debelejši moški privlačnost pri ženskah
pri debelih moških ne more bit mišic.
Debeli so zato ker se ne rekreirajo, ja a ti to ni jasno.
Sicer je pa to tako kot pri debelih ženskah.
Leni ljudje so debeli, razen če ni posredi kakšna presnovna bolezen.
Im lenih ljudi ponavadi ne izberemo za parnerje.
To da imajo tudi debeli ljudje partnerja, je ponavadi v obeh oprimerih
Če te prav razumem, Latissa, trdiš, da debeli moški dobijo za seksat smao, če imajo debelo denarnico? Osebno poznam tipa, ki je imel med 120 in 130 kilogrami, grdo kot smrtni greh, firmo v stečaju in je hkrati nažigal dve bejbi (ki sprva nista vedle ena za drugo). Boš rekla, obstajajo izjeme, pa ti povem še za drugega, ki je srečno v vezi s svojo partnerko in pričakujeta že 3 . otroka (partnerka je pa ful suha drugač in se ji očitno tip ne gnusi, če sta naklepala še enega).
Obstaja cel kup prijaznih simpatičnih medvedkov pa tud unih extra debelih. Če bi bilo življenje tako črno-belo, bi ljudje že zdavnaj izumrli.
Po drugi strani pa debelost sama po sebi ni apriori neprivlačna pri nobenem spolu in tudi debelina denarnice ni apriori privlačna, nemalokrat je povezana z skopuštvom, nemoralnostjo in materialističnim deloholizmim, zakrknjenostjo…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Meni pa je videz moškega zelo pomemben. Higiena, urejeni in lepi zobje, simpatičen obraz, lepa in negovana koža in normalna postava.
Kako ljubiti nekoga, ki se ga ne moreš dotakniti? Kako se do onemoglosti poljubljati z nekom, ki ima slabe zobe? Kako se ljubiti z nekom, ki si ga ne želiš poljubljati povsod? Nemogoče.
Ob dobri medsebojni kemiji se začne spoznavanje človeka. Če kemije ni, do karakterja sploh ne prideš….
Enako velja samo za seks. Kako seksat z nekom, ki te ne privlači????????
Pozabljaš, da so debeli ljudje nekomu tudi privlačni in si ga (jo) želijo poljubljati po vsakem centimetru njegovega (njenega) telesa.[/quote]
To je res, a mislim, da avtor sprašuje ženske nasploh, ali so jim za seks privlačni debeli moški. Prav gotovo so tudi take, a samo za seks raje ženske izberemo take, ki bodo svojo nalogo (tudi kondicijsko) dobro opravili, a ne? 🙂
Pozabljaš, da so debeli ljudje nekomu tudi privlačni in si ga (jo) želijo poljubljati po vsakem centimetru njegovega (njenega) telesa.[/quote]
To je res, a mislim, da avtor sprašuje ženske nasploh, ali so jim za seks privlačni debeli moški. Prav gotovo so tudi take, a samo za seks raje ženske izberemo take, ki bodo svojo nalogo (tudi kondicijsko) dobro opravili, a ne? :)[/quote]Mogoče pa ima katera rada, da iz njega kaplje znoj nanjo, ko ga potera na obrate…. 😉
Pozabljaš, da so debeli ljudje nekomu tudi privlačni in si ga (jo) želijo poljubljati po vsakem centimetru njegovega (njenega) telesa.[/quote]
To je res, a mislim, da avtor sprašuje ženske nasploh, ali so jim za seks privlačni debeli moški. Prav gotovo so tudi take, a samo za seks raje ženske izberemo take, ki bodo svojo nalogo (tudi kondicijsko) dobro opravili, a ne? :)[/quote]
Posplošuješ, bejba (začni uporabljat stalni nick no, saj te že vsi poznamo). Debel desc ne pomeni da samo leži kot klada. Sicer pa je tema krasno izhodišče za debato tipa kura/jajce. O okusih se pa ne razpravlja.
Če misli, da jih ima, jih ima – če misli, da jih nima, jih nima. To je vsa “umetnost”.[/quote]
Ni tako enostavno. Ustvarjamo obcutek kaj se bo zgodilo, kaksne so moznosti. Moska mnenja so seveda nepomembna zato se bo poglobil v zenska. In potem odlocitev. Se splaca tvegati. Akcija. Ce se izide super, ce ne se bo zamislil. Problem pa je v tem da je veliko ljudi narejena tako da vedno poisce isti tip cloveka. Ne bom sedaj razglabljal kaj nekdo isce ampak ponavadi je tako. In ce se ti to ponovi spet pri drugi potem je stvar zelo zoprna. Kajti pri tretji je vprasanje ce bo spet tvegal….
Je pa dejstvo da je prisotno vseskozi ponudba in povprasevanje. Ce se okoli neke zenske stalno vrti gruca snubcev potem so moznosti nicne. In brez debele denarnice ne bo slo. Kdor ne verjame naj odpre casopise in gleda TV.
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://3.bp.blogspot.com/-IvICyf86EP4/UCwziveJXDI/AAAAAAAAAIM/obC_waY_h88/s320/mission.png[/img]