Dolgotrajno samski – težavni ljudje?
A bi moral najprej druge vikati ? 🙂
Zanimivo kako si se odzval ravno na komentar, ki se nanaša na “fejstpunco” in jo želel zaščititi pred mojim plitvim in ozkim razmišljanjem. Torej, pred žensko, ki se tako zelo zabava in ji je smešno, ko moški izpadejo nesposobni in se kot neki norčki kregajo kdo je boljši. To ni le aroganten odnos, ampak meji že na zaničevanje in posmehovanje. Tvoj odziv, ki temelji na poistovetenju s takšnim načinom delovanja, pa je zgolj naključje.
Res pa je, da me to ne gane. Vsak živi tako, kot zna.
Robi, zanimivo, da ti smatraš, da se jaz arogantna, da jih zaničujem. Res zanimivo. Sploh glede na to, da so oni mene začeli pljuvati.
Sicer kot komentator si res čisto ok, ampak kot moderator pa si, po mojem, ne bi smel privoščiti nekaterih predsodkov. Ne vem no, ampak moderator poln predsodkov?
Recimo izobražene ljudi takoj označiš za vzvišene, lene. Menda naj bi šli na faks zato, da ne bi bilo treba delat? Če ženska napiše recimo, da ne želi imeti otrok, ji obesiš cel kup psihičnih motenj. Če napiše recimo nekdo, da si ne želi razmerja, da je namerno samski, ga označiš tudi za ne vem že kakšnega. V glavnem v tvojem pisanju so predsodki, do moških, ki želijo biti samski, do vseh izobraženih, do žensk, ki ne želijo otrok, do moških, ki jim ni do otrok in družinskega življenja… Kot edino pravilno priznavaš družinski lajf, z otroci in seveda neizobraženi, ker izobraženi so menda leni ali kako že?
Yup, točno tak ti na koncu spelje punco. K nima za burek, zna pa vrtet gobec, pa flirtat z žensko. Smešno mi je, da nekateri še v vseh teh letih niste pogruntali tega. Daj nisi resna no, malokatera je tok zahtevna, kot si ti. Zakaj bi se potem moški sploh trudil okoli tebe, če pa lahko gre do druge in prihrani na času, čas pa itak vemo, da je strošek. Veš “fejstpupa”, life je bolj simple kot si misliš, folku se ne da ubadat s tok napornimi ljudmi, kot si ti. Mogoče zdaj razumeš zakaj si še vedno samska…
Yup, točno tak ti na koncu spelje punco. K nima za burek, zna pa vrtet gobec, pa flirtat z žensko. .[/quote]
Naj ugibam. Točno tak si ti. Torej ti ni treba skrbeti, da ne bi imel žensk, če praviš, da taki takoj dobite ženske :). Vse si povedal s tem in s tem, da se hvališ, da se polno žensk lepi nate.
Yup, točno tak ti na koncu spelje punco. K nima za burek, zna pa vrtet gobec, pa flirtat z žensko. .[/quote]
Naj ugibam. Točno tak si ti. Torej ti ni treba skrbeti, da ne bi imel žensk, če praviš, da taki takoj dobite ženske :). Vse si povedal s tem in s tem, da se hvališ, da se polno žensk lepi nate.[/quote]
Ugibaj kolikor češ, saj isto mi počnemo pri tebi. Samo ne boš me pa prepričala, da nisi v reali naporna oseba, kar beri za sabo kašne pišeš, pa se malo zamisli nad sabo.
Pa kaj je narobe s tabo?
A res misliš, da z dnem, ko se odločiš za zvestobo v zvezi, ugasneš tudi čut za estetiko?
Verjamem, da obstaja ničkoliko parov, kjer se gleda na skrivaj, in ja, se strinjam, da to niti slučajno ni zdravo, ampak sprijazni se, kljub tvojim neskončnim naštevanjem vsega slabega in hudega v zvezah, obstajajo tudi pari, ki si pustijo dihati. In živeti.
In zdaj imamo polčas, da si vsak nabere novih moči pred nadaljevanjem tekme, kjer bomo ugotovili kateri je boljši ? 🙂
Oni so začeli tebe pljuvati, tebe pa to zabava….Je potrebno še kaj dodati glede tvojih namer ?
Tako pravijo nekateri. Saj jih razumem. Človek teži k temu, da s čimmanj napora pride skozi življenje.
Najbolje, da sem tiho in se lepo prilagajam tistemu, kar pametne ženske izjavite. A ne ? 🙂
Ker obstaja samo LEP – GRD ter PAMETEN – NEUMEN ??? 2 ekstrema…. pri takih komentarjih kažeš IQ…[/quote]
Verjetno imaš ti težave z IQ, če nisi ugotovil, da je to napisal SEba, da on ne verjame, da je lahko ženska pametna in lepa hkrati.
Drugače pa ja še vedno se zabavam ob tem, da ste se eni moški tako razkurili, ker ženska napiše, da mora biti moški pameten, fejst, samostojen (ter ne 35 letnik, ki živi v mama hotel in ima mamo za svojo služkinjo), športen, kulturen.
Prav zabavam se, ko te osnovne stvari smatrate kot ostri in hudi pogoji. Sploh se pa zabavam, ker nekateri isti osebki o sebi v drugih temah trdijo kako so oh in sploh super.
Samo še vedno me pa zanima kateri kriterij vas tako moti? Da mora biti pameten mogoče ali pa ste sami mamini sinčki, ki imate svoje mame za služkinje, da vas to tako moti?
Hja, saj mogoče se najde kaka ženska, ki išče neumnega, lenega, maminega sinčka, brez kulturre.[/quote]
Poglej fejst pupa….
Če si ti resnično tak fejst (lepa, pametna, razgledana) in imaš res tako dobro službo, avto, stanovanje…
Potem bi se moški ki jih ti ŽELIŠ tepli za tebe… pa se najverjetneje ne tepejo… zakaj ne je vprašanje pri tebi
Se tebi to zdi logično ali ne? Meni se zdi zelo logično…
Torej edina efektivna razlaga zakaj nimaš tako super tipa (ker obstajajo) je ta da greš na šiht in domov in te ni nič v SOCIALIZACIJO ali pa da so druge ženske ŠE boljše kot ti in dobijo tiste ki jih hočeš ti…
Torej
se moraš izboljšat?
Stvar je v tem, da podpovprečni posamezniki težko dobijo partnerja, družbo. Podobno je pri nadpovprečnih.
Spomnim se recimo ekstra odličnjakov v šoli. Brihtni sto na uro, ustrežljivi, pomagali sošolcem pri učenju, ampak v družbo jih pa ti sošolci niso hoteli.
Potem poznam par takih brihtni, samo znanstvene revije berejo, globoke debate, družbe ne najdejo. Nihče jim ne sledi.
Poznam uspšenega moškega. Doktor, športnik, pisec, potuje, lepotec. Ženske pa ne dobi. Intelektualni pogovori odganjajo druge.
Ja samo da se meni ne da po šihtu ko moram 8 ur poslušat tečne stranke in popravljat njihove neumne napake na PCjih se pogovarjat o CANKARJU ali Tolstoju…
Ampak hočem spit Mrzlo Pivo na terasi lokala in se pogovarjat o kakih bolj ”zabavnih” temah … ali pa želim v dobro voljo spravit kelnarco ki mi nosi pivo, ali pa drugo gospodično ki sedi 2 mizi stran….
Ne pa debata o Cankarju ali Tolstoju LOL…
Kdo bi pa rad mel v družbi človeka ki mi bo govoro o PRETEKLOSTI o Cankarju ki je mrtev že ničkoliko let… to je enako neproduktivna debata kot pogovor o Jugoslaviji… to je vse nostalgija in pogrevanje preteklosti. Pogovarjajmo se o prihodnosti, kakšne plane imaš za lajf, ali boš šel delat v tujino, boš šel delat certifikat itd…
To da nekdo bere suhoparna dela in romane nekih pijancev in sadistov ter introventirancev kot je Cankar, Prešeren, Tolstoj ipd. je samo žalostno…
Da si pa to mislis Balunka, si morala pa velik samskih skozi dat, da lahko po tem sklepaš…. Meni se tvoje razmišljanje ne zdi ravno čist normalno sam vseen te ne bom ocenjeval na podlagi tega ker te ne poznam… tako mogoče če ti ze metlo zanese na drug prag probaj razumet in ne obtoževat ter stvari ocenjevat iz svojega sveta!
Monovci so zakon. Večinoma v super vezah, vedno pa visijo v temah, kjer debatirajo o samskosti.
Pod tole se podpišem. 🙂
Če bi imela balunka vse pošlihtano pri sebi, ne bi imela potrebe, da širi nestrpnost po forumu in posplošeno obtožuje, kaj naj bi bilo vse narobe s samskimi. Njen zapis je le zelo zgovoren odraz njenega stanja duha.
Živi in pusti živeti. Vsak ima svojo zgodbo in razloge, o katerih ne sme nihče soditi.
Jaz sama spadam v to oblateno kasto dolgotrajno samskih, pa vem, da z mano ni nič narobe. Stara sem 35 let, postavna, luštna, simpatična in urejena. To mi pove marsikdo. Sem univerzitetno izobražena, imam svoje podjetje, ki sem ga ustvarila od začetka sama, z več zaposlenimi, imam družabno življenje, urejeno stanovanje, avto…. Že zdavnaj bi lahko imela tudi tipa, družino, itd. Ampak zakaj bi se silila v to samo zato, da ne bi bila samska in (po kriterijih nekaterih očitno čudna), če pač ni bilo nobenega, ki bi bil primeren? Ali bi bilo moje življenje bolj “primerno” samo zato, ker bi bila v zvezi, čeprav ta zveza ne bi bila izpolnjujoča?
Zdaj sem našla takega primernega in hvalabogu sem samska in (brez neke prtljage neuspelih zvez), tako da lahko z njim uživam sto na uro.
Nekateri pač pravega spoznajo pri 20-ih, nekateri pri 30-ih ali še kasneje. Glavno je, da si s človekom, ki te načeloma dela srečnega in boljšega in obratno.
Torej živi in pusti živeti.
Forum je zaprt za komentiranje.