Splash › Forum › Starševski čvek › Delo v Henklu Maribor Delo v Henklu Maribor Nikolineveš 29.07.2025 ob 11:41 zadnji odgovor 15.09.2025 ob 13:55 Se strinjam z napisanim,je pa tudi to če daš sam odpoved te začnejo metat iz linije na linijo in iz smene v smeno,za sobote te sploh ne vprašajo če lahko prideš te kar napišejo,če ne prideš v soboto ti dajo kar opomin,mislim katastrofa. Prijavi Xxx 12.08.2025 ob 16:14 zadnji odgovor 15.09.2025 ob 13:55 Kaj je pa z vilicarstima ,kakšni so pa pogoji na tem delovnem mestu? Prijavi denis81 15.09.2025 ob 13:55 zadnji odgovor 15.09.2025 ob 13:55 viličaristi so v glavnem delavci za vse,plača pa minimalna,porazno Prijavi 1 2 Forum je zaprt za komentiranje.