Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Delo na šalterju na banki

Delo na šalterju na banki

Koliko je? NA NLB, OTP,…

zadnjič je ena tule pisala da ima več kot 1800 neto, na šalterju, pa da so jo brez izkušenj vzeli in ni imela primerne izobrazbe. kar je verjetno prišla zraven preko vez, ne bodo denar zaupali nekomu brez karšnih koli izkušenj.

Plača je minimalna in še urnik, da znoriš.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 09.09.2025 ob 17:43

zadnjič je ena tule pisala da ima več kot 1800 neto, na šalterju, pa da so jo brez izkušenj vzeli in ni imela primerne izobrazbe. kar je verjetno prišla zraven preko vez, ne bodo denar zaupali nekomu brez karšnih koli izkušenj.

Prijateljev sin brez izkušenj z delom na banki, tudi čist druga smer srednješolske izobrazbe, pa brez vez, zdaj dela že dve leti na eni banki. Za plačo pa nisem spraševala, sam če mu ne bi bilo ok, bi že menjal, kot je prejšnih par služb.

Taka služba je za – močne živce- … Ker z takim  urnikom- sploh, če si ženska pa kakšni mali, šolski otroci / in da nimaš domače podpore v obliki moža, mame, tašče …/ , plačo, zahtevnimi strankami in gnečo ob penzijah , itd, itd….Mogoče poskusiš, je poskusna doba in se izkaže ali si iz pravega testa za takšno delo, ker vemo , da ni vsak za vse.

yep, …–takle-,  je videt, da je tako delo res bolj  fajno  za mlade moške, ( ki še nima nekih obveznosti in je lahko na voljo v takem delovnem urniku ) …ker neka mamica s šolskimi otroci bo težko rintala tak bančni , deljeni urnik , če nima suporta .

Odgovor na objavo uporabnika
papaja568, 09.09.2025 ob 18:30

yep, …–takle-,  je videt, da je tako delo res bolj  fajno  za mlade moške, ( ki še nima nekih obveznosti in je lahko na voljo v takem delovnem urniku ) …ker neka mamica s šolskimi otroci bo težko rintala tak bančni , deljeni urnik , če nima suporta .

Ne vem, meni se zdi dokaj običajen urnik. Od 8h do štirih

Kolegica je v banki, plača nič kaj ne odstopa, urnik deljeno po dnevih –kar poglej delovne čase bank, je vse na spletu,  od poslovalnic in ona pravi, da če ne bi imela zlatega moža in tašče , glede otrok in šolskega sistema , bi šla raje v prodajo ali kaj drugega . In pa ja, močan, trden karakter. Vemo, da so stranke zahtevne, sploh ker gre za občutljive  denarne zadeve. Probat pa ni greh, pogumno.

Urnik ene ljubljanske banke – ponedelk ; 8-13 , ter od  / se pravi -malca –ena ura in pridi nazaj ../ za ob 14–16 ,  isto je torek. — sreda je od 10-13 in od 14 –18. četrtek isto kt pondelk pa torek in petek od 8–15 ih…to je za –stranke– kako prej in kasnej odhajajo zaposleni je pa vprašanje …kako to hendla mamica z malimi otroci ,  vrtec , šola -prva triada…,če nima zadaj podpore pa pametnjakoviči izvolte…

Okoli minimalca plus nekaj dodatkov.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close