Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Druze Tito mi ti se kunemo

Druze Tito mi ti se kunemo

Odgovor na objavo uporabnika
Goli otok, 24.11.2024 ob 17:06

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET POWER, 22.11.2024 ob 19:30

Odgovor na objavo uporabnika
Točn tko, 22.11.2024 ob 16:59

Jugoslavija je bila resna država. Vojska je varovala zunanje meje, ni bilo ilegalnih migrantov, ni bilo drog, pornografije, kriminala, vsi so imeli službe, stanovanja, imeli smo zaklonišča. Jugoslavija je kot voditeljica in soustanoviteljica Gibanja neuvrščenih uživala velik ugled v svetu. O vsem tem lahko danes ‘banana’ republika samo sanja. V bistvu so vse naštete stvari mokre sanje JJ ???

Jugonostalgiki ste že res smešni, ko vedno znova ponavljate iste laži. Skozi meje je vdiral marsikdo, recimo prej omenjene ustaške teroristične skupine, droge je bilo ogromno, zlasti heroina, kriminala kar precej, s tem, da je režim velikokrat sodeloval s kriminalnimi skupinami, država se je znašala mad homoseksualci in brezdomci (ja, bili so, ampak so jih trpali v zapore, da ljudje ne bi videli, da so v krasnem socializmu ljudje brez strehe nad glavo). Brezposelnost je bila v Jugoslaviji velika, že v Sloveniji večja kot je danes, na Kosovu pa skoraj 50%. Stanovanj je bilo ogromno ‘družbenih’, kar pomeni, da ogromno ljudi ni imelo svojega stanovanja. Aja, pa v Shitoslaviji se je v povprečju umiralo nekje 10 let prej. Upokojenstvo je bilo kratko in bridko. Aja, pa alkohola se je žlampalo precej več kot danes.

A zaklonišča ste imeli? Ja, večina od njih narejenih tako, da so bila smrtna past.

Take puhloglavce kot si ti bi potrebno strpati na Goli otok oz. danes v Guantanamo ?

Namenjeno @pikurit

Odgovor na objavo uporabnika
Goli otok, 24.11.2024 ob 17:09

Namenjeno @pikurit

?

Tito je bil vojni zločinec, imel je tudi politične zapornike.

Živel Tito!

Odgovor na objavo uporabnika
Izotop, 21.11.2024 ob 21:01

Vedno bolj. Nihče nima pravice po pljuvanju vrednot, po katerih sem zrasla. Zelo dobro nam je šlo. Tale blef, kot je zdaj, vodi samo v eno potrosnisko zmedo. Ne veš, kdo je kaj, s kom in s kakšnim namenom, eno samo izkoriscanje…in vendar, samo da ne bo bilo vojne. Mmislim, da se bom včlanila v Levico. To je stranka moje duše. Komentar?

Jaz pljunem na te vrednote in ščijem nanje.

Odgovor na objavo uporabnika
MakroLopo, 25.11.2024 ob 12:46

Tito je bil vojni zločinec, imel je tudi politične zapornike.

Še dobro, da jih je imel.

Damači izdajalci, kot so janša, golob, musarca, mesečnik…Sodijo vsi v zapor.

Pa budalo kletarsko več ne bi širilo fašistične propagande.

 

Danes se zabita čreda klanja le še denarju. Za denar so ljudje prodali dušo, ponos, prijateljstvo, svobodo….

https://www.facebook.com/watch?v=1102214001553372

Za razliko od tebe je Pikuletka vsaj argumentirala svoje izjave.

Ponovimo:

Častna pionirska – Svečana pionirska zaobljuba

Danes, ko postajam pionir dajem častno pionirsko besedo da se bom pridno učil in delal, spoštoval starše in učitelje, da bom zvest in iskren tovariš, ki drži svojo obljubo, da se bom ravnal po zgledu najboljših pionirjev, da bom spoštoval slavna dejanja partizanov, in napredne ljudi sveta, ki žele svobodo in mir, da bom ljubil svojo domovino samoupravno Socialistično Federativno Republiko Jugoslavijo, njene bratske narode in narodnosti in gradil novo življenje, polno sreče in radosti. Dati častno pionirsko (besedo) ni mačji kašelj, saj je pionir:

P = pošten

I = iskren

O = olikan

N = neustrašen

I = iznajdljiv

R = radodaren

 

Naj spomnemo, da je bil tudi Janez Janša časten pionir in zgleden mladinec (SKOJevec), ki je večkrat šel v Titovo Jajce, da bi tovarišu Titu izkazal pripadnost. Pravega JJ je ugrabila albanska iredenta in podtaknila njegovega albanskega dvojnika. Pravi JJ ni imel sredinca, njegov albanski dvojnik ga ima!

 

ENKRAT PIONIR, VEDNO PIONIR!

Kdor prelomi pionirsko zaprisego, se bo cvrl v peklu in bo za vse čase stregel Titu hrano in pijačo.

Si lezel v rit takratni oblast, kajne? Zato oa jokaš za zločinci z rdečo zvezdo.

Odgovor na objavo uporabnika
Jugojamraček, 25.11.2024 ob 16:45

Si lezel v rit takratni oblast, kajne? Zato oa jokaš za zločinci z rdečo zvezdo.

Jajota vpraš kako izgleda, on je lezel v jajce. Njegovi strankarski hlapci pa danes njemu lezejo v rit. Ajde, Logar in še kopica bivših članov sds so ostali izven 😀

Namenjeno osebi Goli otok, znani po svoji problematičnosti.

Odgovor na objavo uporabnika
viper, 24.11.2024 ob 16:52

Pičkousti, si zbežal iz umobolnice?

Ti pičke še nikoli nisi imel v ustih, devičnik!

Odgovor na objavo uporabnika
Vernica, 25.11.2024 ob 16:41

Kdor prelomi pionirsko zaprisego, se bo cvrl v peklu in bo za vse čase stregel Titu hrano in pijačo.

Kdor prisega zadevi, ki je propadla 30let nazaj, je bebec. Čudno, da ne prisegate Francu Jožefu, bedaki.

Odgovor na objavo uporabnika
Na okopih, 25.11.2024 ob 17:47

Kdor prisega zadevi, ki je propadla 30let nazaj, je bebec. Čudno, da ne prisegate Francu Jožefu, bedaki.

Kdo pravi, da je propadla? Link prosim.

Ma kaki propadla. Eni res živijo v neki namišljeni resničnosti. V petek 29.11. je velika fešta in sicer dan republike. Celo v Belgiji bodo praznovali.

Mislim, d bom ostal neopredeljen, le elv, ne desen.

Oboji so se mi neznansko zamerili, ker, popolnoma očitno, ko pridejo na ablast, oboji “uspešno” uničujejo, ter etično razgrajujejo Slovenijo.

Namesto Slovenijo Slovencem, Slovenijo tujcem, pritepencem

Ker so bili (in so še) od osamostvojitve vsi slovenski politiki plačanci ZDA, ki v desetih minuah stiska tiste bankovce po sto dolarjev, ki jih Američani namenijo za podkupovanje slovenskih politikov…

Druže Tito mi ti se kunemo da Američanov in izraelskih nacistov NE jebemo!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4031, 22.11.2024 ob 06:03

Nehajte že s to jugo in enonogim, 33 let je že od razpada juge, ste enako smešni kot bi leta 78, to je 33 let po koncu WW2  nekdo častil Reich in Adolfa ali pa kot bi nekdo leta 51 častil cesarja ….

Koliko časa vas vprašam ?

Enega in drugega bi pobili v trenutku !

Brat je napisal leta 87 tito je osel in zaradi tega je skoraj končal v poboljševalnici !

Slaba vzgoja. Sigurno ni brat uspel v življenju. Je v zaporu?

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close