dopust
Pozdravljeni,
za tiste, ki ste samski me zanima, kam in s kom greste na dopust..(predvsem za 30+), se mi zdi, da je kar problem kam iti…
jaz sem šla na potovanje s kolegico,, tam je bilo kar nekaj samskih.. vendar mi manjka morje…., to pa je večji problem, šla bom verjetno za kak dan ali dva s kakšno kolegico..
prosim predlogi oz. kako vi izkoristite dopust..
Pozdravljeni,
za tiste, ki ste samski me zanima, kam in s kom greste na dopust..(predvsem za 30+), se mi zdi, da je kar problem kam iti…
jaz sem šla na potovanje s kolegico,, tam je bilo kar nekaj samskih.. vendar mi manjka morje…., to pa je večji problem, šla bom verjetno za kak dan ali dva s kakšno kolegico..
prosim predlogi oz. kako vi izkoristite dopust..[/quo
Opiši mal sebe pa kolegico pa morda grem zraven haha 😀 😀
Forum je zaprt za komentiranje.