Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Delo v Henklu Maribor

Delo v Henklu Maribor

Se strinjam z napisanim,je pa tudi to če daš sam odpoved te začnejo metat iz linije na linijo in iz smene v smeno,za sobote te sploh ne vprašajo če lahko prideš te kar napišejo,če ne prideš v soboto ti dajo kar opomin,mislim katastrofa.

Kaj je pa z vilicarstima ,kakšni so pa  pogoji na tem delovnem mestu?

viličaristi so v glavnem delavci za vse,plača pa minimalna,porazno

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close