Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Dolgotrajno samski – težavni ljudje?

Dolgotrajno samski – težavni ljudje?

Smešno je, kako se moški zgovarjate na mati naravo:)). Osebnostno zrel, odrasel človek bo hrepenel po čem višjem kot zgolj fizioloških potrebah. Tisti, ki se pa še iščejo, tavajo…bodo seveda iskali smisel v osnovnih potrebah, ker kaj več niti ne zmorejo.[/quote]

Kaj pa če je to kaj višjega? Užitek na tem našem kratkem življenju poslanem na zemljo…. ali je možno da je osnovna fiziološka potreba hkrati tudi nekaj VIŠJEGA ???

Šokantna misel…[/quote]
Seveda je možno. V tvojem svetu. :)) V mojem pač ne.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ne vem Spider od kot tebi ideja, da je LE partnerstvo tisto, ki da človeku izpopolnjenost in mir in da, ko je človek vezan, ga druge stvari več ne zanimajo. Je to tvoja tiha želja oziroma tvoja izkušnja? Od nas namreč nihče tega ni napisal, zagovarjal ali kako drugače govoril o tem.
Ti imaš res čudno predstavo o tem, kako bi naj zgledalo partnerstvo. Zdi se mi, da zelo nerealno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kaj se sprenevedaš. Smo že ugotovili, da so tvoji posti ena teoretična nakladacija, resnico o sebi pa skrivaš ko kača noge. Si proti avanturam, proti neresnosti, ko te pobaramo o kvaliteti tvoje zveze, se sprenevedaš okoli tega, češ, kot da nisi v vezi…Tebe čaka še vleiko dela na sebi, torej ravno tega, kar svetuješ drugim. Ali lažeš, ali pa, še huje, sploh nimaš stališč glede svojih interesov v življenju.

Ker tako, kot te berem, deluješ en ženski Marko.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Prav gotovo se mi ne zdi normalno, da vezane ljudi tolk zanimajo samske teme, kot recimo tebe in tebi podobne. A se ne bahate nenehno, kako ste stopničko višje v odnosih? Kje naj bi se to odražalo, če pa še vedno tako slastno prebirate žgečkajoče samske teme in v njih vneto sodelujete?

kje vas vaše veze kakorkoli izpopolnjujejo? meni se bolj zdi, da gre za neko realnost, s katero ste pač sprijaznjeni.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Kaj se sprenevedaš. Smo že ugotovili, da so tvoji posti ena teoretična nakladacija, resnico o sebi pa skrivaš ko kača noge. Si proti avanturam, proti neresnosti, ko te pobaramo o kvaliteti tvoje zveze, se sprenevedaš okoli tega, češ, kot da nisi v vezi…Tebe čaka še vleiko dela na sebi, torej ravno tega, kar svetuješ drugim. Ali lažeš, ali pa, še huje, sploh nimaš stališč glede svojih interesov v življenju.

Ker tako, kot te berem, deluješ en ženski Marko.[/quote]

Sploh se ne sprenevedam, samo pišem tako kot mislim. Seveda sem enkrat na eni strani in drugič na drugi, odvisno od teme in situacij, o katerih je govora. Če si ti samski, najbrž vedno ne aplauziraš vsem samskim in temam, ki se dotikajo samskih. To je nesmiselno, ker je milijon odtenkov pri samskih in pri vezanih.
Ja, tukaj smo vsi v teoriji, a ne?:). Moja resnica se odraža skozi poste. Zato mi ni treba razkrivati detajlov mojega real lajfa, da si boš ti ustvaril bolj praktično sliko. Moja stališča so zelo jasna, seveda je pa še veliko neraziskanega…hvala, ker si mi namignil, da me čaka veliko dela na sebi:). To počnem, ves cajt, enkrat bolj, drugič manj uspešno. Ampak do smrti nekaj bo:)).


Lepo povedano.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Lepo povedano.[/quote]

A veš, da sem že odštevala minute, ko se boš pojavil:))). Trio adijo…Spider, Sadni, Matkič:)))). Kolk ste predvidljivi…

Prav gotovo se mi ne zdi normalno, da vezane ljudi tolk zanimajo samske teme, kot recimo tebe in tebi podobne. A se ne bahate nenehno, kako ste stopničko višje v odnosih? Kje naj bi se to odražalo, če pa še vedno tako slastno prebirate žgečkajoče samske teme in v njih vneto sodelujete?

kje vas vaše veze kakorkoli izpopolnjujejo? meni se bolj zdi, da gre za neko realnost, s katero ste pač sprijaznjeni.[/quote]
Jaz nisem nobeno stopničko višje od samskih. Ne ponižuj se tako zelo no. Če človek nekaj pove o sebi, to še ni bahanje. Ti očitno doživljaš neke negativne občutke ob tem, ko ljudje pišejo o sebi stvari, sicer ne razumem, zakaj se sicer počutiš stopničko nižje. Jaz osebno sem nimam za nič več, kot katerikoli samski. Mi je pa zanimivo raziskovanje človeškega uma, ki je nekako najbolj interesantno na področju osebnih odnosov. In to je na področju ljubezni, ki je povezana prav tako s samskostjo.
Kar naprej govoriš o neki neizpolnjenosti naših zvez, ugibaš oziroma si celo prepričan o tem, kakšne so. Če so tvoje zveze bile take, ne pomeni, da so take tudi od drugih. Oziroma, če se ti kot samski dobro počutiš, to ne pomeni, da so ljudje v zvezah neizpolnjeni.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Prav gotovo se mi ne zdi normalno, da vezane ljudi tolk zanimajo samske teme, kot recimo tebe in tebi podobne. A se ne bahate nenehno, kako ste stopničko višje v odnosih? Kje naj bi se to odražalo, če pa še vedno tako slastno prebirate žgečkajoče samske teme in v njih vneto sodelujete?

kje vas vaše veze kakorkoli izpopolnjujejo? meni se bolj zdi, da gre za neko realnost, s katero ste pač sprijaznjeni.[/quote]
Jaz nisem nobeno stopničko višje od samskih. Ne ponižuj se tako zelo no. Če človek nekaj pove o sebi, to še ni bahanje. Ti očitno doživljaš neke negativne občutke ob tem, ko ljudje pišejo o sebi stvari, sicer ne razumem, zakaj se sicer počutiš stopničko nižje. Jaz osebno sem nimam za nič več, kot katerikoli samski. Mi je pa zanimivo raziskovanje človeškega uma, ki je nekako najbolj interesantno na področju osebnih odnosov. In to je na področju ljubezni, ki je povezana prav tako s samskostjo.
Kar naprej govoriš o neki neizpolnjenosti naših zvez, ugibaš oziroma si celo prepričan o tem, kakšne so. Če so tvoje zveze bile take, ne pomeni, da so take tudi od drugih. Oziroma, če se ti kot samski dobro počutiš, to ne pomeni, da so ljudje v zvezah neizpolnjeni.[/quote]

Ampak Marko imaš se za tako ”vlkega” teoretika ki razmišlja vsestransko a mene odsloviš takoj ”morda v tvojem svetu , v mojem ne”

To kaže na to da čim ni v skladu da sploh ne pomisliš na to…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Čisto tko…ravno zadnjič sem poslušal po radiu ko sem se peljal na en izpit, da je v sloveniji 960.000 samskih…

A to štejejo not tiste ki so jim partnerji od starosti kreplni pa tiste pred 18 ane?

problem je tudi ker neregistriranih izvenzakonskih skupnosti ne štejejo…

tak da ja tole lahko varira precej!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Ja in? Meni je vseeno, kakšen status ima kdo, če je človek na mestu:).


Jaz nisem nobeno stopničko višje od samskih. Ne ponižuj se tako zelo no. Če človek nekaj pove o sebi, to še ni bahanje. Ti očitno doživljaš neke negativne občutke ob tem, ko ljudje pišejo o sebi stvari, sicer ne razumem, zakaj se sicer počutiš stopničko nižje. Jaz osebno sem nimam za nič več, kot katerikoli samski. Mi je pa zanimivo raziskovanje človeškega uma, ki je nekako najbolj interesantno na področju osebnih odnosov. In to je na področju ljubezni, ki je povezana prav tako s samskostjo.
Kar naprej govoriš o neki neizpolnjenosti naših zvez, ugibaš oziroma si celo prepričan o tem, kakšne so. Če so tvoje zveze bile take, ne pomeni, da so take tudi od drugih. Oziroma, če se ti kot samski dobro počutiš, to ne pomeni, da so ljudje v zvezah neizpolnjeni.[/quote]

Ampak Marko imaš se za tako ”vlkega” teoretika ki razmišlja vsestransko a mene odsloviš takoj ”morda v tvojem svetu , v mojem ne”

To kaže na to da čim ni v skladu da sploh ne pomisliš na to…[/quote]
Ni res, da te odslovim. Samo dopuščam, da ljudje živijo tudi drugače, kot živim sam. Saj sem še vedno tukaj, ne bom te še zapustil. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja in? Meni je vseeno, kakšen status ima kdo, če je človek na mestu:).[/quote]
In ti si kao človek na mestu ? lol

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ampak Marko imaš se za tako ”vlkega” teoretika ki razmišlja vsestransko a mene odsloviš takoj ”morda v tvojem svetu , v mojem ne”

To kaže na to da čim ni v skladu da sploh ne pomisliš na to…[/quote]
Ni res, da te odslovim. Samo dopuščam, da ljudje živijo tudi drugače, kot živim sam. Saj sem še vedno tukaj, ne bom te še zapustil. :))[/quote]

haha dopuščaš tole na zelo ”grob” način… kot da si prepričan da v tvojem pa ne pa čeprav ne moreš vedet… ker si lahko zaveden kot mi vsi….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Ja in? Meni je vseeno, kakšen status ima kdo, če je človek na mestu:).[/quote]
In ti si kao človek na mestu ? lol[/quote]

Pisala sem za druge:). Je pa lepo brati, kako si imel mene v mislih:)).


Ni res, da te odslovim. Samo dopuščam, da ljudje živijo tudi drugače, kot živim sam. Saj sem še vedno tukaj, ne bom te še zapustil. :))[/quote]

haha dopuščaš tole na zelo ”grob” način… kot da si prepričan da v tvojem pa ne pa čeprav ne moreš vedet… ker si lahko zaveden kot mi vsi….[/quote]
Sem bil grob? Nisem vedel, oprosti. :)) Če sem zaveden, bo pokazal čas. Tako kot pri vsakem. Vendar pa, sem izkusil zvezo (dolgoletno) in samskost (dolgoletno) in zveza mi veliko bolj ustreza, tako da sem precej prepričan. Verjamem pa, da se v samskosti eni znajdejo bolje, kot drugi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

S to svojo informacijo nisem mislil nič slabega samo tako sem omenil čisto mim grede…me pa samski ljudje ne motijo pač niso še našli osebe s katero bi imeli neko resno zvezo to je to.

Tako ja, vsak po svoje. Tudi ni treba, da vsi samski poiščejo sorodno dušo, ker nekateri ne iščejo, zakaj bi jih človek silil:).


Lepo povedano.[/quote]

A veš, da sem že odštevala minute, ko se boš pojavil:))). Trio adijo…Spider, Sadni, Matkič:)))). Kolk ste predvidljivi…[/quote]

Saj ne morejo drug brez drugega. Kako medsebojno občudovanje. Spider vodilni, Matkič in Sadni pa se slinita za njim. Dajte se enkrat skupaj dobiti in si še telesno izkažite svojo ljubezen.

Kekci spet glasni prek neta. V živo se itak nobeden od vas ne bi upal tako grdo pogovarjat z mano. Bla, bla, bla no, gfy !

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Toliko samskih žensk tu gor na netu. Dajte no povabit tega Sadnega in njegove oprode na kak zmenek. Zakaj se nobene ne opogumi in jim piše?
Samske ženske zapecajte te monvske samce in rešite MOn pred neprestanim njihovim javkanjem in nakladanjem.

Waw, že čez minuto se pojaviš z drugim vzdevkom. Dobro ti gre.

No dejte mi zrihtat zmenek. Eno mlado, luštno 20 letnico, z natrenirano ritko, če se da. A zmore kaj takšnega ta forum ? Aja, ne…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ti si pa delaš utvare Sadež, misliš, da greš le eni osebi na živce s svojim neprestanim bevskanjem na MON. Kaj hočeš postati rekorder po številu objav? Tak frajer kot si ti pa ždi tule med nami monovci. Ti ne nerodno viseti med nami? Mogoče pa v resnici nisi prav nič boljši od nas. Preprosto ne moreš brez nas. Dan in noč vedno tu gor. Monovci smo res super, da te tako privlačimo.

Mir v dvorani:). A ni bz se kregat?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close