Druženja samskih
Bil na vseh omenjenih!!!!
Kriza,katastrofa,…itd……NE PRIPOROČAM!!!
SAMO DENAR IGRA VLOGO PRI ORGANIZATORKI!!!
Tja hodijo njene kolegice—-VSE JASNO????????[/quote]
koliko pa kolegice računajo na uro ☺
pa kaj ponujajo ☺
javi se na mail…ti tam vse se objasni!
Bil na vseh omenjenih!!!!
Kriza,katastrofa,…itd……NE PRIPOROČAM!!!
SAMO DENAR IGRA VLOGO PRI ORGANIZATORKI!!!
Tja hodijo njene kolegice—-VSE JASNO????????[/quote]
Točno tako…
Naredli bomo eno fensi spletno stran, izkoristli svoje veze po medijih, da nas malo porinejo v javnost, tepčkom pa servirali frendice… Dej nam denar – ti boš še naprej tepček, me se ti bomo pa smejale in še naprej servirale napihnjene zgodbice o tem kako fajn je na naših eventih…
bruh…bruh…bruh…
Sami negativci in zahojenke se oglašate. Če niste sposobni zapecat babe ali tipa na za to organiziranih simpozijih, kako boste uspeli šele na prostem trgu? Nikjer ni za vas pravih partnerjev. Ne na internetu, ne v službi, ne v lokalih, ne v soseski, ne na dopustu, nikjer. Povsod vam nekaj manjka. V resnici samo vi nikomur ne manjkate.
Forum je zaprt za komentiranje.