Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Dolgotrajno samski – težavni ljudje?

Dolgotrajno samski – težavni ljudje?

Mene predvsem zabava, kako se v tebate, kakšna ženska mora ali ne sme biti, prav srdito in zrevoltirano vključujejo vezani moški.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Če hočejo biti ženske na vrhu, potem to je feminizem. :)[/quote]

Slabo slediš…poglej malo kakšen vrh, v kakšnem kontekstu:). Mislim, da se mi ti ne bi želel pridružiti:))).[/quote]
Misliš, da si “pretežka” in te ne bi mogel prenašati ? 🙂

debate

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Še vedno lahko vsak pove svoje mnenje o tem kakšne ženske so mu všeč in kakšne ne.


Nas trollaš mogoče ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ja, ampak prav pomenljivo je, da vezanega tipa tako revoltira, kakšne so druge ženske. Človek prav pomisli, ta že ni zadovoljen s tisto, ki jo ima doma.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Mene pa predvsem zabava to, da če nekdo napiše neke kriterije, sploh ne hude, ga popadete kot psi.
Prav zabavni ste. Je sploh kdo opazil, da sem naštela samo osnvne kriterije in prav nič posebnega?

Osnovni kriterij : želim si popolnega moškega.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Če hočejo biti ženske na vrhu, potem to je feminizem. :)[/quote]

V feminizmu gre za prizadevanje žensk, da bi bile enakopravne moškim; se pravi ko bomo postali bolj zrela družba, bo podatek kakšnega spola je nekdo na vrhu irelevanten.
Do takrat se pa lahko v nedogled “driblamo” o feministkah ipd (moških) neumnostih 😛


Še vedno lahko vsak pove svoje mnenje o tem kakšne ženske so mu všeč in kakšne ne.[/quote]

Točno tako. Samski alla Spider pa mislijo, da enkrat ko bodo v zvezi, ne bodo nič več ne vedeli ne videli, samo še svojo bejbo bodo imeli 24 ur pred očmi:). Brez mnenja, brez potreb po druženju z drugimi…

Tvoj kriterij pa je: samo, da bo ženska:))).


Ni mi jasno, kako je lahko neka lepa, pametna, samostojna in razgledana ženska tako dolgo samska…:)
Razen, če je provokacija. 🙂

Zato pa se soočajo z idejami in iskanjem rešitev glede tega, kako biti v vezi in še odpreti popoldansko obrt z imenom “kurbarija”. 🙂


Še vedno lahko vsak pove svoje mnenje o tem kakšne ženske so mu všeč in kakšne ne.[/quote]

Točno tako. Samski alla Spider pa mislijo, da enkrat ko bodo v zvezi, ne bodo nič več ne vedeli ne videli, samo še svojo bejbo bodo imeli 24 ur pred očmi:). Brez mnenja, brez potreb po druženju z drugimi…[/quote]Ma še bolj absurdno pa je ko se samci oglašajo kakšna bi morala bit njihova ženska…itak je nimajo, dvomim, da tudi vedo kako ženska v resnici izgleda… razen na sliki…. 😉 :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Pa dobro, kaj nismo tega že stokrat obdelali?

Kvalitetna ženska težko dobi kvalitetnega partnerja, ker je kvalitetnih žensk več, kot takšnih moških. Moški, ki bi ji načeloma ustrezal, je včasih tudi raje samski, ali pa celo vzame žensko, ki je rang nižje.

Posledica je, da dost kvalitetnih žensk ostane neprostovoljno samih.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Fejstpupa po moje si ti u redu punca. Nič ni narobe, če ima človek neke kriterije jaz jih imam recimo samo to, da sva si všeč in se razumeva. Nekateri pa pač imate malo ostrejše kriterije kar ni nič narobe. Vendar pa mora potem človek pač pričakovati, da ne bo prav vsak v tvojem primeru moški ustrezal tem kriterijem : )

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Točno tako. Samski alla Spider pa mislijo, da enkrat ko bodo v zvezi, ne bodo nič več ne vedeli ne videli, samo še svojo bejbo bodo imeli 24 ur pred očmi:). Brez mnenja, brez potreb po druženju z drugimi…[/quote]Ma še bolj absurdno pa je ko se samci oglašajo kakšna bi morala bit njihova ženska…itak je nimajo, dvomim, da tudi vedo kako ženska v resnici izgleda… razen na sliki…. 😉 :))))[/quote]

Za mentaliteto kakšno premorejo Spider & Co, so še slike ženskih podob prevelik izziv, kaj šele živo bitje ženskega spola 😀

Kaj bi moški radi? A moški ali fantki? 😉
Ker tole zadnje je bolj opis za fantke, pravih moških glih ne moti vsaka dlaka na nogah, sploh tiste tam ne od koder noge rastejo…… 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Če ti tako praviš, bo že tako. Pa kaj nimaš dovolj cepcev, ki so se pripravljeni grebst za tvojo naklonjenost?

Tale On_ je pa itak samo v virtuali glasen, kako dobro vezo ima, na cesti pa jezik do tal, ko pride kakšna lušna mimo. Sej je že priznal.:)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Pa dobro, kaj nismo tega že stokrat obdelali?

Kvalitetna ženska težko dobi kvalitetnega partnerja, ker je kvalitetnih žensk več, kot takšnih moških. Moški, ki bi ji načeloma ustrezal, je včasih tudi raje samski, ali pa celo vzame žensko, ki je rang nižje.

Posledica je, da dost kvalitetnih žensk ostane neprostovoljno samih.[/quote]

Končno en moški, ki ga ne moti to, da ženska pričakuje pametnega, fejst, športnega, kulturnega in samostojnega moškega. Kaj naj rečem. Očitno te ti kriteriji niso zmotili,ker jih izpolnjuješ. Vsi ostali pa se zgražajo, le zakaj :)?
Radovednost me daje kakšni so ostali moški tule gor, da jih našteti kriteriji tako močno motijo? Ah, verjetno so noč in dan na netu :).

Verjamem, da tebe ne moti nič, samo da je ženska, pa da ti ne zbeži.

Jaz sem bolj izbirčen, vsaj zgledat mora, lahko je pa poročena, me ne moti.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Fejstpupa po moje si ti u redu punca. Nič ni narobe, če ima človek neke kriterije jaz jih imam recimo samo to, da sva si všeč in se razumeva. Nekateri pa pač imate malo ostrejše kriterije kar ni nič narobe. Vendar pa mora potem človek pač pričakovati, da ne bo prav vsak v tvojem primeru moški ustrezal tem kriterijem : )[/quote]

Torej ti je vseeno, če je tvoja punca neumna. Zanimivo.

Kar kritizirajte ga ja, če se zaradi tega kaj bolje počutite v svoji koži.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Če ti tako praviš, bo že tako. Pa kaj nimaš dovolj cepcev, ki so se pripravljeni grebst za tvojo naklonjenost?

Tale On_ je pa itak samo v virtuali glasen, kako dobro vezo ima, na cesti pa jezik do tal, ko pride kakšna lušna mimo. Sej je že priznal.:)[/quote]

Noben cepec se ne grebe za mojo naklonjenost.

On_, je s tem kar je priznal le dokazal, da je le človek in čisto nič drugega, res se ni nad ničimer za naslanjati.

Tvoj kriterij pa je: samo, da bo ženska:))).[/quote]
Kar sanjaj. Pa še vedno se vtikaš v moje komentarje, praviš, da si ne želiš pogovarjat z mano, delaš pa ravno nasprotno. Očitno imam opravka s čustveno neuravnovešeno osebo.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Takšnim drugorazrednim copatarjem, ki kao pridigajo zvestobo, resno zvezo bla bla…v reali pa jezik do tal za vsako lušno punco, res ni česa zavidati. Vsaj jaz jim ne.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close