Če bi imeli kako dedno bolezen, ki je resna (recimo, da ste že pri 40ih invalidsko upokojeni zaradi te bolezni). Bi imeli otroke?
Kaj pa, če bi imeli take zdravstvene težave, da bi se recimo vaša bolezen ob nosečnosti močno poslabšala (možnost invalidske upokojitve, zaradi tega), bi imeli otroka?
Stvar je jabolko spora med mano in partnerjem. On želi otroka. Jaz pa ne želim tvegati. 50% možnosti je, da zboli tudi otrok in 100% je, da se bo meni stanje poslabšalo. Koliko pa se ne ve. Jaz navijam za posvojitev.
Čudna ljubezen. Pravemu partnerju bi bilo pomembno to, da ti ohraniš zdravje in ne to, da imata biološkega otroka. Seveda ga pa lahko posvojita, razen če gre na tvoji strani za tako bolezen, pri kateri bi bila lahko tudi posvojitev “sporna”.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]