Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › delo preko študenta delo preko študenta anonimni uporabnik 06.12.2004 ob 14:42 zadnji odgovor 07.12.2004 ob 08:55 Zanima me če prihodki od dela preko študenta, kaj vplivajo na višino otroških dodatkov in štipendij? Prijavi anonimni uporabnik 06.12.2004 ob 16:30 zadnji odgovor 07.12.2004 ob 08:55 Odvisno kako veliki so ti prihodki. Ko vpisuješ podatke za otroški dodatek , moraš vpisat tudi te študentske prihodke. LP Prijavi anonimni uporabnik 06.12.2004 ob 18:30 zadnji odgovor 07.12.2004 ob 08:55 JAAAA!! letos imam otroški dod. nižji kot lani, ker so na podlagi mojega zaslužka (ki je bil samo nekaj tisočakov) napisali, da imam povprečen zaslužek tako kot moja starša… halo… Prijavi deedee 07.12.2004 ob 08:55 zadnji odgovor 07.12.2004 ob 08:55 ja, vplivajo… 🙁 Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.