Dolgotrajno samski – težavni ljudje?
Saj se noben ne krega, samo napaden sem s strani “neznanih” vzdevkov. Počasi se že navadiš.
I dedicate this song to all my haters :
http://www.youtube.com/watch?v=SFsHSHE-iJQ
Maaaaaaaaaaaad wooooorld
Potem potrebuješ nekaj za po glavi:).[/quote]
Kateri?[/quote]
Po tisti, s katero razmišljaš. 🙂
Ne vem Spider od kot tebi ideja, da je LE partnerstvo tisto, ki da človeku izpopolnjenost in mir in da, ko je človek vezan, ga druge stvari več ne zanimajo. Je to tvoja tiha želja oziroma tvoja izkušnja? Od nas namreč nihče tega ni napisal, zagovarjal ali kako drugače govoril o tem.
Ti imaš res čudno predstavo o tem, kako bi naj zgledalo partnerstvo. Zdi se mi, da zelo nerealno.[/quote]
Mislim, da vsak govori iz lastnih izkušenj, saj je le naša lastna izkušnja dober temelj s katerim lahko podkrepimo svoje argumente.
Vsak živi tako, kot najbolje zna oziroma na tak način, kot ga najbolj zadovoljuje. A hkrati nobena situacija ni tako popolna, da ob tem ne bi čutili, da smo se morali nečemu odreči.
Če resna veza koga utesnjuje, je nesmiselno siliti v njo ali pa ga prepričevati, da je to bolje za njega in obratno.
Se strinjam Robi. Upam, da iz mojih sporočil ni razbrati, da kogarkoli silim v karkoli. :))
je razbrati.. je :)[/quote]
No, zdaj javno oznjanjam, da to ni moj namen. Kvečjemu koga silim v razmišljanje, pa še to ne, ker vsak sam pride sem s svojo lastno voljo. 😉
Je treba tistega, ki nekaj pripoveduje, pravilno razumeti, to je zelo pomembno, sicer nima smisla a ne. Razen, če je vse jemljemo kot zabavo. :))
Ne vem Spider od kot tebi ideja, da je LE partnerstvo tisto, ki da človeku izpopolnjenost in mir in da, ko je človek vezan, ga druge stvari več ne zanimajo. Je to tvoja tiha želja oziroma tvoja izkušnja? Od nas namreč nihče tega ni napisal, zagovarjal ali kako drugače govoril o tem.
Ti imaš res čudno predstavo o tem, kako bi naj zgledalo partnerstvo. Zdi se mi, da zelo nerealno.[/quote]
Mislim, da vsak govori iz lastnih izkušenj, saj je le naša lastna izkušnja dober temelj s katerim lahko podkrepimo svoje argumente.
Vsak živi tako, kot najbolje zna oziroma na tak način, kot ga najbolj zadovoljuje. A hkrati nobena situacija ni tako popolna, da ob tem ne bi čutili, da smo se morali nečemu odreči.
Če resna veza koga utesnjuje, je nesmiselno siliti v njo ali pa ga prepričevati, da je to bolje za njega in obratno.[/quote]
Saj ni to problem Robi, problem je v tem ker ti kao vezani ipd. kvazi odrasli ljudje konstantno ponavljajo tudi nezavedno češ da je veza nekaj več kot samskost…
Če samo pogledava primer:
to evidentno prikazuje kot da smo mi nekje pač tam spodaj dokler ŠE NISMO našli zveze, potem bomo tukaj gori… ker prikazuje kot najti zvezo neki NARAVEN definitiven 100% proces ki se bo zgodil nekoč. Če ne bomo pač ”čudni” tako ali drugače.
haha… a tebi je bad… ne se jokat no…. pač grem raje s Spiderjem na pir al pa s Sadnim kot pa s tako opico kot si ti… saj bo nekoč boš za pogledat…
Sploh pa kolko vidim sem prvi pisal nevem za kom bi se slinil….
Veš kaj je problem? Ker ti (in še kdo) nezavedno pozabljaš, da vsak od teh govori zase in iz svoje izkušnje, ne pa zate. Kaj je dobro zate in kaj boš s svojim, je v tvojih rokah, ne glede na to, kar drugi govorijo.
to evidentno prikazuje kot da smo mi nekje pač tam spodaj dokler ŠE NISMO našli zveze, potem bomo tukaj gori… ker prikazuje kot najti zvezo neki NARAVEN definitiven 100% proces ki se bo zgodil nekoč. Če ne bomo pač ”čudni” tako ali drugače.
[/quote]
To je res. Nekateri pač sodijo druge po sebi. Isto kot delajo tudi samski in svoje samsko življenje poveličujejo, tiste, ki so pa v zvezi, pa se jim posmehujejo, jih zmerjajo s copatami, se prepričujejo, da (vsi) vezani živijo v nezadadovljivih zvezah itn. Niste si nič drugačni med sabo, kar se tega tiče, sojenja drugih po sebi. Pozabljajo ali pa še niso spoznali, da enim ustreza to, drugim pa nekaj drugega.
To ne. Nekateri ob branju tvojih sporočil dobijo vtis, kot da s svojim samskim življenjem ogromno zamujajo, ker niso v vezi.
Zato se branijo z navajanjem takšnih in drugačnih razlogov, zakaj ti ne moreš biti zadovoljen.
Če boš upošteval še tisto, ko sem napisal, da vsak govori iz lastnih izkušenj, bo ti potem jasno, da za njih je nekaj več, saj je to bil njihov cilj. In če je cilj biti v vezi, potem si s tem dosegel nekaj več, kot pa, če bi bil samski.
To ne. Nekateri ob branju tvojih sporočil dobijo vtis, kot da s svojim samskim življenjem ogromno zamujajo, ker niso v vezi.
Zato se branijo z navajanjem takšnih in drugačnih razlogov, zakaj ti ne moreš biti zadovoljen.
[/quote]
Kaj pa vem, o svojem življenju bolj malo pišem in nihče nima o njem prave predstave. Marsikomu tudi resnično ne bi ustrezalo, če bi ga natančno opisal ali pa če bi ga poznali.
Tudi pari, ki so v zvezah, lahko živijo popolnoma različen slog življenja med seboj in imajo različne odnose znotraj zveze, pa so kljub temu lahko zadovoljni. Seveda, to ne pomeni, da so zadovoljni vsi, ki so v zvezah, da ne bo kdo narobe razumel in me pošiljal na forum nezvestobe. :))
Tisto je bil en promil vsega. Drobtinica. Kateri siromak je pa sit od ene drobtinice? Še slabo ti ne more bit od nje, razen, če imaš že od prej pokvarjen želodec. :))
Forum je zaprt za komentiranje.