Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Druženja samskih

Druženja samskih

Je že bil kdo na recimo mizi za 6, hitrih zmenkih, piknikih za samske, potovanjih za samske?
Zadnje čase se to kar pojavlja.
Sploh tile hitri zmenke me zanimajo.
Dobre, slabe izkušnje?

Pojdi in vidi… kaj zdaj hočeš vedet? Kakšen je občutek pri sexu? Probaj in občuti…

EnTip, prosim, tema je namenjena tistim, ki so že probali.
Ostali se zadržite neprimernih komentarjev, če nimate pojma za kaj gre.

Edino pravilo tega foruma je… ne drži se teme 🙂


emmm .. dve pravili sta: tudi, da ni pravil je pravilo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Bil na vseh omenjenih!!!!

Kriza,katastrofa,…itd……NE PRIPOROČAM!!!

SAMO DENAR IGRA VLOGO PRI ORGANIZATORKI!!!

Tja hodijo njene kolegice—-VSE JASNO????????

Kaj pa katera druga firma, ki organizira podobne zadeve?
Sem pa Ž, zanimajo me M.

Bil na vseh omenjenih!!!!

Kriza,katastrofa,…itd……NE PRIPOROČAM!!!

SAMO DENAR IGRA VLOGO PRI ORGANIZATORKI!!!

Tja hodijo njene kolegice—-VSE JASNO????????[/quote]
koliko pa kolegice računajo na uro ☺
pa kaj ponujajo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

javi se na mail…ti tam vse se objasni!

maratoneclj@gmail.com

Bila, ampak sami obupani moški, brezveze :(.

Mene pa vlečejo plesni zmenki. Je to kdo že bil?

A so fejst te prijateljice organizatorke?
Domnevam, da so samske? Potem je pa itak čisto ok. Meni je vseeno čigave prijateljice so. Samo, da so luštne in predvsem samske.


a so tudi “darežljive” — razkrečenih kolen ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


a so tudi “darežljive” — razkrečenih kolen ☺[/quote]

Kar bi pač naj bila poanta vsega tega sranja…

Bil na vseh omenjenih!!!!

Kriza,katastrofa,…itd……NE PRIPOROČAM!!!

SAMO DENAR IGRA VLOGO PRI ORGANIZATORKI!!!

Tja hodijo njene kolegice—-VSE JASNO????????[/quote]

Točno tako…

Naredli bomo eno fensi spletno stran, izkoristli svoje veze po medijih, da nas malo porinejo v javnost, tepčkom pa servirali frendice… Dej nam denar – ti boš še naprej tepček, me se ti bomo pa smejale in še naprej servirale napihnjene zgodbice o tem kako fajn je na naših eventih…

bruh…bruh…bruh…

Sami negativci in zahojenke se oglašate. Če niste sposobni zapecat babe ali tipa na za to organiziranih simpozijih, kako boste uspeli šele na prostem trgu? Nikjer ni za vas pravih partnerjev. Ne na internetu, ne v službi, ne v lokalih, ne v soseski, ne na dopustu, nikjer. Povsod vam nekaj manjka. V resnici samo vi nikomur ne manjkate.

Všeč mi je!

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Nisem negativec ampak tisto kar sem videl o dogodkih ala miza za 6… not my kind of people. Preveč plehkosti na kupu…

Plesni zmenki? Z veseljem. Pa tudi če niso zmenki, samo da se pleše in da je dobra družba.

Pa, dobro. Si aktiven. To ni majhna stvar pod Alpami, rezerviranimi za človeško divjad, ki zaradi kdo ve česa misli, da je preveč omikana za običajne medsebojne odnose. Plesalci so (p)osebni umetniki izražanja.

kveščn: a noben nobeni ne ponudi, da se gresta ven za vogel vsaj lizat, šlatat — če že ne kresnt … a tega moderatorji druženja ne “zapovejo” ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Meni je bilo pa fajn.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close