Kaj vraga ti bo ta asistent?

Mi smo plačali 35 evrov vidimo pa ocene ,urnik , obvestila profesorjev , opravičila lahko pišeš  pač osnovne zadeve. Nismo ga naročili za nadzor otroka , ker je zelo priden ampak zaradi njegove bolezni , ker dosti majnka in si z easistentom pomagamo . Skratka lažje je .

Majstor, tvoj problem je v tvoji nepismenosti in izrazanju. Popouni?! Ispopuonjeno?! Skenslaj placevanje aplikacije in denar vlozi v lastno izobrazevanje.

Hahaha kk ste men smešni, se vtiksze v to slovnico.

Še nisem videla, da se je kdo vtaknil v slovnico anonimno 3469. Očitno ste dvolični.

Kaj praviš 3469, da tebe pustijo pri miru?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno308, 10.09.2025 ob 10:50

Hahaha kk ste men smešni, se vtiksze v to slovnico.

Še nisem videla, da se je kdo vtaknil v slovnico anonimno 3469. Očitno ste dvolični.

Kaj praviš 3469, da tebe pustijo pri miru?

 

Tistega premaknjenca 3469 sploh ne berem.

Tale tukaj pa brez velikih zacetnic, brez stavcnih locil … da bralec ugiba, kaj z napisanim sploh sporoca. Kako lahko das tak zmazek od sebe?

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj?!, 10.09.2025 ob 11:05

Tistega premaknjenca 3469 sploh ne berem.

Tale tukaj pa brez velikih zacetnic, brez stavcnih locil … da bralec ugiba, kaj z napisanim sploh sporoca. Kako lahko das tak zmazek od sebe?

A ne vem, vprasi 3469, ti bo znal odgovorit.

Na šoli, ki jo obiskuje sin, učitelji uporabljajo e-asistenta kar pomeni, da je sproti vse vpisano vanj. Ni pa to za šolo obvezno kar pomeni, da ste se naročili na nekaj kar vam ne bo čisto nič koristilo. Zdaj se lahko borite z e-asistentom, da vam povrne stroške.

Plačujem paket za starše, letos je 38 EUR, bolj zaradi urnika. Sicer mi je v redu, da vidim ocene, a te bi mi otrok tudi sam povedal.

Tudi meni se sistem popolnega nadzora ne zdi v redu, in kot rečeno, se ga ni izmislilo niti šola, niti ministrstvo, ampak privat firma. Morda so ga zahtevali celo starši, kdo ve. V redu je zaradi administrativnih stvari, ko so vse razne statistike vidne na šoli, poprej so razredniki ročno Delam sicer na šoli in vnašam nekatere podatke. V redu je zaradi administrativnih stvari, ko so vse razne statistike vidne na šoli in razrednikom ni treba ročno preštevat ur. Je pa to, kot rečeno, prineslo le še več helikopterskega nadzora.

Odgovor na objavo uporabnika
easistent, 10.09.2025 ob 12:29

Plačujem paket za starše, letos je 38 EUR, bolj zaradi urnika. Sicer mi je v redu, da vidim ocene, a te bi mi otrok tudi sam povedal.

Tudi meni se sistem popolnega nadzora ne zdi v redu, in kot rečeno, se ga ni izmislilo niti šola, niti ministrstvo, ampak privat firma. Morda so ga zahtevali celo starši, kdo ve. V redu je zaradi administrativnih stvari, ko so vse razne statistike vidne na šoli, poprej so razredniki ročno Delam sicer na šoli in vnašam nekatere podatke. V redu je zaradi administrativnih stvari, ko so vse razne statistike vidne na šoli in razrednikom ni treba ročno preštevat ur. Je pa to, kot rečeno, prineslo le še več helikopterskega nadzora.

“paket za starše” hjooooj kako vas lapo nategujejo in odirajo???sicer pa….zakaj pa ne. Gotovo so dobili nagrado v kaksnem podjetniškem inkubatorju za inovativnist.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno6396, 10.09.2025 ob 12:57

“paket za starše” hjooooj kako vas lapo nategujejo in odirajo???sicer pa….zakaj pa ne. Gotovo so dobili nagrado v kaksnem podjetniškem inkubatorju za inovativnist.

se strinjam..kot da smo debili..Otrok ima urnik nalepljen na steni, dobili so ga vsi sprintanega v šoli..teste jim povejo kdaj jih imajo ozoroma  na gimnaziji je celo na spletni strani seznam testov za celo leto-. Ocene mi otrok/a pove/ta sam/a..torej, za kaj za vraga bi rabila easistent..

če se gre za pomembne stvari, sestanke, opravičila itd nam razredničarka pošlje mail..

resno, zakaj????

 

 

Lepo bi bilo, če bi otroke imeli starši, ki so vsaj osnovno funkcionalno pismeni in si znajo prebrati preproste ponudbe.

 

Zakaj plačuješ razširjeni paket za pogledat nekaj, kar je na voljo brezplačno v osnovnem paketu?!?

 

GA ne plačujem, imam osnovni brezplačni paket, ne rabim tovrstnega nadzora, se vse lepo zmenimo doma. Če se pa kdaj ne, je pa tudi lekcija. Včasih pa kaj uredijo tudi sami.

Nam teče super brez tega.

Največja neumnost ever, ne razumem, kako se jim je uspelo vtaknit v šolski sistem.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close