Drage moje
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Drage moje
da vam po nekaj letih zakona ponavadi primanjkuje nežnosti, pozornosti, sex je ven not ven not, ni nežnosti pred in potem.itd…
Bolj se potrudi pri svoji ženi, pa ne bo tega:)).
Tako to je. Na starševskem je bila zadnjič tema, ali ženske spijo skupaj s partnerjem. večina sodelujočih je priznala, da spijo ločeno.
Kakšni krasni zakoni to pač niso. In kakšen je seks v njih, si lahko samo mislimo. verjetno praktično neobstoječ.
Spati in sexati je najbrž razlika? Al se motim?
pri paru, ki niti spi ne skupaj, ni kaj prida seksa, to sem prepričan.
namesto z “mislim” se imenuj: “nabijam v beton” ☺
Ti že veš, kako zgleda na daljavo:).
Par, ki spi običajno ne sexa. Ali pa se motim!?
Res je! Seksajo samo ljudje s kroničnimi motnjami spanja. Vsi, ki v življenju potrebujemo svoje običajne doze spanca, smo v bistvu brezspolna bitja.
Pozabil/a si navest še nekaj pogojev zakaj do tega pride za ostale, ki ne zapadejo tem pogojem, pa mislim, da je seks celo boljši kot nekoč.
kolk si ti pameten in razgledan … v katerih posebnih šolah si se pa šolal ☺
kolk si ti pameten in razgledan … v katerih posebnih šolah si se pa šolal ☺[/quote]Kaj čem teb razlagat, itak ne bi dojel…. :))
Kolk bedna tema…
Zadnje čase (dneve/tedne) je večina takih.
Pozabil/a si navest še nekaj pogojev zakaj do tega pride za ostale, ki ne zapadejo tem pogojem, pa mislim, da je seks celo boljši kot nekoč.[/quote]
Jožefov sindrom
Spijo žene. Možje pa pred računalnikom trenirajo pozno v noč.
Sklepaš po sebi?
Res je, vedeti pač ne moreš.
Forum je zaprt za komentiranje.