Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Dolgotrajno samski – težavni ljudje?

Dolgotrajno samski – težavni ljudje?

Dve možnosti sta – ali si odvisen od svoje najdražje, ali pa len. :)))[/quote]

Saj me poznaš kot lasten žep…..ampak len pa nisem:)))[/quote]

Kako da nisi? Baje zapostavljaš svojo drago odkar imaš Eurobasket na sporedu. :)))

zakaj se pa preko ZS samski ne menite … da javno izražate svoj status??
saj ste kot pedri in lezbe, ki hočejo, da ves svet ve, da so homo ☺ — nujno tisti v zvezah potrebujemo revolucionarne pristope, javna nastopanja … da ne bomo getoizirani ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Tega je na dolgi rok sposobno 5% moških in mogoče 1% žensk. Povprečnežem pa slej ko prej zadiši klasično družinsko življenje. Ali se pa začnejo vsaj delat, da jim diši, ker hočejo bit taki, kot vsi.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Tega je na dolgi rok sposobno 5% moških in mogoče 1% žensk. Povprečnežem pa slej ko prej zadiši klasično družinsko življenje. Ali se pa začnejo vsaj delat, da jim diši, ker hočejo bit taki, kot vsi.[/quote]
Isto lahko rečemo, da tisti, ki počnejo navedno zgoraj, se samo delajo, da jim je to všeč, ker pač niso sposobni družinskega življenja. Da bo bolj pošteno povedano. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, ti me spomniš na oni vic…

Juće mi crko interent, pa se sreo sa familijom. Neki fini ljudi…

Sine, ti ne živiš s partnerko, ampak ob njej. To boš pa pogruntal, ko boš star 60 let.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Kakšna je pa razlika živeti z nekom ali pa živeti ob nekom? V tvojem svetu mislim.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, jaz te ne bom učil bistva partnerskega življenja. Kaj pomeni pač ždeti ob nekom, ali pa imeti v razmerju kvaliteto, vsebino. To bi moral poznati sam, ne pa da mi postavljaš retardirana vprašanja. Pizda, mene sosedov 2-letni fantek ne sprašuje takih bedarij, kot ti.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Kaj te pa vprasa? A mogoce: “Stlic, kdaj bos spet plisel k moji mamici, te ze poglesa?”


Seveda me ne boš učil, ne vem od kod ti sploh ta ideja. :)) Mene je samo zanimalo, kako v tvojem svetu zgleda razlika med živeti z nekom ali živeti ob nekom. Kaj ni bilo enostavno vprašanje? Se mi zdi, da se izmikaš odgovoru na preprosto vprašanje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tega je na dolgi rok sposobno 5% moških in mogoče 1% žensk. Povprečnežem pa slej ko prej zadiši klasično družinsko življenje. Ali se pa začnejo vsaj delat, da jim diši, ker hočejo bit taki, kot vsi.[/quote]
Isto lahko rečemo, da tisti, ki počnejo navedno zgoraj, se samo delajo, da jim je to všeč, ker pač niso sposobni družinskega življenja. Da bo bolj pošteno povedano. :))[/quote]

hahahahaha

Saj Marko to bi blo res… če narava nebi dala neustavljivo željo moškega po VEČ partnerkah…. monogamija = ženska, poligamija = moška… Zakaj moramo to skoz pisat….

Tako kot rečeš da ženske ki se dajejo dol kao brez čustev se same prepričujejo da to hočejo je enako pri moških…. moški ki hočejo samo 1 žensko skoz se enako prepričujejo…

tu se spet vidi tvoje dvojno merilo… kao ženske ki nočejo okrog seksat ”vse povprek” se ziher priprujejo medtem ko moški ki pa hočejo met samo 1 pa se ziher ne ampak so dosegli neko kvazi višjo stopnjo zavesti ali kakršnega koli drugega bullshita…

Narava je moškemu dala željo po poligamnosti, ženski pa po pravem moškem in katerakoli stran dela kontra temu se samoprepričuje ali živi pod merili neke družbene norme…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Smešno je, kako se moški zgovarjate na mati naravo:)). Osebnostno zrel, odrasel človek bo hrepenel po čem višjem kot zgolj fizioloških potrebah. Tisti, ki se pa še iščejo, tavajo…bodo seveda iskali smisel v osnovnih potrebah, ker kaj več niti ne zmorejo.

Smešno je, kako se moški zgovarjate na mati naravo:)). Osebnostno zrel, odrasel človek bo hrepenel po čem višjem kot zgolj fizioloških potrebah. Tisti, ki se pa še iščejo, tavajo…bodo seveda iskali smisel v osnovnih potrebah, ker kaj več niti ne zmorejo.[/quote]

Kaj pa če je to kaj višjega? Užitek na tem našem kratkem življenju poslanem na zemljo…. ali je možno da je osnovna fiziološka potreba hkrati tudi nekaj VIŠJEGA ???

Šokantna misel…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Goldfish, pa Marko, pa tako naprej, skratka samooklicani normalni in vezani, prve violine, kaj vam pomagajo vaše veze, če pa vas še kar naprej zanimajo teme, kot so: samskost, seks samskih, avanture, varanje in podobno. Kaj vam pomagajo vaše veze, če vas še kar zanimajo samske teme in sodelujete v njih se še večjo gorečnostjo, kot samski. Očitno vam vaše veze dajejo bolj malo vsebine, še kar naprej ste zmedeni, ali pač radovedni o tipičnih samskih temah in dilemah. Komu vi glumite neko izpopolnjenost, mir?

Zastonj vam bahanje, kako ste prve violine in podobne blodnje, če pa še kar naprej hlastate po samskih temah in samske ljudi nekaj prepričujete.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

A ti misliš da je blontna goldfish v razmerju? bahahahahaha bogi njen ded….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Pajkec:). Nastopil si čisto pravniško. Samo glej, brez dokazov je vse puhlo:). Saj to ste se najbrž učili prvo uro na faksu. Torej, o meni, mojem statusu pravzaprav ne veš ničesar. Kaj je normalno in kaj ne…hja, smo si različni, a ne. Če bi glumila, ne bi pisala tako kot mislim in razmišljam, ampak tako da bi bila všečna celo tebi:)). Tega pa nočem. Zato živi, dihaj in pusti živeti:). Amen.

Zate vem, da nisi, ker si sam povedal, da si nevzdržen:)). Kot da bralci tega nismo začutili muhahaha:).

Smešno je, kako se moški zgovarjate na mati naravo:)). Osebnostno zrel, odrasel človek bo hrepenel po čem višjem kot zgolj fizioloških potrebah. Tisti, ki se pa še iščejo, tavajo…bodo seveda iskali smisel v osnovnih potrebah, ker kaj več niti ne zmorejo.[/quote]

Kaj pa če je to kaj višjega? Užitek na tem našem kratkem življenju poslanem na zemljo…. ali je možno da je osnovna fiziološka potreba hkrati tudi nekaj VIŠJEGA ???

Šokantna misel…[/quote]

Zame ne, ker imam lahko več…fiziološke + ostalo. Ti pa kar stopicaj na enem mestu in si dopoveduj, da je to tvoje poslanstvo:)). Pač niste vsi za vse, razumljivo.

Zate vem, da nisi, ker si sam povedal, da si nevzdržen:)). Kot da bralci tega nismo začutili muhahaha:).[/quote]

Kaj pa če sem se zlagal?

Dokaži katerokoli trditev… ne moreš…

jaz sam s sabo čist lepo vzdržim če so pa druge preslabe pa jaz nemrem pomagat… 🙂

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Če si samska, čemu kar naprej blodiš, kaj vse je narobe s samskimi? kritiziraš samo sebe?

Če nisi samska, velja vse, kar sem napisal tudi zate. Tvoja zveza ni ne vem kako kvalitetna, glede na to, kolk močno sodeluješ v samskih temah.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Zate vem, da nisi, ker si sam povedal, da si nevzdržen:)). Kot da bralci tega nismo začutili muhahaha:).[/quote]

Kaj pa če sem se zlagal?

Dokaži katerokoli trditev… ne moreš…

jaz sam s sabo čist lepo vzdržim če so pa druge preslabe pa jaz nemrem pomagat… :)[/quote]

Ojoj, pa ne da znaš lagati?:))) Ej, meni je vseeno, samo majhne otroke pusti pri miru:).

Razmišljanje, da so drugi slabi, ker ne morejo funkcionirat s tabo…hja, to je zato, ker si obstal na prvi stopnički fizioloških potreb:). Veliko dela na sebi te še čaka:). Ali pa ne…kot sem rekla, niste vsi za vse, nekdo mora tut drek pucat:)). Kill me:).

Če si samska, čemu kar naprej blodiš, kaj vse je narobe s samskimi? kritiziraš samo sebe?

Če nisi samska, velja vse, kar sem napisal tudi zate. Tvoja zveza ni ne vem kako kvalitetna, glede na to, kolk močno sodeluješ v samskih temah.[/quote]

Slabo me bereš ali si močno selektiven. Če sem kritična, sem na točno določen koncept, ne pa na vse po vrsti.

Kaj pa če sem se zlagal?

Dokaži katerokoli trditev… ne moreš…

jaz sam s sabo čist lepo vzdržim če so pa druge preslabe pa jaz nemrem pomagat… :)[/quote]

Ojoj, pa ne da znaš lagati?:))) Ej, meni je vseeno, samo majhne otroke pusti pri miru:).

Razmišljanje, da so drugi slabi, ker ne morejo funkcionirat s tabo…hja, to je zato, ker si obstal na prvi stopnički fizioloških potreb:). Veliko dela na sebi te še čaka:). Ali pa ne…kot sem rekla, niste vsi za vse, nekdo mora tut drek pucat:)). Kill me:).[/quote]

Tudi če je vse drugo ki bi naj blo kao višje od tega uresničeno pa prva stopnja ni si nesrečen…. lahko pa si srečen že z malim…

ampak še vedno mi nisi povedala kako VEŠ da je pa avtomatsko tisto prva ne pa hkrati tudi najvišja stopnička…. kdo to določa… morda se ljudje sploh ne zavedajo/mo da je to hkrati tudi največja in smo umetno ustvari kao nekaj več ker je ene strah da je to vse kar je…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Ojoj, pa ne da znaš lagati?:))) Ej, meni je vseeno, samo majhne otroke pusti pri miru:).

Razmišljanje, da so drugi slabi, ker ne morejo funkcionirat s tabo…hja, to je zato, ker si obstal na prvi stopnički fizioloških potreb:). Veliko dela na sebi te še čaka:). Ali pa ne…kot sem rekla, niste vsi za vse, nekdo mora tut drek pucat:)). Kill me:).[/quote]

Tudi če je vse drugo ki bi naj blo kao višje od tega uresničeno pa prva stopnja ni si nesrečen…. lahko pa si srečen že z malim…

ampak še vedno mi nisi povedala kako VEŠ da je pa avtomatsko tisto prva ne pa hkrati tudi najvišja stopnička…. kdo to določa… morda se ljudje sploh ne zavedajo/mo da je to hkrati tudi največja in smo umetno ustvari kao nekaj več ker je ene strah da je to vse kar je…[/quote]

Točno tako, vsakomur tisto, kar si zasluži:). Ne pravim, da je vsak nesrečen na prvi stopnički. Jst se spogledujem z višjimi stopnicami, ker grem vedno naprej in iščem, kaj vse je še mogoče tu na zemlji. Mene to osrečuje, zato vem, da obstaja več stopničk, ker si tega tudi želim. Nekomu bo dovolj če ostane na začetku.Torej nasvet zate…ne ubadaj se s tem, kaj mogoče je, ker nisi tako daleč:). Prvo spoznaj potrebe žensk…saj veš, ščegetavček in to:). Osnove pač:).


Kako bi po tej tvoji “genialni” teoriji ženska lahko živela v monogamiji, če pa nima moškega, ki bi jo to izpolnil, ker jim je narava dala neustavljivo željo po poligamiji? :)) Kdo je tu smešen? 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


In enako se prepričujejo moški, ki pravijo, da jim je narava dala “saj veš kaj”. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close