Najdi forum

DURS

Debili
Ubili
Republiko
SVN

s svojim NEdelom. Ne s seznamom dolžikov.
Pravzaprav so ubili državo s svojim delom: z izdajanjem odločb/sklepov, da se plačilo davčnega dolga (DDV, penzije, zdravstvo sociala) lahko zamakne. Brez nadzora o neizponitvah. In s ponovnimi odločbami/sklepi.

Ker to predstavlja vsaj 10% prihodkov države – naj ves javni sektor zniža plače za 20% – kazen mora biti vzgojna.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

ti bom rekel takole, nisem nek zagovornik javne uprave, še manj dursa, ampak, javna uprava in tudi durs se pri izdajanju odločb opira na zakon(e), se pravi, da delajo po črki zakona, zdaj pazi trik, si se kdaj vprašal kdo sprejema zakone? seveda si se, ampak pazi to, tisti, ki sprejemajo zakone za svoje napake ne morejo odgovarjati, in zdaj ti kažeš z prstom na tiste, ki so delali po črki zakona pa čeprav je zakon zgrešen? rimljani so imeli rek..zakon je trd pa vseeeno je zakon…in nadalje..najbolj pokvarjene države imajo največ zakonov… delam dosti z dursom pa moram reči da ženske tam trdo delajo, vsaj operativci s katerimi imam opravka…tako da…..ni zgolj in sam javna uprava kriva za naše tegobe…bi prej rekel da splošno stanje duha v deželi, nekako v smislu….vsak bi izigraval zakone in nihče ne bi prevzel odgovornosti oz nihče noče prevzeti odgovornosti za svoje početji…vsi bi kar nekaj mutili…bluz mutne vode…đorđe balađević

BAGRA (YU), ali lepo slovensko SVOJAT lena!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


zakaj tako posplošuješ? mislim da je treba presojati vse z zrnom soli in ne vse metati v isti koš…precej omejeno razmišljaš Paco…glede na tvojega soimenjaka iz Latine..on je dosti širšega duha


če prav razumem je kriv “Sveti duh” ???
ne se hecat. Preberi interne akte (ne samo Zakon!!) DURS_a, da lahko DURS_ovi pooblaščenci izdajo odločbe o zamiku plačila DDV, prispevkov … večkrat istemu … In to je to. Namesto, da bi šla firma vsaj v sanacijo, če že ne k vragu, DURS dopušča neplačevanje davkov, prispevkov … krade državi katere blagajna je.

une referentke so itak potrošna roba.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


zakaj tako posplošuješ? mislim da je treba presojati vse z zrnom soli in ne vse metati v isti koš…precej omejeno razmišljaš Paco…glede na tvojega soimenjaka iz Latine..on je dosti širšega duha[/quote]
Latina?? Pojma nimam o čem govoriš.
Jaz sem povedal le svojo izkušnjo.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


če prav razumem je kriv “Sveti duh” ???
ne se hecat. Preberi interne akte (ne samo Zakon!!) DURS_a, da lahko DURS_ovi pooblaščenci izdajo odločbe o zamiku plačila DDV, prispevkov … večkrat istemu … In to je to. Namesto, da bi šla firma vsaj v sanacijo, če že ne k vragu, DURS dopušča neplačevanje davkov, prispevkov … krade državi katere blagajna je.

une referentke so itak potrošna roba.[/quote]

Strinjam se z NM3W.

X6, pa kje ti živiš??? Ma kdo v tej državi dela po črki zakona??? Daj, prižgi televizor in enkrat poglej poročila 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close