Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Dolgotrajno samski – težavni ljudje?

Dolgotrajno samski – težavni ljudje?

Tja na forum Nezvestoba pejte, pa si preberite še kaj več o tem. Imate cel kup primerov copatarjev, ki jih je prevarala žena, nato se pa v solzah vrnila nazaj in jih prosila odpuščanja. Vse to seveda z razlogom. Čeprav je copatar ji vseeno, če ne drugega nudi vsaj finančno oporo, ljubimec pa ponavadi še 5 eur nima v žepu, ji pa zato nudi dober sex in razburljivo življenje. Rezultat : sama ni sposobna živet. O nunah in o ženskah, ki so pri 50+ samske se mi pa ne da pogovarjat.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


kdo ti je kriv če si bumbar? kdo ti je kriv če skoz trobiš eno in isto, o copatarjih ki jih varajo ženske z tipi kot si ti? kdo ti je kriv če verjameš v fantazme ki jih strsaš ti in spider? in na koncu, kdo ti je kriv da si brez ženske? ti, ti in še enkrat ti sadni


Strah te je vezat se, zato ker se bojiš, da se bo tudi tebi to zgodilo. Zato ves čas poudarjaš to varanje copatarjev. Saj nihče ni rekel, da se to ne dogaja. Ampak ti pa, kot da vidiš samo to. Očitno si še copatek, zato raje kar ostani samski.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

In to so potem ti argumenti, ki jih dobiš nazaj, čist izven koncepta 🙂

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Da se to dogaja, so moški, ki jih ti imenuješ copatarji, sami krivi. Namesto, da bi premislili, kakšno žensko so si izbrali za vezo, vzamejo tisto žensko, ki jim je najprej padla v oči. Ker nimajo izkušenj, ne znajo prepoznati “hudičevke”. Primer, ki ga opisuješ, se je zgodil tudi mojemu znancu – partnerica ga je dolgo časa varala z enim tipom, zapustila njega in otroka ter se odselila. Sčasoma jo je ljubimec nogiral (po uporabi odvrzi), nekdanji partner pa jo je kasneje spel vzel nazaj. Ne gre za to, da ona ne bi znala biti samska, njen partner se je “pokakal”, da bo morda ostal samski. Mnogi ljudje so v vezah, ker se bojijo biti samski.

Da se to dogaja, so moški, ki jih ti imenuješ copatarji, sami krivi. Namesto, da bi premislili, kakšno žensko so si izbrali za vezo, vzamejo tisto žensko, ki jim je najprej padla v oči. Ker nimajo izkušenj, ne znajo prepoznati “hudičevke”. Primer, ki ga opisuješ, se je zgodil tudi mojemu znancu – partnerica ga je dolgo časa varala z enim tipom, zapustila njega in otroka ter se odselila. Sčasoma jo je ljubimec nogiral (po uporabi odvrzi), nekdanji partner pa jo je kasneje spel vzel nazaj. Ne gre za to, da ona ne bi znala biti samska, njen partner se je “pokakal”, da bo morda ostal samski. Mnogi ljudje so v vezah, ker se bojijo biti samski.[/quote]

Nekaterim je prirojeno, drugi pa se odločijo, da so copati, ko pa je tako udobno, mehko..samo še cofek manjka. Sicer pa je strah pred osamljenostjo tudi pri ženskah zelo prisoten, poznam kar nekaj primerov, ko ženske vztrajajo z napačnim samo zato, da niso same…bolje živ kreten kot lutka za napihnit….

pri vsem tem je najbolj žalostno to, da dolgotrajno branje določenih negativnih in napačnih mantr sčasoma lahko postane način razmišljanja množice oz. resnica. tega se je pa za bati. in to se vam dogaja tukaj.

Da se to dogaja, so moški, ki jih ti imenuješ copatarji, sami krivi. Namesto, da bi premislili, kakšno žensko so si izbrali za vezo, vzamejo tisto žensko, ki jim je najprej padla v oči. Ker nimajo izkušenj, ne znajo prepoznati “hudičevke”. Primer, ki ga opisuješ, se je zgodil tudi mojemu znancu – partnerica ga je dolgo časa varala z enim tipom, zapustila njega in otroka ter se odselila. Sčasoma jo je ljubimec nogiral (po uporabi odvrzi), nekdanji partner pa jo je kasneje spel vzel nazaj. Ne gre za to, da ona ne bi znala biti samska, njen partner se je “pokakal”, da bo morda ostal samski. Mnogi ljudje so v vezah, ker se bojijo biti samski.[/quote]

Jap se absolutno strinjam… to je tipični ”copatar” ki bo raje z izmečkom v zvezi kot pa sam…. taki so vsi tisti ki zagovarjajo pro-zensko partnerstvo…

moras pa vedet antilopa da so/smo moški danes v zvezah kastrirani seveda ne dobesedno ampak simbolicno… če hočemo zenski ugajat se moramo SPREMINJAT ko pa ji prevec ugodimo pa ji spet ni prav in isce ljubceka…. krivda pa je na nesamozavestnih copatarjih ker to dopuscajo… zenska krivda je samo ta da ne vedo da z spreminjanjem moskega ki ga ljubijo delajo sebi medvedjo uslugo… ker potem pa to naenkrat ni vec moski ki ga ljubijo ker je drugacen krivda pa je njihova ker se je on zaradi njih spremeno…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Da se to dogaja, so moški, ki jih ti imenuješ copatarji, sami krivi. Namesto, da bi premislili, kakšno žensko so si izbrali za vezo, vzamejo tisto žensko, ki jim je najprej padla v oči. Ker nimajo izkušenj, ne znajo prepoznati “hudičevke”. Primer, ki ga opisuješ, se je zgodil tudi mojemu znancu – partnerica ga je dolgo časa varala z enim tipom, zapustila njega in otroka ter se odselila. Sčasoma jo je ljubimec nogiral (po uporabi odvrzi), nekdanji partner pa jo je kasneje spel vzel nazaj. Ne gre za to, da ona ne bi znala biti samska, njen partner se je “pokakal”, da bo morda ostal samski. Mnogi ljudje so v vezah, ker se bojijo biti samski.[/quote]

Jap se absolutno strinjam… to je tipični ”copatar” ki bo raje z izmečkom v zvezi kot pa sam…. taki so vsi tisti ki zagovarjajo pro-zensko partnerstvo…

moras pa vedet antilopa da so/smo moški danes v zvezah kastrirani seveda ne dobesedno ampak simbolicno… če hočemo zenski ugajat se moramo SPREMINJAT ko pa ji prevec ugodimo pa ji spet ni prav in isce ljubceka…. krivda pa je na nesamozavestnih copatarjih ker to dopuscajo… zenska krivda je samo ta da ne vedo da z spreminjanjem moskega ki ga ljubijo delajo sebi medvedjo uslugo… ker potem pa to naenkrat ni vec moski ki ga ljubijo ker je drugacen krivda pa je njihova ker se je on zaradi njih spremeno…[/quote]

To pa je prirojen ženski šport, namreč spreminjanje partnerja! In če naleti na primeren material ga tako z leti oblikuje, gnete. valja, meša, flambira….potem pa en dan sedita za mizo in mu očitajoče navrže..ti sploh nisi tisti moški v katerega sem se zaljubila….

Jap se absolutno strinjam… to je tipični ”copatar” ki bo raje z izmečkom v zvezi kot pa sam…. taki so vsi tisti ki zagovarjajo pro-zensko partnerstvo…

moras pa vedet antilopa da so/smo moški danes v zvezah kastrirani seveda ne dobesedno ampak simbolicno… če hočemo zenski ugajat se moramo SPREMINJAT ko pa ji prevec ugodimo pa ji spet ni prav in isce ljubceka…. krivda pa je na nesamozavestnih copatarjih ker to dopuscajo… zenska krivda je samo ta da ne vedo da z spreminjanjem moskega ki ga ljubijo delajo sebi medvedjo uslugo… ker potem pa to naenkrat ni vec moski ki ga ljubijo ker je drugacen krivda pa je njihova ker se je on zaradi njih spremeno…[/quote]

To pa je prirojen ženski šport, namreč spreminjanje partnerja! In če naleti na primeren material ga tako z leti oblikuje, gnete. valja, meša, flambira….potem pa en dan sedita za mizo in mu očitajoče navrže..ti sploh nisi tisti moški v katerega sem se zaljubila….[/quote]

Spet poetično pretiravaš! 🙂 V odnosu se spreminjata oba, tudi nevede. Gre bolj za to, da sčasoma na dan pridejo določene lastnosti, ki so bile prej skrite oziroma smo bili toliko zaljubljeni in zaslepljeni, da jih prej nismo videli. Zato tista famozna ženska izjava – ti sploh nisi tisti moški, v katerega sem se zaljubila. Jaz zase vem, da določenih lastnosti pri moških ne maram in od tega nikoli ne bom odstopila, če pa bo zaradi tega nek moški mislil, da ga želim spremeniti, pa kar naj. Te lastnosti so: pijanstvo in druge odvisnosti, nezvestoba, lenoba, patološko laganje, pretirano zapravljanje ali škrtarenje in egoizem.

To pa je prirojen ženski šport, namreč spreminjanje partnerja! In če naleti na primeren material ga tako z leti oblikuje, gnete. valja, meša, flambira….potem pa en dan sedita za mizo in mu očitajoče navrže..ti sploh nisi tisti moški v katerega sem se zaljubila….[/quote]

Spet poetično pretiravaš! 🙂 V odnosu se spreminjata oba, tudi nevede. Gre bolj za to, da sčasoma na dan pridejo določene lastnosti, ki so bile prej skrite oziroma smo bili toliko zaljubljeni in zaslepljeni, da jih prej nismo videli. Zato tista famozna ženska izjava – ti sploh nisi tisti moški, v katerega sem se zaljubila. Jaz zase vem, da določenih lastnosti pri moških ne maram in od tega nikoli ne bom odstopila, če pa bo zaradi tega nek moški mislil, da ga želim spremeniti, pa kar naj. Te lastnosti so: pijanstvo in druge odvisnosti, nezvestoba, lenoba, patološko laganje, pretirano zapravljanje ali škrtarenje in egoizem.[/quote]

Pa boš potem tudi moškemu ki gal jubiš pustila imeti take oz. podobne kriterije… recimo

te lastnosti so: rejenje več kot 1kg po spoznanju, celulit, neurejena prinčeska, brez make upa, vrtoglave petke, pametovanje itd….

Narava je moškemu dala ZELJO po spolnosti z večimi zenskami tako kot je narava dala zenski celulit… in ce ima zenska lahko celulit oz. opravicuje dejstvo da ga ima z NARAVO oz naravno danimi lastnosti potem lahko tudi moski opravicuje nezvestobo z naravno danimi lastnosti …

A ni to lahko bi celo reko nesramno da zenska opravicuje svojo napako z NARAVO moski pa ne sme oz. mu je to odvzeto z strani zenske?

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

To pa je prirojen ženski šport, namreč spreminjanje partnerja! In če naleti na primeren material ga tako z leti oblikuje, gnete. valja, meša, flambira….potem pa en dan sedita za mizo in mu očitajoče navrže..ti sploh nisi tisti moški v katerega sem se zaljubila….[/quote]

Spet poetično pretiravaš! 🙂 V odnosu se spreminjata oba, tudi nevede. Gre bolj za to, da sčasoma na dan pridejo določene lastnosti, ki so bile prej skrite oziroma smo bili toliko zaljubljeni in zaslepljeni, da jih prej nismo videli. Zato tista famozna ženska izjava – ti sploh nisi tisti moški, v katerega sem se zaljubila. Jaz zase vem, da določenih lastnosti pri moških ne maram in od tega nikoli ne bom odstopila, če pa bo zaradi tega nek moški mislil, da ga želim spremeniti, pa kar naj. Te lastnosti so: pijanstvo in druge odvisnosti, nezvestoba, lenoba, patološko laganje, pretirano zapravljanje ali škrtarenje in egoizem.[/quote]

Jaz, da pretiravam??? Kakšno podtikanje, zlobno natolcevanje, zgrožen sem, ali se bom sploh še lahko opomogel…kje je žiletka, da končam svoje ničvredno življenje? Hm…od spodaj naštetih lasnosti se vidim v samo eni…..uganeš kateri?


Zanimivo, da se tudi s tabo lahko končno enkrat strinjam 😀

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Ne vem česa se ti bojiš, če pa nisi copatar. V tvojem zapisu je namreč razbrati strah pred tem, da bi bil zapuščen, če bi ženski “preveč” ugodil. Sicer pa je tako, da se v odnosu skozi leta spreminjata oba, hote ali nehote. Ne vem od kje tebi ideja, da se mora spreminjat samo moški. Mogoče kaka notranja potreba iz strahu pred zapustitvijo?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Zanimivo, da se tudi s tabo lahko končno enkrat strinjam :D[/quote]

No, vidiš, kakšna osvežitev:)))

pri vsem tem je najbolj žalostno to, da dolgotrajno branje določenih negativnih in napačnih mantr sčasoma lahko postane način razmišljanja množice oz. resnica. tega se je pa za bati. in to se vam dogaja tukaj.[/quote]
Če sem bil vsega skupaj 3krat gor in mi je bilo že dovolj. Verjamem pa, da je bila vmes kakšna zgodbica tudi izmišljena.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

pri vsem tem je najbolj žalostno to, da dolgotrajno branje določenih negativnih in napačnih mantr sčasoma lahko postane način razmišljanja množice oz. resnica. tega se je pa za bati. in to se vam dogaja tukaj.[/quote]
Če sem bil vsega skupaj 3krat gor in mi je bilo že dovolj. Verjamem pa, da je bila vmes kakšna zgodbica tudi izmišljena.[/quote]
Zakaj pa potem nas tja pošiljaš? Saj noben ni rekel, da ni varanja in nezvestobe, da bi se še mi morali v to prepričat. Stremiš k negativizmu in slabim zgodbam, izkušnjam, namesto k pozitivnim.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ne vem česa se ti bojiš, če pa nisi copatar. V tvojem zapisu je namreč razbrati strah pred tem, da bi bil zapuščen, če bi ženski “preveč” ugodil. Sicer pa je tako, da se v odnosu skozi leta spreminjata oba, hote ali nehote. Ne vem od kje tebi ideja, da se mora spreminjat samo moški. Mogoče kaka notranja potreba iz strahu pred zapustitvijo?[/quote]

Kakšen strah pred zapustitvijo… jaz poznam zensko logiko tako dobro da me je ravno to strah… ker znam predvidet zenske ”poteze” na neke načine….

Problem je ker je vsak moški v precepu…. ali prenašat zensko ”jamranje” ker si taki kot si, ali pa reskirat da ji ne boš več tako zanimiv kot prvi dan ampak bo pa po njeno kot je hotla…

Vbistvu imaš samo slabo ali slabšo opcijo na voljo, eno ti zagotavlja mir bog ve kako dolgo drugo pa ”tečnarjenje” bog ve kako dolgo…. racionalno moški izbere to da ima mir ker je to v naših genih (torej prilagajanje) ampak bolj pametno za dolgoročno zvezo je pa vzet tečnarjenje in svojo pot…. je pa tezja

Saj pravim ključ do moškega v zvezi ima vedno zenska…. ampak problem je ker danes prevečkrat zenske ne vedo kaj točno zelijo oz. ne vedo kakšne posledice pustijo njihova dejanja na moškemu in posledicno to vpliva na njo…

Tu se z Godino v eni stvari strinjam… Zenske so dobile več moči ampak izgubile so VREDNOST ki so jo imele ko so njihovi fotri rihtali za njih poroke… danes so zenske vredne zelo malo… izjemo islama ipd. starih običajev v plemenih itd…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Ma ja, saj te ta mlade znajo bit res naporne za vas mladce. Z leti se utrdiš, ženska pa se tudi malo umiri. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, si že kdaj razmišljal, da bi začel pisat po alinejah ? Npr. :

– v tvojem zapisu je moč razbrati strah,
– začeli so se porajati dvomi,
– obrni ogledalo proti sebi,
– nevem, morda se pa motim.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Ne vem česa se ti bojiš, če pa nisi copatar. V tvojem zapisu je namreč razbrati strah pred tem, da bi bil zapuščen, če bi ženski “preveč” ugodil. Sicer pa je tako, da se v odnosu skozi leta spreminjata oba, hote ali nehote. Ne vem od kje tebi ideja, da se mora spreminjat samo moški. Mogoče kaka notranja potreba iz strahu pred zapustitvijo?[/quote]

Kakšen strah pred zapustitvijo… jaz poznam zensko logiko tako dobro da me je ravno to strah… ker znam predvidet zenske ”poteze” na neke načine….

Problem je ker je vsak moški v precepu…. ali prenašat zensko ”jamranje” ker si taki kot si, ali pa reskirat da ji ne boš več tako zanimiv kot prvi dan ampak bo pa po njeno kot je hotla…

Vbistvu imaš samo slabo ali slabšo opcijo na voljo, eno ti zagotavlja mir bog ve kako dolgo drugo pa ”tečnarjenje” bog ve kako dolgo…. racionalno moški izbere to da ima mir ker je to v naših genih (torej prilagajanje) ampak bolj pametno za dolgoročno zvezo je pa vzet tečnarjenje in svojo pot…. je pa tezja

Saj pravim ključ do moškega v zvezi ima vedno zenska…. ampak problem je ker danes prevečkrat zenske ne vedo kaj točno zelijo oz. ne vedo kakšne posledice pustijo njihova dejanja na moškemu in posledicno to vpliva na njo…

Tu se z Godino v eni stvari strinjam… Zenske so dobile več moči ampak izgubile so VREDNOST ki so jo imele ko so njihovi fotri rihtali za njih poroke… danes so zenske vredne zelo malo… izjemo islama ipd. starih običajev v plemenih itd…[/quote]
Ena od resitev te dileme je, da moski fura vezo/veze, dokler mu je, ne predolgo, potem pa gre dalje, brezkompromisno, novim zmagam naproti. Pomaga, ce ne pridela podmladka. S takim pristopom si zagotovi pestro spolno, pa tudi sicer dinamicno zivljenje. Ni pa to za vsakega.


Nisem. Vidim pa, da si ti. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Vceraj sem lep cas hodil po ulici na kateri je bilo morda kar 100 lokalov, vecina z zivo glasbo. Iscem kje bi se ustavil. Marsikateri me je pritegnil. Bila je odlicna izbira. Ampak se bolj me je zanimalo, ce morda obstaja kaj se boljsega. In tako sem hodil in hodil. Na “koncu” pa sem se bolj iz utrujenosti vsedel v prvega, ki se mi je zdel primerens. Zal se je izkazalo, da sem slabo izbral. Ampak, that’s life… also love life… of those that can choose.:)

Spet poetično pretiravaš! 🙂 V odnosu se spreminjata oba, tudi nevede. Gre bolj za to, da sčasoma na dan pridejo določene lastnosti, ki so bile prej skrite oziroma smo bili toliko zaljubljeni in zaslepljeni, da jih prej nismo videli. Zato tista famozna ženska izjava – ti sploh nisi tisti moški, v katerega sem se zaljubila. Jaz zase vem, da določenih lastnosti pri moških ne maram in od tega nikoli ne bom odstopila, če pa bo zaradi tega nek moški mislil, da ga želim spremeniti, pa kar naj. Te lastnosti so: pijanstvo in druge odvisnosti, nezvestoba, lenoba, patološko laganje, pretirano zapravljanje ali škrtarenje in egoizem.[/quote]

Jaz, da pretiravam??? Kakšno podtikanje, zlobno natolcevanje, zgrožen sem, ali se bom sploh še lahko opomogel…kje je žiletka, da končam svoje ničvredno življenje? Hm…od spodaj naštetih lasnosti se vidim v samo eni…..uganeš kateri?[/quote]

Dve možnosti sta – ali si odvisen od svoje najdražje, ali pa len. :)))

Jaz, da pretiravam??? Kakšno podtikanje, zlobno natolcevanje, zgrožen sem, ali se bom sploh še lahko opomogel…kje je žiletka, da končam svoje ničvredno življenje? Hm…od spodaj naštetih lasnosti se vidim v samo eni…..uganeš kateri?[/quote]

Dve možnosti sta – ali si odvisen od svoje najdražje, ali pa len. :)))[/quote]

Saj me poznaš kot lasten žep…..ampak len pa nisem:)))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close