dijaška izkaznica
Obstaja več ponudnikov dijaških izkaznic, en od njih je tudi ta, da je za podaljšanje potrebno plačat, ker naj bi bila evropska kartica ali nekaj takega.
Na naši šoli smo to posredno ugotovili šele, ko so ravno tako dijaki in starši spraševali zakaj morajo ponovno plačat. Zato sedaj naročamo varianto, pri kateri ni potrebno doplačilo.
Forum je zaprt za komentiranje.